Crazy Day

17. dubna 2013 v 20:58 |  Planś Day
Crazy Day

Dneska je opravdu Šílený den!
Dne: 17.dubna ráno bylo celkem teplíčko a po škole taky pak se ochladilo..ále to jsem odbočila ;)
První hodina zeměpis, to bylo dobré jelikož jsme měli Kokešovou (úča co je hodně v poho) a to jsme psali test, ne vážně ten test byl lehký jak facička prakticky 1 za dáčo :D
Pak následovala čeština, byla to hrůza..Psali jsme test na K.H. Borovského, ne kecám hrůza to nebyla :D napsala jsem to (doufám že dobře) a s pocitem uspokojení jsem šla první tichounkou třídou odevzdat písemku. V tu chvíli jsem se cítila jako chitrolín :D opravdu! Jako Elizabeth Harnois v roli Natalie ve filmu Keith :D tiše jsem si sedla vedle Perrie a ta po chvíli test též odevzdala. Ke všemu do vyprávění učitelky mi zazvonil mobil ( zapoměla jsem si totiž vypnout zvuk) a někdo mi volal. Rychle jsem to típla a vykoktala ,,Pardon"
Ne kecám to nebylo dneska ale asi včera..nwm přesně, ale stejně jsem měla strach aby mi ho nesebrala ale neudělala to :). Pak následovala fyzika, mujseli jsme opisovat z interaktivky dlouhý článek! Dnes ale nebyla ve škole ,,blondýna" panečku to bylo klidu! :D :D
Při F jsem dostala výtlem a zrovna jsme probírali fáze měsíce. Učitel byl na omilu když si myslel že se směju tomu že Fáze měsíce má něco společného s ,,měsíčkama" tomu jsem se fakt nesmála ;)
Pak byli jazyky a já s Chris jsem měla Angličtinu. Perrie šla při Němčině domů kvůli zubaři. Náhodně jsem měla otevřené okno a když Perrie šla z hodinu k mamce do práce zahlédla jsem jí ale nechtěla jsem tam řvát na celé kolo. K mému štěstí pak šla s mačou zase naopak dolů a to jsme hvízdla ona se otočila a já zamávala ona mi mávání oplatila. Spokojeně jsem se zavrtěla na židli.
Angličtina byla tuze nudná a když to konečně skončilo měli jsme VO. Perrie šla domů a tak se už nevrátila, seděla jsem tedy sama. Nohy jsem si dala na druhou židli a pracovali jsme bylo to fajn, dostala jsem za 1 a celkově ta hodina byla prima a víte proč? Protože byla s Kokeškou ;)
Pak jsem měla Hudebku, učitelka dnes byla naštvaná, zadala nám úkol z učebnice (uff, normálně si učebnici neberu ale dnes jsem jí měla). Tesík si sedl ke mně protože neměl učebnici, to koneckonců skoro nikdo ;). Hudebka byla otravná a tuze nudná......
Pak skončilo vyučování jenomže s Chris nám to bylo prd platné mi jsme měli odpoledky. Museli jsem čekat v jídelně až do dvou na ,,Tetu v plášti" (přezdívka pro ježibabu-úču) protože náš učitel byl v nemocnici. Měli jsme ale volnou hodinu a tak na Fíbíčku-FB jsem si psala s Perrií jak dopadl zubař atd.. Pak jsem zjistila že máme pracovat ve sketchapu a tak jsem se odhládila a rychle začala pracovat :D, druhou hodinu ( a teť se podržte) jsme měli Pudla! Já měla za to že odej pryč jenomže on se vrátil! Ach jo! Proč mám takovou smůlu?? A to se mi tam omilem naklikl pitomý Alík a já to neuměla vypnout. Musela jsem se přihlásit vypadalo to asi takhle:
On: ,,No?"
Já:,, potřebuji pomoct"
On:,, Promiň ale v tomhle ti nepomůžu" myslel sketchup ale šel ke mně.
Já:,, Ale..tohle ne!"
On když uviděl Alíka ,, Teda Nilo kolik ti je?"
Já se smíchem: ,, to né já!"
On:,, Né ..tak asi samo"
Nahlů se ke mně na můj vkus až moc blízko a vypl mi to. Musim říct že by si měl koupit novou kolínskou! Po odpoledkách jsme šli s Perrií ven. Rozhodli jsme se (jako každou středu)že budem vyhlížet Honzu. Namalovali jsme se a pak mi Chris chtěla půjčit své triko, ona totiž měla dvě na sobě já souhlasila. Začli jsme se tam slíkat a to ne uplně ale jen ramena a i tak jsem se stiděla! Ke všemu na mě čučel dědoušek z důchodského domu a ještě popíjel kavčo jako bych byla atrakce!
Honza nepřicházel a tak jsme popošli k další lavičce z dohledu nadržného dědouška. Tam jsme si pouštěli písničky a Chris dělala brišní tance! Vypadala fakt komicky! Fotili jsme se atd.. Pak jsme se rozhodli na Honzu vykašlat protože Chris už stejně jel za chvíli bus. Šli jsme na autobusák a koho nepotkáme! Buldoka! Ale no co mě už se nelíbí (ne vážně už ne!)
Povídali jsme si o zvláštních věcěch..a nejhorší na tom je to že nás mohl slyšet kdyby napínal uši. Pak mu jel bus a vyletěl z lavičky. Chris taky jal poté bus a tak jsem šla domů.. To je vše že to byl ale Bláznivý den? Zkrátka Crazy Day!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 myred myred | 19. dubna 2013 v 21:07 | Reagovat

Tak ty máš smůlu? Smůlu? Spíš páš štěstí, že ho máš. :D :D Ach jo, ty se tááák máš. Tohle jako neni fér!!! Hele a to o tom dědouškovi si mi neřekla. :D Jo a neotočila jsem se na tebe, protože is pískla, ale prostě jsem se tam automaticky koukla. Já jsem tvoje hvízdnutí neslyšel. :D Ale malinko si mi zlepšila náladu. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama