Duben 2013

One Direction

28. dubna 2013 v 20:58 Povídky
One Direction

Tohle je povídka pro mojí nejlepší kamarádku, doufám že se vám to bude líbit a především tobě Perrie ;)

Zpíval jsem na podiu. Z úst jsem pouštěl slova a pořádně jsem si to užíval. Šílené fanynky pištěli kdykoli jsem na ně mrknul. Měl jsem z toho radost. Být slavný, mít spoustu peněz to byl vždycky můj sen. Vidím ,že snění není až tak marné. Reflektory mě osvětlovali a já tančil,zpíval, mrkal na fanynky a především se zeširoka usmíval. Byla to má vášeň byl jsem přesvědčen že stejně tak si to užívají i kluci z naší skupiny. Je nás pět. Pohlédl jsem na své kamarády a vypadali šťastně tak jako já. Na podiu jsem zapoměl na všechny trable byl jsem sám s sebou. Niall Horan. Píseň skončila.
Zazubil jsem se. Měl jsem ze sebe takovou radost a především jsem byl na sebe pyšný. Dokázal jsem to blesklo mi hlavou. Mé jméno zná teť celý svět a především mě chce tak 10 000 překrásných holek. S klukama jsme se chitli za ruce a uklonili se. Lidé pištěli: ,, One Direction"
Po dlouhé době jásotu jsem s klukama šli do pokoje dát si pautu. Sundal jsem si své nalešťené boty a nohy jsem si dal na stůl. Oddychoval jsem. ,,Co je kámo?" sedl si vedle mě Louis. Pil coca colu a koukal se na mě jak zmatené dítě. Usmál jsem se a coca colu mu vzal z ruky. Lokl jsem si a zase mu jí vrátil. ,,Ty si drzí!" bědoval, uchechtl se a dopil to. Plechovku zmačkal a snažil se jí hodit do koše. Louise jsem sledoval když házel tu plechovku ,ve skutečnosti byl legrační. Měl svraštělé čelo a jazyk na stranu, tak činil vždy když se na něco hodně soustředil. Vypadá jak štěňátko pomyslel jsem si. ,,Vedle" posměšně jsem prohodil. Otevřel pusu a vykulil oči. Přišel Harry a vyděšeně se koukal na kus plechovky na zemi. ,,Co je Harry? Koukáš na to jak na mrtvýho hada!" optal jsem se.
Vykulil oči a otevřel pusu, sebral plechovku a otočil se k nám. ,,No prosím?!" vyjel. Měl otevřenou pusu a pyšně držel kus plechovky jen za palec a ukazovák.Do pokoje přišel Zayn. Měl na sobě jen ručník obmotaný dolní část těla. ,,Co to tu šaškujete?" zeptal se otráveně. ,,Tyhle dva hodili plechovku na zem!" osočil se Harry. Harry ukázal svým prstíkem na nás dva. Zayn jen nadzvedl obočí. ,,Harry nešaškuj prosím" zakňoural a usedl naproti mně.Zavřel oči. ,,Kámo nespi!" hodil po Zaynovi polštář Liam který se vynořil Bůh ví odkud. Zayn vztekle zavrčel když ho polštář trefil do obličeje. ,,Neblbni Liame!" zavrčel Zayn a zase zavřel oči. Harry plechovku taky nechal a sledoval Liama který si bral do ruky další polštář. Všichni jsem zmlkli a čekali co Liam zase vyvede. Liam přivřel oko a prstem namířil na Zayna který netušil zradu. Liam Zayna trefil opět do hlavy a přitom se smál jak pominutý. Při Liamově dobrosrdečného smíchu jsem se začal taky šíleně smát. Harry se zubil jako nikdy a Louis jen přihlížel. Zayn otevřel oči a zavrčel:,, Liame!" sykl a už vstával.
Vypadá jak býk pomyslel jsem si. Koukl jsem se na Liama a schodou okolností měl červené tričko.
Zayn popadl polštář a mrštil jej po Liamovi. Liam se uhl a hulákal jak opice. ,,Netrefil, netrefil!" posmíval se a začal dělat srandovní zvuky. Zayn popadl další polštář a jelikož jsem byl u Liama tedy spíše Liam nademnou tak Zayn opět netrefil a místo toho trefil mne. Já zamrkal a se smíchem ho hodil Zaynovi do obličeje. Ten se naštval ještě víc a začla polštářová válka. Přidal se i Harry a Louis. Házeli jsme po sobě polštáři a mydlili se bylo to strašně fajn. Ve finále se smál i Zayn. Zayn se chistal po mě hodit polštářem a já se dal na úprk. Utíkal jsem a s hrdelním smíchem jsem málem zakopl. Kluci se vydali za mnou s řevem a povykem. Šli všichni na mne. Utíkali jak o závod s polštáři v rukou. Utekl jsem a ani si nevšiml že jsem utekl na podium. Kluci s povykem vyrazili za mnou. Fanynky pištěli a kluci po mě šíleně házeli poštáři. Smál jsem se. ,,Co se to děje?" zařval z hlediště náš manažer. Všichni jsem zmlkli a otočili se k němu. Měl jsem všude peří z roztrhaných polštářů a v puse taky. Liam byl rozcuchanej a měl rozepnutou košili a co hůř i pásek. Jakoby hrál aktivity s děvečkou napadlo mě. Louis měl vyplázlí jazyk a jeho nevynný pohled vyzařoval: ,, Já nic!" Vypadal opět jako štěňátko. Harry palcem a ukazovákem štítivě držel polštářek a měl otevřenou pusu jeho pohled vyzařoval něco jako:,, Co vejráte?" nebo: ,, Fůj, tenhle polštářek si uklidíte!". Začal jsem se smát, pohledy kluků byli fakt parádní. Zayn vejral s otevřenou pusou a vykulenýma očima a to nejlepší. Osuška mi spadla na zem uslyšel jsem už jen :,, Blesk, blesk"

Doufám že jste se pobavili ;)

Projektový den

28. dubna 2013 v 20:10 Planś Day

Projektový den

Dne:26.dubna

Byl pátek a to byl projektový den stejně jak čtvrtek ale o čtvrtku tu nikdo nemluví ;)
Projekt s p.uč. Kokešovou (jediná úča co mi je k chuti) téma bylo: ,,Čím chci být"
Bylo to celkem v fajn tak vám to povím popořádku. První hodinu jsme si tvořili desky kam jsme si pak ukládali papíry. Během dne Chris začla blbnout a tak jsem s Perrií šla kecat na chodbu za její sestřenkou Jane. Jane je dost v pohodě a tak jsem kecali u sborovny o všem možným, kecám hlavně o 1D :D :D. Perrie s Jane kecali o 1D ale byla sranda je pozorovat ;)
Pak jsme šli s Kokešovou na úřad práce a po cestě jsem uviděla Korka záhadně jsem v ruce svírala korek jako talisman ;). Dlouhou dobu jsem se ohlížela na něj a ani nevnímala kluky co šli z naší třídy hned za mnou. Perrie pak do mě musela strčit jinak bych do někoho narazila umí te si představit jak to asi vypadalo?! Byla jsem tak šťastná že jsem ho spatřila!
Na úřadu práce to bylo velmi,ale velmi nudné až i Perrie málem usla :D :D
Celý den mě ale štval Veet a tak jsem jednou na chodbě na něj zařvala ,,Ty hajzle jeden" byla hodina takže mě nikdo neviděl ale pak mi Kokeška řekla že zástupkyně slyšela ňáký ,,ty hajzle jeden!" tak jsem se jí přiznala že jsem to byla já a slíbila mi že to zástupkyni neřekne. Chris začla být zase normální a zase jsme se bavili. Taky jsem Perrii slíbila že jí napíšu povídku o 1D i když je zrovna nemusim a Chris povídku o BTR což je mi milejší ;). Perrie mi na oplátku slíbila že mi napíše povídku o Ianu S. Měla jsem tedy radost protože ona Iana moc nemusí a já zase nemusím 1D takže je to fifty-fifty ;) :D. Ale musím uznat že 1D má sem tam pěkné písničky. Po škole a to jsme končili dřívě než obvykle tak jsme se s holkama dohodli že pudem ven. Ve Finále jsme seděli před ordinací lékařky u školy. Jo! A ráno jsme Panglovi předali dárek k svátku! :D :D no co trošku vlezlé ale co? Máme ho rádi a to je hlavní snad ho to potěšilo :) :) :)
No..takže jsme seděli před ordinací a různě tam blbli. V ruce jsem svírala korek-můj talisman. Chris pak řekla že za mnou je talisman. Otočila jsem se a fakt tam byl. Měla jsem takovou radost! Skákala jsem radostí. Byli daleko a když zašli za roh utíkala jsem přes silnici a oni byli na kopci a Korek si sundal triko! Nejspíš mu bylo horko ;) já myslela že tam omdlím na místě! Šťastně jsem utíkala zpět za holkama a vyprávěla jim to. Přišla pak za náma Jane a její kamarádka Barba která je rovněž hodně v pohodě. Pak odešli a my poté taky. Já šla domů,Perrie za mamkou a Chris za sestrou. Pak jsem šla s Perrií ven. Bylo to hodně fajn. Blbli jsme a chtěli přelíst plot a jít za těma krávama. V lesíku jsem se pak koukala na západ slunce a bylo to kouzelné! S Perrií jsme si vykládali o Korkovi a Pudlovi. Dělali jsme stojky a zašli do myší díry na procházku. C elý den byl fantaktický byla jsem šťastná jak blecha! :D

Ledová kráska

24. dubna 2013 v 18:59 Povídky

Ledová kráska

Ocitla jsem se na parkovišti první den školy. Měla jsem na sobě bílé tričko se zlatýma flitrama mikinu rozepnutou tak aby bylo perfektně vidět triko a výstřih.Měla jsem nové nejmodnější jeany co neměl ještě nikdo krom Niny Dobrev když to měla na sobě kvůli focení. Vysoké černé podpatky se zlatavou podrážkou. Nepopsatelně jsem vypadala senzačně. Krátké asi k ramenům,kudrnaté husté vlasy mi sblívali po ramenou. Ke všemu jsem měla novou rtěnku od Lan leo London. Limuzína co mě svezla na školní parkoviště Faundské střední právě odjela. Svýma zelenýma očima jsem si prohlížela okolí připravená k útoku. Výraz jsem měla jako kočka co právě vytáhla drápky. Všichni kluci se na mne otočili, někteří hvízdli a někteří ustali v hovoru. Jiní se zas jen dívali nejčastěji do výstřihu. Spatřila mne Perrie a ihned ke mně přispěchala. ,,Nilo ahoj, ahoj!" zvolala radostně. Usmála jsem se na ní. Perrie byla hrozně milá a i když jsem se k ostatních chovala jako mrcha....Á tady je Chris usmála sem se na ní taky když se drala ke mně. Tyhle dvě holky fakt zbožňuju jsou skvělí no kde jsme to přestala? jo...i když se chovám jako mrcha k nim nikdy jsou prostě skvělí a podporují mě skoro ve všem. ,,Ahoj Perrie vypadáš skvěle a krásně si se opálila" prohlásila jsem a obdarovala jí zářivým úsměvem. ,,Děkuju ti Nilo ty taky vypadáš překrásně" podotkla když si mě prohlédla pozorněji. ,,Děkuju seš velmi milá" usmála jsme se a pak jsem se otočila k Chris. ,,Ahoj Chris páni ty sis obarvila vlasy na blond? Moc ti to sluší hotová kočka" pochválila jsem to dobrosrdečně. ,,Děkuju Nilo" usmála se Chris. Otočila jsem se zpět ke škole. Nic se na ní nezměnilo vypadala přesně jako loni. ,,Hm.." Obě kamarádky se na mě ihned otočili. ,,Copak se ti nezdá Nilo?"
,,No..nevím..máme nového učitele?" zeptala jsem se když jsem spatřila mrňavého chlápka s horou učebnic. ,,Ne to ne" zavrtěla hlavou Perrie. ,,Je to nový žák"
,,Proč vypadá tak staře?" nechápala jsem. ,,Co my víme?" ozvala se Chris. ,,Tak si ho překlepnem" oznámila jsem sladce a vyšla ku předu. Holky hned se mnou srovnali krok. ,,Ahoj" pozdravila jsem nového kluka. Byl odporný měl brýle oplzlí úsměv a byl malý kdyby si stoupl naproti mně koukal by mi přímo do výstřihu. Pokusila jsem se však o přátelský úsměv. ,,Ahoj" pozdravil mě tiše. ,,Copak to jsou za knihy?" zeptala jsem se přátelsky. Holky mlčky stáli za mnou jak holčičí bodiquardi. ,,To jsou Řecké mitologie,Isuis, Geometrie v 15.století....."
Zadržela jsem ho mávnutím ruky umlk jak když utne. ,,To je dobré si asi velmi chitrý co?" řekla jsem už chladněji. Klučík hlasitě polkl. ,,Ano..asi ano"
,,Skvěle...jsem Nila Laurent vítej na nové škole" opět jsem na tváři vykouzlila úsměv.
,,Těší..m..mě ..já..já..." polk. ,,Jsem Ralph Rodrigues" představil se. Uklonil se čímž mě a mé kamarádky velmi překvapil pak uchopil mojí ruku a polívil jí. Ucukla jsem. ,,Co si to dovoluješ?" vyjela jsem okamžitě a automaticky jsem si otřela ruku. ,,Prosím za prominutí Nilo"
,,Jistě šprte...žiješ v 15.století?!"
,,Ne ovšem že ne..ale maminka mě učila abych se choval jako gentleman" namýtl hned úzkostlivě. ,,Maminka ti ještě přebaluje plíny nebo co? Gentleman? Tím že sexy holce oslintáš ruku?" rozzlobila jsme se a těšila jsem se ze své krutosti a zlomyslnosti. ,,Promiň" zakňoural.
,,Fajn..tak radši si na mě dávej pozor nemehlo!" zasyčela jsem a strčila do něj až spadl na zem. Šla jsem dál. Trvalo dlouho než jsem uslyšela kroky mích přítelkyň. Otočila jsem se na ně. ,,Co je vám?" Ten kluk kolem mě prošel a něco zašeptal nerozuměla jsem tomu ale šel z něj tak trochu strach. Ne to je blbost já se nikoho nebojím! ,,Tak coje?" zopakovala jsem svou otázku. ,,Bylas hnusná" ozvala se Perrie. Chris zatajila dech jak se Perrie opovážila mi tohle říct. ,,Tak zlá? Vážně? Nezdá se mi on je drzý a nevychovaný!"
,,Ne snažil se být slušný! Chovala si se jak mrcha!"
,,Fajn ty si to o mě taky myslíš?" otočila jsem se na Chris sklopila oči a mlčela. ,,Dobře jak chcete je konec! Ať vás každý šikanuje a pomlouvá mě je to jedno! Najdu si nový nejlepší kamarádky!" otočila jsem se k nim zády. ,,Oplatí ti to"
,,Jako kdo?" otočila jsem se na Perrii.
,,život si zlá...život ti to oplatí" řekla a otočila se Chris jí tiše následovala. Dívala jsem se za ně jak mizí davem lidí. Májí pravdu? Ptala jsem se sama sebe....

O týden později

Začalo mi být ńák blbě ale i tak jsem šla do školy. Měla jsem zapadlé oči a byla jsem unavená žaludek jsem měla jak na vodě. Doktorka řekla že nemocná vůbec nejsem. S holkama jsem se nebavila. Večer jsem měla zlé sny. Toho kluka Ralpha jak mi šeptá to..ale tentokrát jsem tomu porozuměla. Zlá ty jsi a proto kletbu na tebe ubalívám...onemocníš a nikdy ti nebude pomoci buď potrestána! Panejo zdálo se to..jakoby...jakoby byl čaroděj! Probrala jsem se s výkřiky. Byla jsem zpocená a bylo mi tak špatně až jsem si myslela že umřu.Ve škole jsme si odchitila Ralpha a zavřištěla jsem: ,,Co si mi to provedl?" koukal se však tvrdě a trochu jsem se ho bála. ,,Uvalil jsem na tebe kletbu to už si ale dnes v noci zjistila že?" usmál se vypočítavě a pak dodal:,, myslím že tvá jiskra pohasíná....až úplně zhasne"
,,Cože? Ale..ale proč?"
,,Proč? Jsi zlá Nilo...uvalil jsem na tebe kletbu..Perrie tě varovala že život ti to oplatí!"
,,Cože? Ona dělá s tebou?"
,,Ovšem že ne..jen je chytrá"
,,Pomoz mi!" zavřištěla jsem. ,,Není ti pomoci kletba nelze vrátit zpět pomoz si sama...tak jako si ty pomáhala ostatním"
,,Ale já jim nepo..." došlo mi co tím myslí. ,,Omlouvám se..prosím!" špitla jsem. ,,Je mi líto..jediný co ti doporučím je abys zpytovala své svědomí!" řekl vytrhl se mi a odkráčel. Byla jsem zoufalá...už teť jsem věděla že umírám. Litovala jsem toho všeho. Každým dnem mi bylo hůř a hůř. Vypadávali mi vlasy a mastila se mi pletˇ ruce se mi zcvrkli. Má krása byla pryč. Jednou jsem narazila opět na Ralpha. Nesl něco těžkého a tak jsem prostzě přispěchala mu pomoci. ,,Děkuju ti Nilo vemu si to sám" řekl chladně a odešel. Když si ho dobýrali kluci zastala jsem se ho. Dělala jsem vše proto abych mu ňák pomohla sama nevím proč. ,,Fajn! Jestli chcete pomluvat tak mne! Ale jeho nechte být!" rozkřikla jsem se na kluky co si Ralpha dobírali. Přestali a soustředili se na mě. Byla jsem slabá a jeden se mě snažil udeřit. ,,Nilo!" ozval se Ralph. Otočila jsem se k němu. ,,To je dobrý..stejně bych umřela" špitla jsem. ,,Odpouštím ti" jakobych slyšela špatně. Ale ne skutečně to řekl. Ta slova ze mě strhla velké břemeno jakobych se vznášela. Najednou mnou projela taková síla a když jsem se koukla do okna auta byla jsem to zase já. Krásná, nevyzpytatelně zlá Nila. ,,Děkuju" usmála jsem se na Ralpha. Kluci zmlkli a byli velmi překvapení co vidí. ,,Ták kluci...chtěli jste něco?" ozvala jsem se nebojácně.............

Poslední sousto

21. dubna 2013 v 14:42 Povídky

Poslední sousto


Procházela jsem se po pláži pohroužená do myšlenek. Nevnímla jsem ani teplé slunce co mě pálilo do zad. Měla jsem na sobě modré bikyny od Gutchiho v tom jsem si libovala.Málem jsem vypískla když mě něco udeřilo do zad. Prudce jsem se otočila naštvaná že mě někdo vyrušil. Byl to míč. Běžel ke mně opálený zrzek. Ztuhla jsem. On též když mě uviděl.Jen tak jsme se na sebe koukali neschopny slov. Doběhla k němu krásná blondýnka v zelených bikynách. ,,Bobe jdeš?"
Konečně se na ní podíval. ,,Jasně Susan už jdu" řekl otočil se na mě a vykoktal:,, Promiň"
Otočil se objal Susan kolem ramen, popadl míč a šel zpět k partě. Koukala jsem se na ně jak opařená. ,,Nilo! Halo!" zavolala na mě ze stínu teta Meredith. Trhla jsem s sebou. ,,Jo už jdu" špitla jsem. Šla jsem pomalu k ní. Sedla jsem si na deku a napila se ledové vody. ,,Copak se stalo?" zeptala se mě mile když uviděla jak jsem rozrušená. ,,Viděla jsem Boba" špitla jsem po chvíli.
,,Boba Checwilla?" Tiše jsem kývla. ,,A co?"
Vražedně jsem se na ní koukla. ,,Oh promiň já zapoměla!"
,,Hm..."
,,To bude dobrý a řekl ti něco?"
,,Promiň" skřivila jsem tvář bolestí. ,,Aspoň se ti omluvil"
,,Ne za tohle! Ale za to že po mě odil míč"
,,Schválně nebo omilem?"
,,Omilem"
,,Aspoň je to gentleman"
,,Kdyby byl gentleman tak mě nepodvede!"
,,Ale notak holčičko" pohladila mě po hlavě. ,,Teto nech toho nejsem malá!"
,,Promiň" špitla. Povzdychla jsem si a lehla si na deku. Popadla jsem mp3 a sluchátka jsem si strčila do uší. Pustila jsem si Innu-10.minutes. Bylo to senzační a pak ještě spoustu jejích písniček.
Něco jsem ucítila kapky nebo co. Otevřela jsem oči. Teta byla pryč a předemnou stál Bob. Očividně byl ve vodě prtoože z něho kapala voda. Sundala jsem si sluchátka. ,,Co tady chceš?" štěkla jsem.
,, Nebuď hned protivná jo?"
,,Tak co chdeš?"
,,Odpuštění"
,,Cože?"
,,Nilo...omlouvám se ti"
,,Bobe..byl to jen míč!" dělala jsem blbou.
,,Myslím..tamtu věc"
,,Jakou?" dělala jsem blbou. ,,Že jsem tě podvedl..omlouvám se"
,,Nevypadá to že by tě to mrzelo..mimochodem..co Susan?"
,,Nech too Nilo!"
,,Nech mě přemýšlet..hm..hm...ne nenechám!"
Sedl si do dřepu takže jsme měli hlavu stejně. Mlčky mě políbil. ,,Jak víc ti mám dokázat že mě to mrzí?"

Crazy Day

17. dubna 2013 v 20:58 Planś Day
Crazy Day

Dneska je opravdu Šílený den!
Dne: 17.dubna ráno bylo celkem teplíčko a po škole taky pak se ochladilo..ále to jsem odbočila ;)
První hodina zeměpis, to bylo dobré jelikož jsme měli Kokešovou (úča co je hodně v poho) a to jsme psali test, ne vážně ten test byl lehký jak facička prakticky 1 za dáčo :D
Pak následovala čeština, byla to hrůza..Psali jsme test na K.H. Borovského, ne kecám hrůza to nebyla :D napsala jsem to (doufám že dobře) a s pocitem uspokojení jsem šla první tichounkou třídou odevzdat písemku. V tu chvíli jsem se cítila jako chitrolín :D opravdu! Jako Elizabeth Harnois v roli Natalie ve filmu Keith :D tiše jsem si sedla vedle Perrie a ta po chvíli test též odevzdala. Ke všemu do vyprávění učitelky mi zazvonil mobil ( zapoměla jsem si totiž vypnout zvuk) a někdo mi volal. Rychle jsem to típla a vykoktala ,,Pardon"
Ne kecám to nebylo dneska ale asi včera..nwm přesně, ale stejně jsem měla strach aby mi ho nesebrala ale neudělala to :). Pak následovala fyzika, mujseli jsme opisovat z interaktivky dlouhý článek! Dnes ale nebyla ve škole ,,blondýna" panečku to bylo klidu! :D :D
Při F jsem dostala výtlem a zrovna jsme probírali fáze měsíce. Učitel byl na omilu když si myslel že se směju tomu že Fáze měsíce má něco společného s ,,měsíčkama" tomu jsem se fakt nesmála ;)
Pak byli jazyky a já s Chris jsem měla Angličtinu. Perrie šla při Němčině domů kvůli zubaři. Náhodně jsem měla otevřené okno a když Perrie šla z hodinu k mamce do práce zahlédla jsem jí ale nechtěla jsem tam řvát na celé kolo. K mému štěstí pak šla s mačou zase naopak dolů a to jsme hvízdla ona se otočila a já zamávala ona mi mávání oplatila. Spokojeně jsem se zavrtěla na židli.
Angličtina byla tuze nudná a když to konečně skončilo měli jsme VO. Perrie šla domů a tak se už nevrátila, seděla jsem tedy sama. Nohy jsem si dala na druhou židli a pracovali jsme bylo to fajn, dostala jsem za 1 a celkově ta hodina byla prima a víte proč? Protože byla s Kokeškou ;)
Pak jsem měla Hudebku, učitelka dnes byla naštvaná, zadala nám úkol z učebnice (uff, normálně si učebnici neberu ale dnes jsem jí měla). Tesík si sedl ke mně protože neměl učebnici, to koneckonců skoro nikdo ;). Hudebka byla otravná a tuze nudná......
Pak skončilo vyučování jenomže s Chris nám to bylo prd platné mi jsme měli odpoledky. Museli jsem čekat v jídelně až do dvou na ,,Tetu v plášti" (přezdívka pro ježibabu-úču) protože náš učitel byl v nemocnici. Měli jsme ale volnou hodinu a tak na Fíbíčku-FB jsem si psala s Perrií jak dopadl zubař atd.. Pak jsem zjistila že máme pracovat ve sketchapu a tak jsem se odhládila a rychle začala pracovat :D, druhou hodinu ( a teť se podržte) jsme měli Pudla! Já měla za to že odej pryč jenomže on se vrátil! Ach jo! Proč mám takovou smůlu?? A to se mi tam omilem naklikl pitomý Alík a já to neuměla vypnout. Musela jsem se přihlásit vypadalo to asi takhle:
On: ,,No?"
Já:,, potřebuji pomoct"
On:,, Promiň ale v tomhle ti nepomůžu" myslel sketchup ale šel ke mně.
Já:,, Ale..tohle ne!"
On když uviděl Alíka ,, Teda Nilo kolik ti je?"
Já se smíchem: ,, to né já!"
On:,, Né ..tak asi samo"
Nahlů se ke mně na můj vkus až moc blízko a vypl mi to. Musim říct že by si měl koupit novou kolínskou! Po odpoledkách jsme šli s Perrií ven. Rozhodli jsme se (jako každou středu)že budem vyhlížet Honzu. Namalovali jsme se a pak mi Chris chtěla půjčit své triko, ona totiž měla dvě na sobě já souhlasila. Začli jsme se tam slíkat a to ne uplně ale jen ramena a i tak jsem se stiděla! Ke všemu na mě čučel dědoušek z důchodského domu a ještě popíjel kavčo jako bych byla atrakce!
Honza nepřicházel a tak jsme popošli k další lavičce z dohledu nadržného dědouška. Tam jsme si pouštěli písničky a Chris dělala brišní tance! Vypadala fakt komicky! Fotili jsme se atd.. Pak jsme se rozhodli na Honzu vykašlat protože Chris už stejně jel za chvíli bus. Šli jsme na autobusák a koho nepotkáme! Buldoka! Ale no co mě už se nelíbí (ne vážně už ne!)
Povídali jsme si o zvláštních věcěch..a nejhorší na tom je to že nás mohl slyšet kdyby napínal uši. Pak mu jel bus a vyletěl z lavičky. Chris taky jal poté bus a tak jsem šla domů.. To je vše že to byl ale Bláznivý den? Zkrátka Crazy Day!

O.C. California

13. dubna 2013 v 13:25 Povídky

O.C. California

Přijela jsem do nového města s mámou a malou 10 letou sestrou Pegy. Pegy mi spala na stehně a já se nepřítomě koukala z okna. Máma dávala pozor na cestu a neklidně snubním prstenem ťukala o volant. Měla krásný snubní prsten z pravých diamantů. Můj otec jí to koupil když si peníze půjčil od banky myslel si že prstenem si koupí její lásku. Mýlil se, dluh nesplatil a šel do vězení ,protože chtěl s náma utéci. K tomu ještě vykradl banku. Ironie že mám tak skvělého otce, že? Máma z toho byla na větvy a říkala furt dokola že ho nenávidí a že jí sklamal. Prsten si však nechala. Býj já jí prodala bych prsten a osvobodila vého tátu pokavaď by to šlo. Máma ovšem ne máma je sobecká raději nechá shnít otce ve vězení. Máma se rozhodla navždy opustit Alound City. Prostě rozevřela mapu, zavřela oči a někam položila prst. Prst směřoval na menší poloostrov v Severní Americe. California. Teť jsme jeli, musela jsem se rozloučit s kamarádama a kamarádkama a klukem se kterým chodím už asi 2 roky. Ano, je mi 16 let a jednou provždy opouštím svůj starý život, už nikdy neuvidím kamarádky, kamarády nebo Lucase už nikdy, otce ne neexistuje. Jedu pryč vstříc osudu, novému životu a nový život začíná v O.C. California....

,,Nilo už jsme tu" vytrhla mě z myšlenek máma když zaparkovala u domu. Velkého krásného domu s bazénem, a vyhlídkou na moře. ,,Páni" vydechla Pegy která se nervozně zavrtěla na mém stehně. ,,Pegy odumírá mi stehno!" zavřištěla jsem. ,,Promiň Nilo" usměje se na mě tím svým sladkým úsměvem. ,,Vystupte si dámy" řekla zvesela máma a vystoupila z auta. Vystoupili jsme si a stanuli tváří v tvář velkému domu, který má být od nynejška novým domovem. Naproti nám šel postarší pán s oplzlím úsměvem. Objal matku a políbil. Pardon, zapoměla jsem se zmínit ,že si matka našla přítele. Takže s tou mapou to nebyla až tak náhoda řekla jsem si. ,,Jsem rád že tě zase vidím" ostáhl se konečně od ní. Jeho oplzlí úsměv směřoval na mne. ,,Á ty musíš být Nila těší mě jsem Jeffrey Parg jak vidíte bohatý muž" zavtipkoval a ukázal na dům. Pokusila jsem se o falešný úsměv. Vůbec se mi nezamlouval. Máma do mě nenápadně kopla, abych už něco řekla.
,,Ehm, Ehm, Ano to jsem těší mě pane..máte krásný dům" vykoktala jsem. Jeho úsměv se rozlil daleko víc. ,,Děkuji Má cherie teť je to i tvůj dům..říkej mi prosím Jeffry jsme prakticky rodina" usmál se otočil se na Pegy která nervozně přešlapovala jako kůň. Má cherie? Jak se opovažuje ten ničemný, starý, přetvařovaný.....

,,Nilo pojď už dovnitř je chladno" zavolala na mě matka když už všichni byli vevnitř. Jen jsem zamrkala a pokorně šla. Sice mám z francouštiny za 3 ale nebude cizí muž mě nazívat Má drahá tak to už je příliš! Já mu dám tomu..úchilovy, debilovi! Tomu jednomu jelenovi! Zapřísáhla jsem se, ale když jsem vešla dovnitř oněměla jsem a na všechny přísahy zapoměla. Byl to veliký dům o tom nebylo pochyb. Měl dvě točitá schodiště které směřovali soudím do velikých ložnic. Lustr tak zářil až bych poznala i sebemenší prach na zemi v jasné záři. Bez mé vůle jsem vydechla:,, Páni"
Usmál se na mě ,,Jeffry" Oh ten odporný Jeffry! A objal mě jednou rukou. Oh kéžbych se uměla přetvařovat! Zakňourala jsem a on mě pustil. ,,Promiň mi Nilo..vím že se neznáme ale..snaž se vycházet ano?" Nachviličku fakt na chviličku mi ho bylo líto. ,,Pardon..ovšem" šeptla jsem.
Pegy byla ohromena a už mu lezla..do (víte kam) chápala jsem jí otce už dávno vymazala z hlavy a potřebovala mužskou oporu. Jakto že není tak podezíravá jako já? Není tohle ňáký trik? Nebude být mámu? Nepije? Nepřetvařuje se? Vůči tomu všemu jsme měla strach a podezření. Nikomu jsem nevěřila.....

Ubytoval mne ve velké ložnici která patřila jen a jen mne. Nemohla jsem tomu uvěřit. Věděla jsem že teť jsem součástí jeho rodiny a tímpádem bohatá..ale stále jsem měla jisté podezření...

O dva měsíce později

Ve škole byla nuda ale o přestávkách jsem se bavila se svojí novou nejlepší kamarádkou Perrií taky s Chris byla jsem trojka ale taky jsme se bavila s Lucy, Lolou, Kath, Renny a pár klukama. Seděla jsme na lavici a zhlížela dolů na Perrii. Chroustala jablko a usmívala se na mě. Někdo mě ze zadu objal a dal mi pusu na krk. Automaticky jsem se usmála. ,,Frede" otočila jsem se k němu. Usmál se a políbil mě na pusu. V tu chvíli mi došlo že nebyla chyba se přestěhovat ne za tohle to stálo. Ukázalo se že Jeffry je prima chlap a jeví se jako výtečný otec. Všechny mé pochybnosti byli zbytečné. Měla jsem báječnou rodinu, domov,přátelé, kluka, společenské postavení a byla jsem oblíbená co víc si přát? Když jsme si na to vzpomínala uvědomila jsme si že jsem byla pošetilá a naivní.

Tato povídka mě napadla z čista jasna doufám že se vám líbí. Nebojte se změnit prostředí protože nikdy nevíte jestli na vás číhá lepší přátelé a vzpomínky než máte.. Nebojte se osudu tak jako jsem se nebála já......

Učitel na zabití!

11. dubna 2013 v 15:49 Planś Day


Učitel na zabití!

Dne: 11.dubna byl fakticky den na zabití!
Perrie byla nemocná a tak zůstala doma, někteří jeli do Prahy a tak jsme byli spojení s Béčkem.
Seděla jsem s Chris. První hodina chemie to jsme měli supla a mohli jsme si dělat co chcem, pak matika. V první lavici jsem seděla s Chris a učitelka na matiku tam na interaktivce dávala příklady. My s Chris jsme se hádali kdo to dřív bude mít přečtený a pak jsme vykřikovali výsledky a dávali si body kdo byl dřív. Byla to sranda :D :D Pak byla němčina to jsme musela sedět v první lavici a hned naproti mně učitel koho nemusim! Tak jsem se nudila a čorkla jsem mu tam křídu a čmárala různě po lavici. To mě okřikl pak jsem v lavici měla Něčí žákovskou a tak jsem si to prohlížela a smála se u toho to mě taky okřikl, pak jsem si hrála s náhrdelníkem a ten chrastil na celý kolo. To mě taky okřikl tyvláho já mu dávala čočku :D :D pak na konci hodiny jsem jen tak projela houbou tabuli a učitel hned na to:,, Tak Nilo když ses toho tak krásně ujala"
,,No ne!" řekla jsem a odstoupila od tabule. ,,Ale jo smaž to"
,,No ne ani mě nehne" takhle jsme se tam hádali až nakonec jsem to radši smazala. Do toho mi padala podprsenka a kalhoty takže jsme vypadala fakt legendárně! Ve finále jsem toho měla dost a řekla mu: ,,Pe co d merdas" což španělsky znamená :,, Si kus hov*a"
Řekla jsem to proto že sem si to skutečně myslela a zčásti i proto že se furt vychloubá jak umí španělsky. ,,Nebrblej si pod vousy"
,,Žádný nemám" odsekla jsem. Pak jsem rychle šla do další třídy. Fakt bomba hodina. Pak dějepis a to jsem ležela na židli a Kačka taky a on jí okřikl a mě ne nejspíš se semnou nechtěl hádat ;)
Pak mi řekl něco co..u čeho jsem se docela zarazila (ale to jsem nebudu zmiňovat).
Pak tv první hodinu jsem s Chris byli v malé tělocvičně a kluci ve velké a povídali jsme si a všechno možný..bylo to fajn. Pak další hoďku jsem se chitla s matikářkou a musela jsme jít nahoru. Tam jsme ležela na lavici a pouštěli jsme si Innu,BTR, Kelly Family atd.. bylo to děsně fajn. U Inny jsem trsala jen trochu páč tam byla úča ale kdyby tam nebyla trsala bych víc ;) A pak mi učitel řekl další věc že by mě zabil no.. koho by to potěšilo?? to je opravdu milý ;) Fakt Učitel na zabití!

BOMBA!

9. dubna 2013 v 20:43 Planś Day

BOMBA!

Dne: 9.dubna

Dnešek byl fakticky bomba! První hodina matika dostala jsem za 5 a to je pěkně nefér ptoože jsem postup měla dobře ale výsledky špatně, jasně že záleží hodně n výsledcích ale postup se má taky bodovat.. ach mám pocit že je to dlaší učitelka na seznam :ZAVRAŽDIT!
A k tomu jsem psala ještě jeden test oprava a to nic moc.. No pak následovala čeština to bylo dobrý to mě bavilo dostala jsem za 1 a celkově ta hodina byla v pohodě. Pak jsem měla němčinu..to bylo (kupodivu) v pohodě. Jsem tam klikala na interaktivce písmena a když jsem odstoupila abych se koukla na výsledek tak jsme vyjekla že nikde nmám písmeno A a učitel takový:,,No protože sis to hodila do háje!" tak to se nedalo to jsem dostala totální výtlem takže to bylo v pohodě. Pak následoval příraz, ještě předtím v naší třídě jsem seděla na lavici a Multivitamín tam stál a když jsme se koukla na chodbu byl tam Korek! Nevěděla jsem kam dřív se koukat! Byla jsem tak zoufalá! A pak se na mě Mulťák koukl já myselela že schořím! Pak jsme šli nahoru a na chodbě jsem uviděla Buldoga. Ten byl na schodech a když mě uviděl (spoň se mi zdálo) se na mě koukl a něco zamumlal. (Věděla jsem co ale nebudu to sem dávat). Já jsem se rozklepala (samozřejmě ne ňák vidtelně). Nevěděla jsme kam dřív skočit. Pak byla hodina a měli jsme (mé zlatíčko). Bylo to v pohodě..celkem. Po hodině jsme požádala Tesíka o žvýku a on mi jí milostivě dal ;)
S Chris a Perrií jsme se dohodli že půjdem ven. Nejdřív jsme šli ke mně tam jsem si odložila tašku a vyvenčila psa. Pak jsme šli k Perrínimu paneláku a ona učinila totéž. Pak jsme jen tak kroužili kolem národky ve snaze zastihnout Haskiho. Nezdařilo se. Tak jsme to s Chris vzdali a šli lesem na hřbitovní cestičku. Šli jsme an hřbitov a pak zase na tu cestičku. Odložili jsme si bundy a vše na lavičku a docela bylo sluníčko ;) Perrie mi ukradla můj dotikáč a začala mě s Chris fotit. Bylo mi to nepříjemné obvzlášť když dělala fotky typu:" paparazy". Různě jsme blbli a bylo to moc prima pak začalo být chladno mi si vzali zase bundy a šli vyprovodit Chris. Pak jsme s Perrií osaměli a šli k parkýčku nad školou. Tam Perrie čekala na maminku a tak jsem čekala s ní. Sedli jsme si (spíš opřeli) na lavičce a opřeli se navzájem o záda. Sluníčko mě hřálo a bylo to moc fajn. Pak Perrie musela jít a já šla domů. Po dlouhé době jsme šla vyvenčit psa a koho nepotkám. Méďu měla jsem ošoupaný jeany a drdol ke všemu oteklý nos! To mě totálně dorazilo! Fakt BOMBA den doufám že zítra bude lepší.

Roztleskávačka ze střední

8. dubna 2013 v 16:56 Povídky
Roztleskávačka ze střední

,,Nilo pospěš si!" volá na mě kamarádka Susan. ,,No jo Susan!" okřiknu jí,když jsme si zvazovala poslední tkaničku u mojí boty Nike. Bylo okolo půl druhý někteří právě končili ale my: ,,Team Roztleskávaček" jak nám říká trenérka máme trénink. Protáhla jsme se, protože mě z toho hrbení boleli záda a šla spěšně za Susan. ,,Jdem pozdě" postěžovala si. ,,Ale kuš Susan! Máme ještě dvě minuty!" opět jí okřiknu a jdem směrem k tělocvičně. Když jsem spatřila zbytek holek z týmu ulevilo se mi a očividně jsme si řekla:,, Jsme tu" ale samozřejmě pro sebe :D
,,Ták dámy rozcvičku dnes vezme tady Nila" řekla a usmála se na mě. ,,Panejo! To snad dělá na schvál ne?" ve skutečnosti jsme řekla jen: ,, Ano paní Holacirová". ,,Tak holky do kroužku" přikázala jsem. Spolužačky v červené uniformě se rozestoupili do kroužku. ,,Začnem hlavou..." řekla jsem a protahovala si krk. Postupně až k nohoum. ,,A nakonec si poskáčem"
Udělala jsme si přemet do předu, do zadu a na místě poskákala. Spolužačky jen tupě opakovali.
,,Výborně Nilo zařaď se" přikázala mi trenérka. Trénovali jsme polohu 1,2 pak výskoky. Přemety a určili jsme si sestavu co budem absolvovat na turnaji fotbalového zápase.
Byla jsem celá spocená a někteří se sprchovali v školních sprchách ,ale já nemám ráda sprchování se ve škole. Naposaledy před rokem jsme se tu sprchovala to mi zhasli světlo,ukradli osušku a šatstvo a nahou mě přistihl školník! Oblékla jsem se a vyšla na školní parkoviště. Byl už podzim, listí padalo a foukal studený vítr. Z kabelky jsem si vyškrábala klíčky od auta a hledala svého broučka. Nikdo už tu skoro nebyl tak to nebylo příliž těžké. Odemkla jsem a hodila věci na sedadlo spolujezdce. Nasedla jsme do mého modrého broučka a práskla dveřmi od auta. Neměla jsem střechu, nandala jsme si jí jen když pršelo nebo byla zima. ,,Počkej Nilo!" zavolá na mě Susan. Běží ke mně a nasedne na místo spolujezdce. Kabelku mi hodila do zadu. ,,Co to děláš?" vyjela jsem na ní. ,,No..co svezeš mě prosimtě domů?" zeptala se a udělala na mě psí oči. ,,To víš že svezu! Myslela jsem co děláš s mou kabelkou!" ,,Oh promiň Mimi" pohladila sarkasticky mojí kabelku. ,,Nech toho!" úsměv se mi rozlil po tváři. ,,Je to prada! A nemám ráda když s Mimi takhle zacházíš!" řekla jsme uraženě. Mimi je jméno pro mojí milovanou kabelku. Dostala jsem jí loni k narozkám od táty ,když jsme ještě měli peníze. ,,Ovšem magmazuel Melinda" řekla mile. ,,Css" zasyčela jsem a strčila klíčky do zapalování. ,,Zapni si pás" upozornila jsme jí. ,,Až po tobě Nilo"
Protočila jsme oči a zapnula si pás. ,,Spokojená?" ,,ano" hloupě přikývla a zapla si pás.
Zařadila jsem spátečku a vyrazili ze školního parkoviště. Cestou jsem pustila rádio. ,,Přepni to je to otravný" přikáže mi Susan. ,,To ani nápad" jela jsem dál a ona si to přepla sama. Chvíli jsme se tam tak klikali o písničky. Já chtěla mít skupinu BTR a ona si to klikala na 1D. ,,Hele Susan je to moje autíčko!" připoměla jsme jí. ,,No jo furt" řekla a přepla to na BTR. Spokojeně jsme si usmála. Tohle na ní vždycky zabíralo. Teť píseň skončila a začali hrát 1D novou píseň, (mimochodem kterou Susan ještě neslyšela). Začala pištět jak pominutá až jsem se z toho lekla i já a automaticky dala pryč ruce z volantu. Dostala jsem smyk. Teť jsme obě pištěli ne kvůli písničce jako Susan ale kvůli tomu smyku. Ucítila jsem jak jsme nabourali na něco ani nevím na co. ,,Co to bylo?" zeptala jsem se vyděšeně. ,,Nevím" pípla vyděšeně Susan. ,,Si v pohodě?" zeptala jsem se jí starostlivě. Mlčky přikývla. Nebyla ve fázy ptát se mě na to samé. ,,Zůstaň tu" přikázala jsem jí. Rozepla jsme si pás a vyšla z auta. Ležel tu člověk. Kolem něho kaluž krve. ,,Panebože"
,,Co je?" zeptala se mě vystrašeným hláskem. ,,Zůstaň v autě" přikázala jsme jí. Věděla jsme že by jí to rozhodilo navíc pohled na krev jí dělá mdlo. Přišla jsem k němu a chtěla nahmatat puls. Nic jsem nenahmatala. Začali se mi tříst ruce. Popadla mě šílená panika a třesoucíma rukama jsem vyndala mobil z kapsy. Vytočila číslo záchranky (až na 3 pokus) a tiše si ho přivolala k uchu.
,,Ano?" ozvalo se po chvíli. ,,Dobrý..d..d..den" vykoktala jsem ze sebe. ,,Halo? Kdo je tam"
,,Tady.." mobil mi vypadl z ruky. Ne nevypadl něco mi ho odhodilo na druhý konec silnice.
,,Co?" nechápala jsem a šla k mobilu. Když jsem se otočila Susan byla pryč. ,,Susan?"
Co bylo ještě děsivější ta mrtvola též. ,,Halo?" ozvalo se z mobilu. Típla jsme to a strčila zpět do kapsy. ,,Susan to není vtipný!" zařvala jsem. Nic se neozívalo. Žádný ,,No..jo" vysmátý smích Susan. Ale nic. Jen hrobové ticho. Stála jsme zmatená na silnici a koukala se do prázdna..........

Hvězdný prach

7. dubna 2013 v 11:15 Povídky
Hvězdný prach

Přemýšlela jsem nad tím co jsem právě udělala. Ležela jsem na verandě,na zemi a koukala se na hvězdy. Měla jsem jen tílko a kraťasy. Ležela jsem an studené zemi a přemýšlela,tolik přemýšlela. Ach nač to přemýšlení? ještě mě z toho jen rozbolí hlava, usoudila jsem. Rozhodla jsem se to nechat být..nechat to konečně být..něco co stejně už vrátit nemohu. Bylo mi z toho zle,tak strašně zle... Toužila jsem po tom abych na to nemusela furt myslet, ach kéžby se mi to splnilo..kéžby už jsem si na tu hrůznou věc nikdy nevzpoměla. Můj přítel mě podvedl s nejlepší kamarádkou..a já jsem toužila se mu nějak pomstít..vzala jsem dědovu brokovnici a....
Teť toho lituju ale upřímě. Musim myslet na jeho výraz, i na to jak prosil o život. Ne! tohle musí skončit. Koukala jsem se na hvězdy a snažila se myslet jen na Hvězdný prach poletující se noční oblohou. Věřila jsem že se mi to i jen na minutu povedlo opravdu..jenže pak jsem zase upadla do reality. ,,Sakra" zaklela jsem. Koukla jsem se znovu a naposled na ten překrásný hvězdný prach poletující se jako ve snu. Stalo se to..zapoměla jsem na všechny trable,školu, domov ba i dokonce jak se jmenuju!
Jen tak jsem se dívala do toho prachu a myslela na to čím chci být a co se stalo..a nestalo. Byla to nádhera být osobou jakou si já zasloužím. Spadla jsem zase do reality. Otevřeli se dveře..a přišli policisté. ,,Dobrý večer zatýkáme vás za vraždu Charlese Buckena" přišli a dali mi pouta. Naposledy jsem se zadívala na Hvězdný prach který pro mě bylo takovou útěchou..........


Den Debil!

5. dubna 2013 v 16:55 Planś Day
Den Debil!

Dne: 5.dubna je den debil opravdu! První hodina matika z čehož mě učitelka vyvolá na něco co nechápu. Oznámí nám že píšeme v pondělí test a když se zeptá jestli si někdo nechce opravit minulý test má neposedná ruka se přihlásí. Teť toho lituju ale vážně! Pak následoval...no pořadí přesně nevím tak dnes budu přeskakovat. Pak při angličtině byla nuda a to totální...němčina..nic moc..učitel (ten kho nemusím) byl sprostý a ještě mě naštval, ale to se raději zmiňovat nebudu ;)
Příraz byl celkem dobrý dívali jsme se na ,,Byl jednou jeden život". Zeměpis mě ale bavil to jsme hledali hlavní města, zěměpisné šířky atd..to bylo fajn. S Perií jsme to pečlivě vyhledávali :D :D
Ještě před přírodopisem tu přestávku kluci postříkali mojí lavici. ,,Tak si říkám v pohodě"
Učitel (moje zaltíčko) vešel do třídy a okřikl kluky se slovy:,, Co to tu vyvádíte!" vzal si do ruky stříkátko ve kterém byla voda a omilem mě postříkal když jsem chtěla jít an záchod pro ubrousky abych utřela lavici. Cestou potkám 2 kluci které se mi líbí a ještě si představte když sem lítala asi 5x sem a tam! (kdo ví co si mysleli!). Ne ale bylo to fakt dobrý. Když se na mě Korek koukl myslela jsem že snad omdlím! (Korek=přezdívka jednoho z mnoha kluků co se mi líbí). Ne..fakt sem byla jak ve snu! Po škole jsme se bavili púřed školou s Perrií a její sestřenkou Jane. Jane je docela v pohodě a to jsme začali mluvit o jedné přezdívce ,,Hovn*" a Jane chtěla vědět kdo to je a Perrie jí to nemilostrdně zdělila myslela jsme že jí snad uškrtím! Pak šel Korek a já řekla: ,,Nechte to hovno být!" takže fakt úúžasný lepší už to být fakt nemůže.To mu se říká ,,Den Blbec!" ne ale jinak to bylo fajn a upřímně jsem za to že mě učitel postříkal chtěla nejlépe obejmout fakt že jo! Ano jsme divná když ale díky němu jsme měla důvod jít na záchod a uviděla několikrát Korka s Buldogem! S hrůzou si uvědomuji že Korek je hezčí než Buldog! No co aspoň v něčem mám jasno ale Buldog se mi stejně líbí........................

Velikonoční prázdniny a den poté

2. dubna 2013 v 21:19 Planś Day
Velikonoční prázdniny a den poté

Velikonoční prázdniny byly docela dobré ale mohli by být lepší ;). V neděli to bylo úplně žůžo protože jsem se přecpala čokoládama ;) No..ale nwm co bych dál pslaa k Velikonočním prázdninám proto nenapíšu radši nic ;) Dnes ve škole ,dne: 2.dubna bylo hrozně v pohodě. Prfvní hodina matika, matika hned po prázdninách no chápete to? No když jsem to přetrpěla pak následovala čeština. S ředitelkou, protože naše učitelka je nemocná a nebyl kdo suplovat. Vyvolala mne a byla to hrůza protože jsme nevěděla o čem mluví nejvíc ale vtipný bylo jak se na něco zeptala a celá třída mlčela to bylo nejvíc vtipný :D ale jo musím uznat že jsme se hodně naučila obzvlášt u těch básní :)
Pak jsme probírali povinou četbu a zeptala se kdo četl ,,Malostránské povídky,,
Já jsem jelikož hodně napřed a už mám hotový všechno dřív než celá třída tak jsme se jediná přihlásila (asi jsme to neměla dělat) a ta se mě zeptala co jsme četla........ Když jsme to přetrpěla tak následovala němčina no hrůza měla jsem něco přednášet ale nakonec mi řekl že to můžu odprezentovat až ve čtvrtek (uff ani nevíte jak se mi ulevilo!). Ale celou hodinu jsem si dopisovala s Chris a bylo to moc fajn taky jsme se nasmáli :D:D:D. Pak následoval přírodopis. S Pájou to bylo v pohodě ale pslaa jsme písemku a hádejte co! Nevěděla jsem ani ň! Pak následovali pracovky a Pangl(třídní moje zlatíčko) řekl že můžem my holky mít volnou hodinu. Tak jsme si povídali ,pouštěli písničky a zhasli jsme světlo takže to bylo moc prima. Pouštěli jsme si 1D,BTR a přitom po tmě a Perrií házeli hlavou (,,něco jako trsání) a Chris tam meditovala :D:D:D bylo to prostě bombastický! Dnešek se fakt povedl díky Perrie a Chris :D