BOMBA!

9. dubna 2013 v 20:43 |  Planś Day

BOMBA!

Dne: 9.dubna

Dnešek byl fakticky bomba! První hodina matika dostala jsem za 5 a to je pěkně nefér ptoože jsem postup měla dobře ale výsledky špatně, jasně že záleží hodně n výsledcích ale postup se má taky bodovat.. ach mám pocit že je to dlaší učitelka na seznam :ZAVRAŽDIT!
A k tomu jsem psala ještě jeden test oprava a to nic moc.. No pak následovala čeština to bylo dobrý to mě bavilo dostala jsem za 1 a celkově ta hodina byla v pohodě. Pak jsem měla němčinu..to bylo (kupodivu) v pohodě. Jsem tam klikala na interaktivce písmena a když jsem odstoupila abych se koukla na výsledek tak jsme vyjekla že nikde nmám písmeno A a učitel takový:,,No protože sis to hodila do háje!" tak to se nedalo to jsem dostala totální výtlem takže to bylo v pohodě. Pak následoval příraz, ještě předtím v naší třídě jsem seděla na lavici a Multivitamín tam stál a když jsme se koukla na chodbu byl tam Korek! Nevěděla jsem kam dřív se koukat! Byla jsem tak zoufalá! A pak se na mě Mulťák koukl já myselela že schořím! Pak jsme šli nahoru a na chodbě jsem uviděla Buldoga. Ten byl na schodech a když mě uviděl (spoň se mi zdálo) se na mě koukl a něco zamumlal. (Věděla jsem co ale nebudu to sem dávat). Já jsem se rozklepala (samozřejmě ne ňák vidtelně). Nevěděla jsme kam dřív skočit. Pak byla hodina a měli jsme (mé zlatíčko). Bylo to v pohodě..celkem. Po hodině jsme požádala Tesíka o žvýku a on mi jí milostivě dal ;)
S Chris a Perrií jsme se dohodli že půjdem ven. Nejdřív jsme šli ke mně tam jsem si odložila tašku a vyvenčila psa. Pak jsme šli k Perrínimu paneláku a ona učinila totéž. Pak jsme jen tak kroužili kolem národky ve snaze zastihnout Haskiho. Nezdařilo se. Tak jsme to s Chris vzdali a šli lesem na hřbitovní cestičku. Šli jsme an hřbitov a pak zase na tu cestičku. Odložili jsme si bundy a vše na lavičku a docela bylo sluníčko ;) Perrie mi ukradla můj dotikáč a začala mě s Chris fotit. Bylo mi to nepříjemné obvzlášť když dělala fotky typu:" paparazy". Různě jsme blbli a bylo to moc prima pak začalo být chladno mi si vzali zase bundy a šli vyprovodit Chris. Pak jsme s Perrií osaměli a šli k parkýčku nad školou. Tam Perrie čekala na maminku a tak jsem čekala s ní. Sedli jsme si (spíš opřeli) na lavičce a opřeli se navzájem o záda. Sluníčko mě hřálo a bylo to moc fajn. Pak Perrie musela jít a já šla domů. Po dlouhé době jsme šla vyvenčit psa a koho nepotkám. Méďu měla jsem ošoupaný jeany a drdol ke všemu oteklý nos! To mě totálně dorazilo! Fakt BOMBA den doufám že zítra bude lepší.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 myred myred | 9. dubna 2013 v 20:54 | Reagovat

Dnešek byl fajn a myslím, že zejtřek bude horší.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama