Učitel na zabití!

11. dubna 2013 v 15:49 |  Planś Day


Učitel na zabití!

Dne: 11.dubna byl fakticky den na zabití!
Perrie byla nemocná a tak zůstala doma, někteří jeli do Prahy a tak jsme byli spojení s Béčkem.
Seděla jsem s Chris. První hodina chemie to jsme měli supla a mohli jsme si dělat co chcem, pak matika. V první lavici jsem seděla s Chris a učitelka na matiku tam na interaktivce dávala příklady. My s Chris jsme se hádali kdo to dřív bude mít přečtený a pak jsme vykřikovali výsledky a dávali si body kdo byl dřív. Byla to sranda :D :D Pak byla němčina to jsme musela sedět v první lavici a hned naproti mně učitel koho nemusim! Tak jsem se nudila a čorkla jsem mu tam křídu a čmárala různě po lavici. To mě okřikl pak jsem v lavici měla Něčí žákovskou a tak jsem si to prohlížela a smála se u toho to mě taky okřikl, pak jsem si hrála s náhrdelníkem a ten chrastil na celý kolo. To mě taky okřikl tyvláho já mu dávala čočku :D :D pak na konci hodiny jsem jen tak projela houbou tabuli a učitel hned na to:,, Tak Nilo když ses toho tak krásně ujala"
,,No ne!" řekla jsem a odstoupila od tabule. ,,Ale jo smaž to"
,,No ne ani mě nehne" takhle jsme se tam hádali až nakonec jsem to radši smazala. Do toho mi padala podprsenka a kalhoty takže jsme vypadala fakt legendárně! Ve finále jsem toho měla dost a řekla mu: ,,Pe co d merdas" což španělsky znamená :,, Si kus hov*a"
Řekla jsem to proto že sem si to skutečně myslela a zčásti i proto že se furt vychloubá jak umí španělsky. ,,Nebrblej si pod vousy"
,,Žádný nemám" odsekla jsem. Pak jsem rychle šla do další třídy. Fakt bomba hodina. Pak dějepis a to jsem ležela na židli a Kačka taky a on jí okřikl a mě ne nejspíš se semnou nechtěl hádat ;)
Pak mi řekl něco co..u čeho jsem se docela zarazila (ale to jsem nebudu zmiňovat).
Pak tv první hodinu jsem s Chris byli v malé tělocvičně a kluci ve velké a povídali jsme si a všechno možný..bylo to fajn. Pak další hoďku jsem se chitla s matikářkou a musela jsme jít nahoru. Tam jsme ležela na lavici a pouštěli jsme si Innu,BTR, Kelly Family atd.. bylo to děsně fajn. U Inny jsem trsala jen trochu páč tam byla úča ale kdyby tam nebyla trsala bych víc ;) A pak mi učitel řekl další věc že by mě zabil no.. koho by to potěšilo?? to je opravdu milý ;) Fakt Učitel na zabití!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 myred myred | 13. dubna 2013 v 12:48 | Reagovat

Víš, nechci tě nějak neštvat,ale já se mu ani moc nedivim. Jinak to mohl bejt dobrej den. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama