One Direction

28. dubna 2013 v 20:58 |  Povídky
One Direction

Tohle je povídka pro mojí nejlepší kamarádku, doufám že se vám to bude líbit a především tobě Perrie ;)

Zpíval jsem na podiu. Z úst jsem pouštěl slova a pořádně jsem si to užíval. Šílené fanynky pištěli kdykoli jsem na ně mrknul. Měl jsem z toho radost. Být slavný, mít spoustu peněz to byl vždycky můj sen. Vidím ,že snění není až tak marné. Reflektory mě osvětlovali a já tančil,zpíval, mrkal na fanynky a především se zeširoka usmíval. Byla to má vášeň byl jsem přesvědčen že stejně tak si to užívají i kluci z naší skupiny. Je nás pět. Pohlédl jsem na své kamarády a vypadali šťastně tak jako já. Na podiu jsem zapoměl na všechny trable byl jsem sám s sebou. Niall Horan. Píseň skončila.
Zazubil jsem se. Měl jsem ze sebe takovou radost a především jsem byl na sebe pyšný. Dokázal jsem to blesklo mi hlavou. Mé jméno zná teť celý svět a především mě chce tak 10 000 překrásných holek. S klukama jsme se chitli za ruce a uklonili se. Lidé pištěli: ,, One Direction"
Po dlouhé době jásotu jsem s klukama šli do pokoje dát si pautu. Sundal jsem si své nalešťené boty a nohy jsem si dal na stůl. Oddychoval jsem. ,,Co je kámo?" sedl si vedle mě Louis. Pil coca colu a koukal se na mě jak zmatené dítě. Usmál jsem se a coca colu mu vzal z ruky. Lokl jsem si a zase mu jí vrátil. ,,Ty si drzí!" bědoval, uchechtl se a dopil to. Plechovku zmačkal a snažil se jí hodit do koše. Louise jsem sledoval když házel tu plechovku ,ve skutečnosti byl legrační. Měl svraštělé čelo a jazyk na stranu, tak činil vždy když se na něco hodně soustředil. Vypadá jak štěňátko pomyslel jsem si. ,,Vedle" posměšně jsem prohodil. Otevřel pusu a vykulil oči. Přišel Harry a vyděšeně se koukal na kus plechovky na zemi. ,,Co je Harry? Koukáš na to jak na mrtvýho hada!" optal jsem se.
Vykulil oči a otevřel pusu, sebral plechovku a otočil se k nám. ,,No prosím?!" vyjel. Měl otevřenou pusu a pyšně držel kus plechovky jen za palec a ukazovák.Do pokoje přišel Zayn. Měl na sobě jen ručník obmotaný dolní část těla. ,,Co to tu šaškujete?" zeptal se otráveně. ,,Tyhle dva hodili plechovku na zem!" osočil se Harry. Harry ukázal svým prstíkem na nás dva. Zayn jen nadzvedl obočí. ,,Harry nešaškuj prosím" zakňoural a usedl naproti mně.Zavřel oči. ,,Kámo nespi!" hodil po Zaynovi polštář Liam který se vynořil Bůh ví odkud. Zayn vztekle zavrčel když ho polštář trefil do obličeje. ,,Neblbni Liame!" zavrčel Zayn a zase zavřel oči. Harry plechovku taky nechal a sledoval Liama který si bral do ruky další polštář. Všichni jsem zmlkli a čekali co Liam zase vyvede. Liam přivřel oko a prstem namířil na Zayna který netušil zradu. Liam Zayna trefil opět do hlavy a přitom se smál jak pominutý. Při Liamově dobrosrdečného smíchu jsem se začal taky šíleně smát. Harry se zubil jako nikdy a Louis jen přihlížel. Zayn otevřel oči a zavrčel:,, Liame!" sykl a už vstával.
Vypadá jak býk pomyslel jsem si. Koukl jsem se na Liama a schodou okolností měl červené tričko.
Zayn popadl polštář a mrštil jej po Liamovi. Liam se uhl a hulákal jak opice. ,,Netrefil, netrefil!" posmíval se a začal dělat srandovní zvuky. Zayn popadl další polštář a jelikož jsem byl u Liama tedy spíše Liam nademnou tak Zayn opět netrefil a místo toho trefil mne. Já zamrkal a se smíchem ho hodil Zaynovi do obličeje. Ten se naštval ještě víc a začla polštářová válka. Přidal se i Harry a Louis. Házeli jsme po sobě polštáři a mydlili se bylo to strašně fajn. Ve finále se smál i Zayn. Zayn se chistal po mě hodit polštářem a já se dal na úprk. Utíkal jsem a s hrdelním smíchem jsem málem zakopl. Kluci se vydali za mnou s řevem a povykem. Šli všichni na mne. Utíkali jak o závod s polštáři v rukou. Utekl jsem a ani si nevšiml že jsem utekl na podium. Kluci s povykem vyrazili za mnou. Fanynky pištěli a kluci po mě šíleně házeli poštáři. Smál jsem se. ,,Co se to děje?" zařval z hlediště náš manažer. Všichni jsem zmlkli a otočili se k němu. Měl jsem všude peří z roztrhaných polštářů a v puse taky. Liam byl rozcuchanej a měl rozepnutou košili a co hůř i pásek. Jakoby hrál aktivity s děvečkou napadlo mě. Louis měl vyplázlí jazyk a jeho nevynný pohled vyzařoval: ,, Já nic!" Vypadal opět jako štěňátko. Harry palcem a ukazovákem štítivě držel polštářek a měl otevřenou pusu jeho pohled vyzařoval něco jako:,, Co vejráte?" nebo: ,, Fůj, tenhle polštářek si uklidíte!". Začal jsem se smát, pohledy kluků byli fakt parádní. Zayn vejral s otevřenou pusou a vykulenýma očima a to nejlepší. Osuška mi spadla na zem uslyšel jsem už jen :,, Blesk, blesk"

Doufám že jste se pobavili ;)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 myred myred | 29. dubna 2013 v 6:46 | Reagovat

Hezký. :) Díky za povídku. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama