Projektový den

28. dubna 2013 v 20:10 |  Planś Day

Projektový den

Dne:26.dubna

Byl pátek a to byl projektový den stejně jak čtvrtek ale o čtvrtku tu nikdo nemluví ;)
Projekt s p.uč. Kokešovou (jediná úča co mi je k chuti) téma bylo: ,,Čím chci být"
Bylo to celkem v fajn tak vám to povím popořádku. První hodinu jsme si tvořili desky kam jsme si pak ukládali papíry. Během dne Chris začla blbnout a tak jsem s Perrií šla kecat na chodbu za její sestřenkou Jane. Jane je dost v pohodě a tak jsem kecali u sborovny o všem možným, kecám hlavně o 1D :D :D. Perrie s Jane kecali o 1D ale byla sranda je pozorovat ;)
Pak jsme šli s Kokešovou na úřad práce a po cestě jsem uviděla Korka záhadně jsem v ruce svírala korek jako talisman ;). Dlouhou dobu jsem se ohlížela na něj a ani nevnímala kluky co šli z naší třídy hned za mnou. Perrie pak do mě musela strčit jinak bych do někoho narazila umí te si představit jak to asi vypadalo?! Byla jsem tak šťastná že jsem ho spatřila!
Na úřadu práce to bylo velmi,ale velmi nudné až i Perrie málem usla :D :D
Celý den mě ale štval Veet a tak jsem jednou na chodbě na něj zařvala ,,Ty hajzle jeden" byla hodina takže mě nikdo neviděl ale pak mi Kokeška řekla že zástupkyně slyšela ňáký ,,ty hajzle jeden!" tak jsem se jí přiznala že jsem to byla já a slíbila mi že to zástupkyni neřekne. Chris začla být zase normální a zase jsme se bavili. Taky jsem Perrii slíbila že jí napíšu povídku o 1D i když je zrovna nemusim a Chris povídku o BTR což je mi milejší ;). Perrie mi na oplátku slíbila že mi napíše povídku o Ianu S. Měla jsem tedy radost protože ona Iana moc nemusí a já zase nemusím 1D takže je to fifty-fifty ;) :D. Ale musím uznat že 1D má sem tam pěkné písničky. Po škole a to jsme končili dřívě než obvykle tak jsme se s holkama dohodli že pudem ven. Ve Finále jsme seděli před ordinací lékařky u školy. Jo! A ráno jsme Panglovi předali dárek k svátku! :D :D no co trošku vlezlé ale co? Máme ho rádi a to je hlavní snad ho to potěšilo :) :) :)
No..takže jsme seděli před ordinací a různě tam blbli. V ruce jsem svírala korek-můj talisman. Chris pak řekla že za mnou je talisman. Otočila jsem se a fakt tam byl. Měla jsem takovou radost! Skákala jsem radostí. Byli daleko a když zašli za roh utíkala jsem přes silnici a oni byli na kopci a Korek si sundal triko! Nejspíš mu bylo horko ;) já myslela že tam omdlím na místě! Šťastně jsem utíkala zpět za holkama a vyprávěla jim to. Přišla pak za náma Jane a její kamarádka Barba která je rovněž hodně v pohodě. Pak odešli a my poté taky. Já šla domů,Perrie za mamkou a Chris za sestrou. Pak jsem šla s Perrií ven. Bylo to hodně fajn. Blbli jsme a chtěli přelíst plot a jít za těma krávama. V lesíku jsem se pak koukala na západ slunce a bylo to kouzelné! S Perrií jsme si vykládali o Korkovi a Pudlovi. Dělali jsme stojky a zašli do myší díry na procházku. C elý den byl fantaktický byla jsem šťastná jak blecha! :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 myred myred | 28. dubna 2013 v 20:17 | Reagovat

Proč si nenapsala o čtvrtku? :( Ale to je jedno. :) Jo, pátek byl fajn, až na to, že jsem neviděla Pudla.Jako viděla, ale málo. :( Jo a ještě ke všemu mám korek v prčicích, protože jsem si nechala vyprat kalhoty a já jsem si ho nechala v kapse. :(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama