Červen 2013

Elena Alexandra Apostoleanu

29. června 2013 v 12:41 Povídky
Elena Alexandra Apostoleanu

Chci napsat životní příběh mé nejoblíbenější zpěvačky, jejíž jméno umělecké je Inna.


Mé pravé jméno je Elena Alexandra Apostoleanu. Narodila jsem se 16.října 1986 v Mangalii (Rumunsko). Jsem rumunská klubová zpěvačka. Zpívat jsme začla už v dětství. Seděla jsem venku u táboráku se svými přáteli a vzpomínala jak se mé jméno vlastně proslavilo....
Od osmi let jsem začala pravidelnými lekcemi zdokonalovat ve zpěvu. Vystudovala jsem střední ekonomickou školu v Konstantě a poté politické vědy na tamní univerzitě.
,,Eleno, dáš si?" zeptal se mě kamarád a podával mi vodku. Přijala jsem jí a hluboce se napila.
Můj první sing byl ,,Hot" Díky kterému jsem se proslavila. 8.srpna 2009 jsem získala 2. místo na festivaluSopoty Hit Festival 2009 v kategorii nejlepší zahraniční hit léta. ,,Díky Thome" vrátila jsem vodku svého kamarádkovi. S vděčností jí přijal a hluboce se napil. Zahleděla jsem se do velikého ohňe. U táboráku na pláži nás bylo celkem pět. Užívali jsme si to.
Je mi 26 let a už jsem toho dokázala dost. Celý svět mě zná a proslavuje mě pod jménem: Inna.
Jsem slavná zpěvačka po celém světe a svojí práci miluju ale někdy si musím dát pauzu jako třeba teť. Zahleděla jsem se do rozbouřeného oceánu.Jaké by to bylo kdybych byla obyčejnou dívkou? Zeptala jsem se sama sebe. ,,Eleno, co ti je?" zeptala se mě kamarádka Leona. ,,Ale, nic, přemýšlím nad svým životem" přiznala jsem. ,,Tak to jo, pojď jsme tančit" podala mi ruku Leona a já vstala ze země. Začli jsme tančit a pak jsme se všichni šlůi nahý vykoupat do rozbouřeného oceánu. Možná jsem naivní ale občas mi přijde, že mě mí přátelé využívají ke slávě. Nikdy ale nezjistím jestli to tak skutečně je nebo ne. Jednou jedinkrát jsem zatoužila být obyčejnou dívkou..a to když mě přítel opustil kvůli tomu,že si našel slavnější a bohatší dívku Miley Cyrus.Best Friends Forever

28. června 2013 v 21:15 Povídky
Best Friends Forever

Přijela jsem do nového města, stěhovali jsme se. Nové město, nová škola, nový život. Šla jsem do školy a chodila tam. Jedna holka se na mě furt mračila a probodávala mě pohledy. Tak jsem to nevydržela a jednou jsem si jí vzala stranou tehdy jsem jí ještě neznala. ,,Tak hele přestaň se na mě takhle dívat" Dívka byla menší než já, měla zelené oči a blonďaté vlasy. Nelíbilo se mi jak se mračí.
,,Jak bych se teda podle tebe měla dívat?" vyštěkla.
,,Normálně ,ale rozhdoně ne jakoby si mě chtěla zabít!"
,,Tak fajn" pokrčila rameny a odešla. Další dny už na mě koukala normálně zjistila jsem ,že se jmenuje Perrie. Už tehdy jsem byla ve škole ňákou dobu a s lidmi jsme se tak trochu začala bavit.
Jednou mě minula a zeptala se mě: ,,Nilo, už koukám normálně?" usmála se na mě. Usměv jsem jí oplatila. ,,Jo" usmála jsem se. Tehdy bylo po škole a já šla ze školy se Susan. Vůbec mě nepřekvapilo ,že ví jak se jmenuju, to si konec konců pohla zjistit sama tak jako já. Už ani pořádně nevím co se událo ale začli jsme se zdravit a když se moje tehdejší nejlepší kamarádka Susan odstěhovala tak jsem přešla do jiné třídy kde byla Perrie a taky pár holek s kterýma jsem se kamarádila. S Perrií jsme se začli víc bavit. Ona byla tichá a o přestávkách furt seděla na místě jako Mischel, holka s kterou se nikdo nebaví, ale Perrie taková nebyla, jen byla ne moc kamarádská jinak se s ní lidi bavili normálně. Seděla tehdy s Renny když jsem se kamarádila se Sheilou tak jsem na ní mco času neměla ale vždy jsem si nechala aspoň chvilku a opřestávce s ní jen tak na rychlo poklábosila. Přišla mi fajn, jen mě štvalo ,že moc nekonverzuje. Zjistila jsme že bydlí ve stejném městě jako já a tak jsme si někdy domluvili schůzku a když jsme zjistili že je nám spolu fajn a celý den sjem si užili tak jsme spolu začli chodit ven častěji. Teprve zehdy se z nás stali kamarádky a ne jen známé. Začla jsem jí brát jako kamarádku když jsme spolu chodili ven a o přestávkách jsme se bavili. Sice jsem byla často se svojí partou a mojí tehdejší novou nejlepší kámoškou Sheilou po odchodu Susan...ale čas jsme si na sebe vždycky našli. Perrie začla být víc komunikativnější a víc se začla usmívat. Bylo to fajn, byla uplně jiná než Sheila a to se mi líbilo. Postupem času jsme se se Sheilou začli víc hádat a naše kamarádství už nebylo jako dřív. Tehdy v létě než jsme nastoupili do osmé třídy jsme si s Perrií domluvili ,že si sednem spolu. A to teprve se z nás stali nejlepší kamarádky. Seděli jsme spolu a furt o hodinách žvanili. Teprve naše sezení z nás udělali nejlepší kamrádky a víc nás sblížili. Se Sheilou jsem se přestala postupem času bavit. S Periií jsme se stali nerozluční. Byli jsme skoro furt spolu. Sedělí jsme spolu po škole jsme chodili ven a prostě jsme byli NEROZLUČNÍ (alespoň tak to vidím já). Už je konec osmičky a to znamená že už je to celý školní rok co jsme nejlepší kamarádky...(aspoň z mé strany). Perri mám ráda a za nic na světě bych jí nevyměnila...pravda to jsou silná slova..ale doufám že naše přátelství nám vydrží dlouho...Mám jí hrozně ráda...ale taky mám pocit ,že jsem jí skazila a taky že jo a mrzí mě to...možná jsme špatná...možná ne, jsem drzá a neomalená ale taková hold jsem..Perrie je teť taky přidrzlejší to má však po mě ;) Aspoň si umí obhájit svůj názor a to by předtím těžko zvládla...takhel to tedy vydím já nevím jak to vidí Perrie :D Perrie...v září budeme mít výročí přátelství ;) :D Tak to musíme oslavit :D


Překlad obrátku: Jediný způsob jak mít přítele, je sám jím být.

Bude mi chybět!

28. června 2013 v 11:18 Planś Day
A je konec roku...dostali jsme vysvědčení a pak se rozuprchli. Náš třídní dostal od kluků alkohol...to byla taky sranda :D Jo..bylo to super pak jsme šli, a to nemluvim o tom že když jsme přišla do školy hned jsme šla sprdnout Jitku...no jo na zrady jsem alergická...však poznáte ;)
Bylo to super, do školy jsme šli v botech a tak celkově...pak ten proslov Pudlíka, byl fakt smutný a dost dobrý musím uznat...připoměl mi že už je konec roku a já splnila 8 let povinné školní docházky...juchůůů. Pak jsme šli dolu a s Perrií a Chris jsme čekali na Jane. Na Perriinu sestřenku.
A šli deváťáci..a já si nemohla pomoct a vyhlížela Korka...naše pohledy se střetli ,ale já tentokrát neuhla...tentokrát ne. A pak zmizel v šatně. Musím bohužel už teť prohlásit že mi bude strašně chybět. Nikdo neví, nidko nechápe co přesně k němu cítím..je to jiné než když se mi líbili jakýkoli kluci...ale taky nemůžu prohlásit že jsem do něj zamilovaná..to nejsem, aspoň doufám :D Pak jsme šli s Barčou a Jane pryč a já se objala s Chris a popřála jí hezké prázdniny. Ta mi taky bude chybět strašně moc! Loučení fakt nesnáším...i když vím že za 2 měsíce jí uvidím zase...ale stejně! Pak jsme tedy vyrazili do Prioru a cestou se deváťáci objímali s Jane a Barčou to bylo tak sladký! Obzvlášt Jane a Milan :D ;) Hrozně jim to spolu slušelo....
Pak jsme si sedli před prior a povídali si a k nám se připojili ještě ňáký deváťáci. A pak jsme vyrazili.. s Perrií jsme se chytli a šli celou cestu jak ožralí :D Jo ta mi taky bude chybět...snad si pro mě schová pár dní o prázdninách! Jinak jí zaškrtim :D No a teťz jsem doma a pouštím si písničky...Proč nemůžu zapomenout? Jo, chce to čas...čas ukáže.......xoxo =*More than friends

26. června 2013 v 8:58 Povídky
More than friends

A tentokrát jsem si vybrala příběh na text písničky More than friends-Víc než přátelé.
Tuto píseň napsala Inna-rumunská zpěvačka. Její písničky mám ráda, takže je sem budu asi často dávat. Jen aby jste věděli jako roli holka budu psát Nila to už víte ,ale roli kluka...to bude pokaždý asi Ian, tedy s vyjimkou Jamese Arthura v předchozím příběhotextu. Snad se vám to bude líbit ;) Samozřejmě tam taky bude něco co do textu nepatří ;)


Seděli jsme na parapetu a dívali se na rozbouřené moře. Ian mi podal cigaretu. Já si od ní vzala a nasála. Poprvé jsem skoušela marihuánu a taky jsem se rozkašlala. Opět jsem to podala Ianovi.
,,Nilo...co podniknem teť?" zeptal se když dokouřil marihuánu. ,,Nevím...." odpověděla jsem.
Zahleděla jsem se na něho. Vlastně byl docela hezký.
,,Dnes večer bychom mohli být víc než přáteli,dnes večer bychom měli být víc než přátelé"
Vstala jsem a oknem proklouzla do místnosti mého pokoje. Šla jsem do rohu. Ian mě následoval.
,,Jsme v rohu nacpané místnosti, chci tvoje rty, tvoje tělo" šeptla jsem. Dívali jsme se na sebe.
Mlčel a políbil mě. Zasténal rozkoší. Pak se odtáhl. ,,Pokud se ti líbí co děláme, proč to nedáme na noc?" zeptala jsem se ho a šibalsky se na něj usmála. Úsměv mi neoplatil. S Ianem jsme jen přátelé.
,,To může být jen noc tvoje a má" šeptala jsem mu něžná slůvka. ,,Ale srdce ne, hlavně bezzávazně"
Vyslala jsem svojí podmínku. Nechtěla jsme se na něj vázat. Nemilovala jsem ho i když on mne asi jo ,ale nikdy to neřekl. Zanaříkal nesouhlasem. ,,A pokud se ti líbí co děláme...tak proč to nedáme na noc?" zeptala jsem se ho. Odtáhl se ,ale stále oddychoval a díval se mi zpříma do očí.
,,Dnes večer by jsme mohli být víc než přáteli, dnes večer by jsme měli být víc než přáteli"
Políbila jsem ho. Přitáhl si mě ,ale pak se zase odtáhl. Jako bych byla droga a on se snažil se té závislosti zbavit. ,,Od prvního okamžiku,Kdy jsem viděla výraz ve tvých očích,Přemýšlela jsem o tobě celou dobu.Dnes večer bychom mohli být víc než přáteli"
Usmál se i když se tosnažil skrýt. ,,Nehledám někoho, kdo by mě volal vlastní,ale s tebou chlapče jsme v nebezpečné zóně a pokud se ti líbí to, co děláme,tak proč to nedáme na noc?"
Jsme tady a já o tobě jenom sním, ale řekla jsem jen:,,dnes večer bychom mohli být víc než přáteli,
dnes večer bychom měli být víc než přátelé"
Od prvního okamžiku kdy jsem viděla výraz v jeho očích, přemýšlela jsem o něm celou dobu.
,,Tak dobře" šeptl a začal mě líbat................

Impossible

24. června 2013 v 9:10 Povídky


Chci napsat něco nového, něco co jsem vymyslela a doufám ,že se mi to podaří a bude se vám to líbit. Je to příběh na text mé oblíbené písničky Impossible od Jamese Arthura. Samozřejmě jich mám víc oblíbených ale tuhle poslouchám furt dokola a dokola a neomrzí mě. Možná mám také iluzi, že je to píseň mě a Korka....naše píseň i když žádné my není. Když tu píseň slyším vzpomenu si na něho. Snad se mi ten příběh podaří vystihnout tu písničku ;) Je to podle toho a taky něco přidám ze své fantazie ;)


Ležel jsem na posteli. Vzpoměl jsem si, že kdysi mi táta řekl,ať si dám pozor na toho koho si zamiluju. Říkal jsem si,že je to blbost, na lásku se nemá dávat pozor. Láska je krásná....
Ona byla silná a já ne. Měl jsem iluzi a měl jsem chyby. Byl jsem lehkovážný a zapoměl jsem,že takhle to vůbec není. A udělal jsem tu chybu.......
Už je po všem, už nemám co říct Jí-mojí lásce-Jasmmine. Jasmmine je v nenávratnu a tak snadno výtězí.

,,Tak běž a řekni jim to!" zakřičel jsem do tmavé zahrady. Byla jasná noc. Měsíc svítil na obloze a byl chladný letní vítr. Jasmmine stála přede mnou. Vypadala jako vždy krásně. Měla na sobě lehké latní zelené šaty a v nich vyšity kvítky. Dlouhé hnědé vlasy jí ve tmě vlály. Usmívala se. A já se zžíral bolestí.....
,,Řekni jim vše co už vím!" zakřičel jsem na ní. Měl jsem na ní takový vztek jak mi mohla ublížit?
Jasmmine mlčela, dívala se na mě a usmívala jakoby má bolest jí dělala radost. Stáli jsme na zahradě před domem jejích rodičů. Stále mlčela vypadala jako víla. Toužil jsem se jí dotknout.....
,,Vykřič to ze střech! Napiš to na oblohu! Že vše co jsme měli je už pryč!" zařval jsem opět na ní.
V té chvíli jsem se toužil zabít, řekl jsem to Jasmmine, ona nic něříkala. Nechtěla....nesnažila se mě ani zastavit. Po tomhle rozhovoru bych skočil do dovy a utopil se...nebo bych skočil ze střechy...ne bych si zalezl do koupelny a vzal žiletku.....Bylo tolik možností jak ukončit tu náhlou bolest!
,,Řekni jim, že jsem byl šťastný" poprosil jsem. Teť mám srdce zlomené a bolí to víc než jsem čekal. Jasmmine mi nemylosrdně zlomila srdce.

Viděl jsem jí včera v kavárně. Je to už rok co jsme se hádali na zahradě jejích rodičů. Když jsme jí spatřil mé takřka zahojené rány se otevřeli. Mé jizvy se otevřeli.

,,Řekni jim, že vše v co jsem doufal,bylo nemožné, nemožné!" dřepl jsem si do bobku a kvičel bolestí. Rozejít se je těžké, to jsem věděl. Uvěřit zradě je ještě horší....
Už jsem v Jasmmine neměl důvěru ,protože mám zlomené srdce,zlomenou důvěru. Já vim...myslet si, že mě kdy milovala! Hloupost! Nikdy mě nemilovala a já myslel ,že ano. Myslel jsem si že naše láska s Jasmmine překoná vše a když máme jeden druhého nic víc už nepotřebujem.
Zakládat důvěru na láce a slovech,jenže prázdné sliby se obnosí. Už vím...byl jsem hloupý.

A teť když se vše vrátilo, Jasmmine, vzpomínky, bolest zlomeného srdce...Není už co říct. Nemám jí už co říct.


,,A pokud jsi už hotová se ztrapňováním mě,můžeš jít a sama jim všechno říct" promluvil jsem opět tiše a vstal. ,,Řekni jim vše, co už vím. Vykřič to ze střech. Napiš to na oblohu.Že vše co jsme měli je už pryč" zopakoval jsem a odvrátil se abych si mohl otřít slzy. Stála tam, vlasy jí vlály a mlčela a usmívala se, vypadala jako překrásná víla. Toužil jsem jí vzít do náručí jako už mnohokrát a zlíbat jí. Nebo procházet se ruku v ruce s ní po parku a cítit se šťastný.

Vzpomínám si,že mi kdysi někdo řekl,že bych si měl dát na lásku pozor...a já udělal, ale udělal jsem správně?

,,Řekni jim vše, co už vím. Vykřič to ze střech. Napiš to na oblohu. Že vše co jsme měli je už pryč."
Doufal jsem,že těmito slovy v ní probudím soucit a ona řekne ,že takhle to není a, že mne miluje. Omyl, mýlil jsem se. Otočil jsem se, nemělo to už cenu. ,,Řekni jim,že jsem byl šťastný" požádal jsem jí k ní zády a odešel. Měl jsem srdce zlomené, vše v co jsem doufal bylo nemožné....
Nejhorší je zlomené srdce, tak jsem šel k mostu a chtěl skočit do vody a utopit se, všechno hlavně už necítit tu bolest, tu nekonečnou bolest zlomeného srdce. Skočil jsem do vody. Plaval jsem ,ale pak jsem se přestal bránit a ponořil se hloup a hloup. Ztrácel jsem vědomí.....
Probral jsem se na mostě. Byl jsem celý mokrý. Posadil jsem se. Každý sval mě bolel ,ale to nebylo nic oproti mé bolestí co způsobila Jasmmine. Jsem snad v nebi? Ale bolí mě to stejně. Pak jsem pochopil,že ne někdo mě zachránil. Pochopil jsem,že ta bolest se mnou bude dokavaď se jí nenaučím ovládat, dokavaď se přes to přenesu a zapoemenu na Jasmmine. I když jsem jí nejspíš měl nenávidět ale omyl osudu je neskutečný, já jí stále miloval i přes to všechno. Bylo to vše nemožný.....

Posadil jsem se na posteli. Už půl roku se mi podařilo na ní nemyslet a začít nový život. Až do včerejška.......

Šel jsem do kavárny objednat si kafe jako každé ráno. Usrkl jsem si kafe a otevřel noviny...jako jakžé ráno než jsem šel do práce. Po kavárny vešla....jedna dívka co mi byla povědomá. Měla sestříhané hnědé vlasy a pomyslel jsem si, že předtím museli být krásně dlouhé. Na sobě měla elegantní modré šaty a smála se s jedním chlapem. Jasmmine vypadala zamilovaně. Ona mne zradila kvůli němu! Blesklo mi hlavou. Zlomila mojí důvěru kvůli někomu kdo jí nemiluje. Věděl jsem to. Ten muž byl Josh Sparkes...a ten pracuje jako muž co od holky vezme peníze a pak zmizí.
Jak se mohla nechat tak oklamat? Jasmmine se smála a pohlédla mím směrem. Když mě spatřila zorničky se jí rozšířili poznáním. Nahla se k Joshovi a něco mu řekla. Pak elegantním krokem modelky vykročila ke mně. Zastavila se u mého stolu.
,,Je tu volno?" zeptala se mě sametovým hláskem který ve mně probouzel lásku.
,,Ne" uslyšel jsem se říkat. Ona se stejně posadila a usmála se na mě. Ihned jsem roztál. Nevyklouzl jsem z toho, stále jí miluji. ,,Ahoj Jamesi" pozdravila mně mile. Koukl jsem se na Joshe Jasmmine si ani nevšímal, podle mě si ani nevšiml ,že odešla.
,,Ahoj Jasmmine" pozdravil jsem škrobeně. Pokusil jsem se dělat lhostejného,ale moc se mi to nedařilo. ,,Jak se máš?" zeptala se mě.
,,Máš hezký sestřih" pochválil jsem jí a uskrl se kafe. ,,Děkuji, tak jak se máš?" zeptala se znova.
,,Prosimtě Jasmmine, nedělej že tě zajímám, to ty si ode mě odešla ne já od tebe!" vybuchl jsem.
,,Nech toho Jamesi, udělala jsem to protože jsem tě už nemilovala a mrzí mě to"
,,Mrzí? Tehdy na zahradě...nevypadalo to, že tě to mrzí!"
,,Já...nevím co to do mě vjelo a přestaň mi dávat vinu ano?!" rozčílila se.
,,Opustila si mě kvůli Joshovi Spakrsovi nerada to říkal brouku ale seš blbá!" Lhostejně jsem se zadíval na noviny. Snažil jsem se na ní nedívat. Sprava mi přiletěl facka.
,,Nejsem blbá Jamesi, a není to Josh ale Luck tak nevim co to na mě skoušíš!"
,,Luck? Vážně? To ti nakukal? A ty mu věříš?"
,,Proč bych ne...." zarazila se. Jakoby její pleť dostala neobvyklou barvu. ,,Jasmmine, si v pohodě?" zeptal jsem se jí ustaraně. Třísla se a byla bíla jako stěna. Koukala se na noviny.
Otočil jsem je abych uviděl na co tak civí. Byl tam, Josh Sparks.
,,Jasmmine mrzí mě to, neměla ses o takhle dozvědět" šeptl jsem. Bez jediného slova mi vytrhla noviny z ruky a začla číst. Čím víc četla tím víc bělela a třásla se. Ona ho vážně miluje. To je něco!
,,Musím-m- m-m- jít" vykoktala poté. Vstala a utíkala pryč z kavárny. Pak už jsem jí nezahlédl.

Jí někdo zlomil srdce jako ona zlomila mně. Bude to nekonečný řetězec bolesti. Je to NEMOŽNÝ.Unwanted love 10

23. června 2013 v 12:14 Povídky
A je tu poslední díl Unwanted love-Nechtěné lásky. Doufám že se vám to bude líbit ;)

Unwanted love

,,Zkouška" zašeptal a nahnul se ke mně. Někdo zabušil na dveře. Odskočila jsem a Kendall zaklel.
,,Schovej se" špitl mi. Utíkala jsem do koupelny schovat se. Kendall otevřel dveře.
,,A-ahoj" vykoktal. Slyšela jsem vše skvěle ale neviděla jsem kdo to je.
,,Nazdar" řekl ženský hlas protivně. Byla to Chris. Její hlas jsem poznala.
,,Můžu dál? Nebo jí tady máš?!" štěkla. Takže ona to ví?? Zrychlil se mi dech.
,,Nikoho tu nemám, pojď dál" uslyšela jsme říkat Kendalla. Proč jí lže? Stydí se snad za mne?
,,Dobře, takže si promluvíme" řekla když se zavřeli dveře.
,,Tak mluv" pobýdl jí.
,,Všechno mi teť hned vysvtělíš" dupla si. Přiměla jsem se zůstat na místě.
,,Dobře, tak se posaď" pobýdl jí. Uslyšela jsem šustění a vzdych.
,,Takže...mi řekni co víš" vyzval jí Kendall. ,,No...jen to...co říkal Logan, taky furt někam mizíš a nechápu kde jsi byl a proč si utekl za Nilou...ani nevím kde Nila je"
,,Nevím taky kde je...dohonil jsem jí a řekl jí ať se vrátí a vše ti vysvětlí....ale ona mě neposlechla a utekla" Pocítila jsem strašný vzetk. Proč jí lže? Takhle to přece není!
,,Dobře, věřím ti" řekla Chris. Tak to by teda neměla! Chtěla jsem se vyřítit z jeho úkrytu ale jeho slova mě bodla do hrudi jako ostrý nůž a já zůstala na místě.
,,Věř mi, miluji jen tebe, ne Nilu...nevěř co ti budou ostatní říkat, Nila je jen má kamarádka"
Zalapala jsem po dechu. Slza mi stekla po tváři. Podlomili se mi kolena a já po stěne sjela dolů.
,,Taky tě miluju a nedovolím ti aby si mi uetkl" uslyšela jsem Chris a pak jen smích a ticho. Vzdech a laskání. To všechno mi bylo do srdce. ,,Dobře, všichni Nilu hledají asi bych jí měla zavolat" uslyšela jsem poté. ,,Ne, to ne!" vykřikl Kendall. ,,Co šílíš? Jen zavolám svojí kamarádce" uslyšela jsme tikání do displeje. ,,Ne, určitě je v pořádku..nenechme si zrušit naši chvilku" požádal jí.
,,Dobře" zafuněla a už jsme uslyšela jen ticho. Vyplížila jsem se z koupelny. Pomalu jsem otevřela dveře a zmizela za nima. Utíkala jsem co mi nohy stačili. Slzy mě v očích pálili. Utekla jsem na pláž. V kapse mi zařinčel mobil. Zvedla jsem to. ,,Ano?"
,,Ahoj Nilo, kde jsi?"
,,Ahoj Perrie, jsem v..v...pohodě" vykoktala jsem.
,,To teda nejsi, kde jsi?"
,,Na pláži"
,,Přijdem tam" típla telefon. Přijdem? Fakt řekla přijdem? O společnost moc nestojím!
Po chvíli jsem uslyšela zvuk a ke mně se přiřítila Perrie ruku v ruce s Carlosem. Když spatřila že pláču vytrhla se mu a běžela mě objemout. ,,Zlatíčko, neplač" pošeptala mi.
,,Jsem v pohodě, Perrie" odtáhla jsem se. Nevím proč ale bylo mi líp. Otřela jsem si slzy a pohlédla na zbylé v partě. James stál u ňáký holky. Ta holka byla Lucy Hale...kterou jsem spatřila na té soutěži! ,,Ahoj lidi" zamávala jsem. ,,Čau Nilo, seš v pohodě?" přišel ke mně Carlos.
,,Jo, díky Carlosi" usmála jsem se na něj. Pousmál se a objal mě. ,,Tohle často nedělám, jen kaamrádkám co mám rád, tak si toho važ!" pošeptal mi a pak se hlasitě rozesmál.
,,Jasný, díky Carlosi" taky jsem se zasmála. Carlos opět přistoupil k Perrii a dali si rychlou pusu. Usmála jsem se na ně. Pak jsem se podívala na ty ostatní. ,,Ahoj Jamesi, ahoj...Lucy?" podívala jsme se na pěknou brunetu. ,,Ahoj, ráda tě poznávám, vyděli jsme se na té soutěži ,že?" přiběhla ke mně ta dívka a podala mi ruku. Vděčně jsem se jí chytla. ,,Jo, jsem...."
,,Nila Laurent...já vím" doplnila Lucy. Usmála jsem se. ,,Ahoj Nilo" pozdravil mě James.
,,Ahoj Jamesi" mávla jsem mu. Obrátil oči v sloup. ,,Mávání je pro nicoty ne pro kámoše" Přišel ke mně a jako Carlos mě objal. ,,Díky Jamesi" poděkovala jsem mu vděčně. Opodál stál Logan a koukal se do země. Momentálně jsem měla dobrou náladu díky Perrii a mím novým přátelům. Nechtěla jsem si to kazit. ,,Ahoj Logane" pozdravila jsem ho. Podíval se na mě a usmál se. Přišel ke ěm blíž. ,,Ahoj Nilo...jen chci abys věděla jak moc mě to...mrzí...nechtěl jsem..." umlčela jsem ho polibkem. ,,To nevadí, díky za všechno" poděkovala jsem mu. Usmál se, chytl mě do náruče a dlouze políbil. I když má srdce stále prahlo po Kendallovi věděla jsem ,že ho mít nemůžu. A Logan byl vlastně moc hodný...a chtěl mi pomoci. Měla jsem ho ráda, ale nemilovala jsem ho jako Kendalla. Až teť jsem si uvědomila, že jsme se do Kendalla Schmidta zamilovala. Všichni výskali a tleskali a řvli:,, do toho Logane!" když jsme se s Loganem odtáhli usmáli jsme se na sebe a chytli se za ruce. Slunce pomalu zapadalo a tak jsme si sedli do písku a rozdělali oheň. Byla jsem skvělá parta. Perrie vedle Carlose se na sebe zamilovaně koukali. James celý šťastný že má Lucy zase zpátky a Logan rád ,že teť patřím k němu. Možná si říkáte proč jsem s Loganem když miluju Kendalla, ale láska je někdy složitá na to aby jste jí pochopili. Je to jak začarovaný kruh. Já jsem zamilovaná do Kendalla, Kendall do bůh ví koho ale já to rozhodně nejsem...a Logan do mě. Lidské vztahy jsou někdy složité a věřím že jediný muž který mi pomůže zacelit rány které způsobil Kendall je právě Logan. Kdo ví...třeba se do Logana někdy zamiluju.....někdy možná ano...ale teť momentálně jsem ráda, že jsem se svojí partou, která mě podrží. Šťastně jsem pohlédla na Perrii. Hlavně na Perrii, ta dívka je prostě úžasná, i když se někdy hádáme, stále jí mám ráda, rozveselý mě i v těch nejsmutnějších chvílích. Mám jí ráda. Vstala jsem. Perrie taky jakoby můj pohled ihned pochopila. Carlos pustil hudbu a s Perrií jsme šli tančit. Později se přidal i James a Lucy a tančili spolu i Logan s Carlosem. Chtělo se mi smát jak jsou od sebe daleko a trsají. S Perrií jsme tančili na pláži při západu slunce a do nohou nás hřál oheň. Byla to prostě paráda. Milovala jsem svojí partu, a právě teť jsem se cítila šťastná................


Unwatned love 9

22. června 2013 v 10:55 Povídky
Unwanted love 9

Zhluboka jsem se nadechla. Kendall čekal. ,,Kendalle...já..."
Prudce se otevřeli dveře. ,,Kendalle, tady si!" uslyšela jsem ženský hlas. Otočila jsem se. Byla to Chris. Vůbec si nevšímala toho ,že tu jsme sami dva, neměla žádné podezření. Přiřítila se k němu a políbila ho. On jí polibek opětoval. Koukla jsem se do země. ,,Hele Nilo, Logan tě všude schání" otočila se ke mně Chris. ,,Logan?" nechápala jsem. ,,Ano, je u pultu, běž za ním" mávla rukou ke klubu. ,,Jasně" přikýla jsem. Kendallovi jsem věnovala jediný pohled a otočila se. ,,Kendalle vypaříme se?" zeptala se Chris Kendalla. Vešla jsem dovnitř. Drala jsem se davem lidí až k pultu. Byl tu. ,,Ahoj Logane" pozdravila jsem ho. ,,Ahoj Nilo! Kdes byla?"
,,No..kdes byl spíš ty ne?"
,,Já jsme furt tady" poklepal na pult. Hrklo ve mně. Proč mi lže?
,,No to teda nejsi, byla jsem tu celou dobu a tys tu nebyl!" obořila jsem se.
,,Ale byl zlato, jen sis mě nevšímala, není divu měla si tu Kendalla!" kopl do sebe panáka. Zdá se mi to nebo je opilý?? ,,Logane přestaň a hned!" vyjela jsem na něj.
,,Já? Spíž ty krásko přestaň s tím vším!"
Ano, byl opilý. Chtěl vyzradit moje tajemství. Tajemství které měl navždy uchovat v tajnosti.
Nemohla jsem mu to dovolit. ,,Logane nic s Kendallem nemám tak už mlč!"
Pár lidí se na nás otočilo. Nevšímala jsem si jich. Do klubu vešla Chris s Kendallem.
,,Hele lidi my s Kendallem půjdem jo?" ozvala se Chris.
,,Jasně" přikývla jsem. ,,Jo,Chris odveď si svého klučinu než ti uteče za jinou!" vstal Logan akopl do sebe další drink. ,,Cože? Logane si opilý taky bys měl jít" ozval se tvrdě Kendall. Perrie s Carlosem přišli. James už taky doputoval na naší parričce. ,,Slyšte slyšte!" zahulákal Logan. Pár lidé se na nás otočilo. ,,Tady slečinka Nila Laurent.....zná jí někdo z vás? Myslím že ne! Já vám povím jaká je!" ožralecky střelil pohledem po Jamesovi, Perrii, Carlosovi, Kendallovi, Chris. Poslední pohled si nechal na mě. Dlouze se na mě zadíval. ,,Nila se zami......." nenechala jsem mu dokončit větu. Vlepila jsme mu pořádnou facku. ,,Logane jediný kdo z vás mě nezná budeš tak ty! Zmlkni nebo naše kamarádství je u konce!" s opovržením jsem se na něj podívala. Zmlkl jakoby váhal. ,,Copak, ty nechceš aby to věděli?" mrkl na mě. ,,Věděli co?" zeptala se Chris. Logan se už nadech k odpovědi. Střelila jsem po něm vražedný pohled. ,,Ale nic pusinko, Kendall ti to vysvětlí" Logan se usmál a opileky doklopítal k východu. Bylo ticho. Chris se otočila na Kendalla. ,,Kendalle?" On mlčel. Kendall se díval na mě ,přímo na mě. Perrie a Carlos se taky dívali na mě. Všichni se na mě dívali až se na mě otočila i Chris. Takže mi dávají najevo ať jim to řeknu?? To přece nemůžu! ,,Co je?" zeptala jsem se i když už jsem věděla co přijde. ,,Hele měla bys jí říct pravdu" ozval se Carlos pohledem na mě. ,,Jo, má právo to vědět" přidal se James. Perrie neříkala nic ,ale bylo jasný že s nima souhlasí. ,,Jakou pravdu? Nilo?" podívala se na mě Chris. Zhluboka jsme se nadechla a zadívala se na Kendalla. Nemlžu jim zničit vztah to prostě nejde! S pláčem jsem utekla pryč. Utíkala jsem tmavou nocí dál a dál od nich. Uslyšela jsem za sebou řev. Byl to Kendall a utíkal za mnou. Utíkala jsem co mi nohy stačili. Zakopla jsem a upadla. Kendall ke mně doběhl a klekl si ke mně. ,,Nilo....notak" zvedl mě do náručí. Dívali jsme si do očí. Byl to krásný pocit. ,,Pojď" vzal mě do náručí a někam mě vzal. Ocitli jsme se před domem. ,,Kde to jsme?" zeptala jsem se ho. ,,To byl můj dům než jsem se stal slavným" vysvětlil mi a položil mě na sedátko u domu. Zvedl kámen a pod ním byl klíč. Odemkl dveře a vzal mě opět do náručí. Ocitli jsme se v domě. Zavřel za náma dveře a posadil mě na gauč. ,,Moc mě mrzí co se tam stalo a díky žes to neřekla" poděkoval mi vděčně. ,,To je v pohodě, nevěděla jsem co mám dělat" vysvětlila jsem mu.
,,Logana to přejde, nebude si nic pamatovat" utěšoval mě a rozdělával v krbu.
,,Nenávidím ho za to!" procedila jsem skrze zuby. Po místnosti se rozlilo světlo ohně z krbu. Bylo to romantické. ,,Máš hlad?" zeptal se mě mile. ,,Ano" přikývla jsem. Vedl mě do kuchyně. ,,Něco uvařím" řekl. Sedla jsem si na židli a pozorovala ho. Bral do rukou různé věci a začal vařit. Bylo krásné se na něj dívat. Vypadal mnohem hezčeji když vařil. ,,Ták" posolil jakousi věc. Dal to na stůl a slavnostně řekl:,, Tadá! Dobrou chuť" usedl a já taky. To jídlo jsem neznala ale krásně to vonělo. Chtěla jsem se ho zeptat co to uvařil ale měla jsem takový hlad že jsme jen zahuhlala:,, Dobrou chuť" a pustila se do jídla. Když jsme se najedli šli jsme opět do obýváku kde krásně praskal oheň.
,,Kouknem se na film?" zeptal se. ,,Proč ne? Cokoli abych nemusela do hotelu" špitla jsem.
,,Jo, mám to samý" přikývl. Koukli jsme se na zamilovaný film Notebook-zápisník jedné lásky. Usl mi na klíně. Vypadal tak úžasně při všem co dělal. Bylo mi s ním dobře to už jsem věděla. Po dlouhé chvíli jsem sula taky. Nevím jak se to stalo ,ale probrala jsem se v jeho náručí. Dívala jsem se jak spí. Měla jsem chuť ho probudit sladkými polibky. Poté otevřel oči a když mě uviděl usmál se. ,,Dobré ráno" šeptl mi. ,,Ahoj" usmála jsem se. Koukla jsem se dolu. Ufff, měli jsme oblečení takže k ničemu extra nedošlo. Jen jsme prostě usli vedle sebe. Šla jsem do koupelny. Vypláchla jsme si ústa a když jsem poté vylezla z koupelny přišel ke mně a šeptl:,, Zkouška" a nahl se ke mě..........


Unwanted love 8

22. června 2013 v 10:13 Povídky
Unwanted love 8

,,Ehm...ahoj Logane" tyrhla jsem se z Kendallova náručí kterýmu se moc nelíbilo ,že nás Logan vyrušil. ,,Co tady pro pána děláš Logane?" vyjel na něj. ,,Ehm...říkal jsme že přijdu" připoměl mu. ,,Hm..skazil si to" zamumla si pod vousy Kendall. ,,Skazil? A co bych měl kazit? Snad ti tu nevadím nebo jo?" koukl se po něm Logan. Já jen sledovala jak se na sebe dívají a soptí.
,,Učil jsem jí surfovat" vybuchl Kendall. ,,Ve tvém náručí?-Učil si jí ve tvém náručí? Toho se teda dost naučí" suše se Logan usmál. K mému údivu Kendall Logana uhodil. Logan si přiložil ruku na tvář. ,,Co šílíš?" vyjel na něj. ,,To není pravda, jasný? Jen jsem jí učil, tak přestaň šaškovat!" pohrozil mu Kendall. Já tam jen tupě na ně koukala. Bylo mi trapně,že se hádají kvůli mne. Té hádky si všimla i Perrie s Carlosem. A připlavali k nám. ,,Co se to tu děje?" zeptala se Perrie.
,,Ale nic Perrie, můžeš zase odejít" vyjel na ní Kendall. ,,Nikam nejdu, tak zmlkni Kendalle!" vyjela na něj na oplátku Perrie. Všimla jsme si že Perrie moc Kendalla nemusí. Proč to nevím.
,,Víte co, nechte toho a já jdu!" otočila jsme se a plavala pryč. Vylezla jsem na pláš. Chris byla pryč. To ne! Rychle jsem utíkala za ní, jestli to viděla a vyložila si to blbě,tak si to nikdy neodúpoustím! Utíkala jsem do hotelu. Ale tam nebyla. Tak jsme se vrátila na svůj pokoj. Osprchovala jsem se a zavolala mamce. Po hovoru jsem šla spát. Bylo toho už na mě moc. Proč Kendall tak vyjel? A proč se tvářil naštvaně když náš Logan vyrušil? To jsem netušila. Probrala mě Perrie. ,,Vstávej! Notak!" vytáhla mě z postele. ,,co šílíš Perrie? Jsem děsně unavená!"
,,Ale jdi, spíš jen proto, že nevíš co máš dělat, je to tak?" zadívala se na mě. Pohlédla jsem na ty její zelené oči. Proč musí mít vždycky pravdu? ,,Ano, máš pravdu" přikývla jsem a lehla si zpátky do postele. ,,Nenene, vstávej!" odkryla mě. ,,Perrie o co se snažíš?" vyjela jsme na ní a vytrhla jí peřinu z ruky. ,,Nechci aby ses zžírala jen kvůli těm potomečkům!"
,,Já se nezžírám kvůli nim!" vybuchla jsem. ,,Ne? Tak proč tedy?"
,, Chris viděla jak ,její přítel drží v náručí její kamarádku tak proč asi!"
,, Tak jen kvůli Chris? Tak to buď v klidu...Chris odešla ještě dřív než to celé začlo!"
,,Ufffm, víš to jistě? A neřekl jí to někdo?"
,,Buď v klidu všichni jsme se zavázali slibem, že Chris nic neřeknem, tak vstávej!"
Ochotně jsem vstala a zamířila rovnou do koupelny. Pak jsme se převlíkla. ,,Sluší ti to, tak jdem"
,,Kam?" zeptala jsem se. ,,No...jsme tu už tak 5 dní a ještě jsme nikde nebyli spolu"
,,Co kecáš jsme spolu furt" zazubial jsem se.
,,Jo, ale ne sami! Tak jdeme"
,,A kam?"
,,Všide možně, užijem si to"
Vylezli jsme z pokoje a vyšli z hotelu. Šli jsme na nákupy pak do cukrárny a procházeli jsme se městem se zmrzlinou v ruce. Bylo to fajn. Obešli jsme si celé město, bylo krásné. Perrie měla pravdu, nikdy jsme nebyli spolu sami od té doby co jsme přijeli sem do Californie. Vidíte? Perrie má zase pravdu! Pak jsme zašli do parku a vzpomínali. Lehli jsme si do trávy a koukali se do nebe.
,,Nebo pamatuješ jak jsi vyjela na toho učitele?" zazubila se Perrie.
,,Jakýho? Víš na kolik jsme jich já vyjela?" usmála jsem se.
,,Na toho...víš třídního té vedlejší třídy!" usmála se. ,,Jasně, že jo ten byl legrační" zazubial jsem se.
,,Ne, tys byla legrační! Prý:, tak to doufám´ tys byla taky dobrá!"
,, Jo no...nebo jak jsme se procházeli po chodbě a on tam byl a jak si mě silně zatahala za ruku, spíše škubla a stejně si nás všiml Perr!" vzpomínali jsme.
,,Já vím, to bylo tak děsný! Byl na každým rohu!"
,,Nediv se! Měl dozor" usmála jsem se. Dlouho jsme si ještě povídali a vzpomínali a bylo to děsně fajn. Zapoěmla jsme na všechny starosti. K večeru jsme začli do kina a skoukli super film. Udělali jsme si PND-PerrioNiliinDen. Pozdě večer jsme se vrátili do hotelu a usly jak špalky. Další den ráno jsme zašli na snídani s Perrií a Chris. Popovídali jsme si a bylo to dobrý ,ale stále jsem měla blbý pocit. Pak jsme se na chodbě potkali s klukama. Chris letěla s úsměvem za Kendallem, Perrie šla za Carlosem a Logan přišel za mnou. James nedělal nic jinýho než ,že volal.
,,Jak ti je?" zeptala jsem se Logana.
,,Bylo mi i líp, díky"
,,Mrzí mě to Logane"
,,Není to tvá vina Nilo" usmál se a objal. Kendall spatřil jak mě Logan obejmul a zamračil se. Nerozuměla jsem tomu. Šli jsem někam do klubu. ,,Odskočím si jo?" řekl Logan a zmizel v davu lidí. Opřela jsem se o pult a objednala si pití. ,,Fakt, mě to mrzí nevím co to do mě vjelo" ozval se za mnou hlas. Byl to Kendallův hlas. Trhla jsem s sebou. ,,To nic, nechápu proč jste se kvůli mne hádali" nedívala jsem se přitom na něj. Koukala jsem se do davu. ,,Ani já ne" přiznal a sedl si vedle mě na barovou židli. ,,Chris nic neví a ani nezjistí" pošeptal mi. ,,To ne" přikývla jsem.
,,Chci znát pravdu" začal. Teť jsem se na něj kouknout musela, prostě musela. ,,Jakou?" zeptala jsem se roztřeseným hlasem. ,,To...v té vodě" hlas se mu třásl. Hlasitě polkl. ,,Cítila si to taky?" zeptal se přiškrceným hlasem. Dech se mi zpomalil. ,,Cítila co?" dělala jsem hloupou.
,,Ten...pocit,že tě znám moc dobře....že...že...k sobě...nějak pat...patříme" koktal.
Panebože! On to taky cítil? Vstala jsem. ,,Já...ehm..." nevěděla jsem co mám říct.
,,Řekni pravdu, cítila si to?" zeptal se a taky vstal. Dívali jsem si do očí. Byl tak kouzelný. Nikdo nebyl jen já a on. Neslyšela jsem ani Perrii co na mě urputně řve. Nevěděla jsem co mám říct. Jestli řeknu pravdu, že jsem to taky cítila, vše se možná změní. Jestli zalžu vše bude v pořádku. Perrie ke mně přiběhla. ,,Nilo ty si mě neslyšela?" sáhla po mojí ruce. Konečně jsem se odthrhla od jeho pohledu. Podívala jsem se na Perrii. Srdce si hlasitě tlouklo. ,,Ne, promiň cos říkala?" zeptala jsem se jí a pokusila se tak o úsměv. ,,Říkala jsem ti ať jdeš za mnou! To je naše píseň!" zařvala na mě abych jí lépe slyšela. Konečně jsem se zaposlouchala a vnímala trochu okolí. Měla pravdu byla to naše píseň. ,,Máš pravdu, hned jdu" usmála jsem se na ní. Otočila jsem se zpět ke Kendallovi. ,,Promiň jdu tančit s mojí nejlepší přítelkyní" řekla jsem ostřeji než jsem zamíšlela. S Perrií jsme zmizeli v davu lidí. Když píseň skončila. Byli jsme obě udýchané a vysmáté. Byla to sranda. Dobelhali jsme se k pultu a objednali si pití. Kendall seděl na stejném místě kde jsem ho nechala a pozoroval mě. Koukla jsme se na něj. Pozoroval mě celou tu dobu i při tanci. ,,Nevíš kde je Chris?" zeptala jsem se Perrie. ,,Jo, tančí s Jamesem" pokývla hlavou k davu lidí. Podívala jsem se tam. Měla pravdu mě ani Kendalla si nevšímala. Bavila se s kamarádem Jamesem. Logan se někam vypařil. Už jsem ho nespatřila. Znova jsem pohlédla na Kendalla. Čekal na mě. Zvedl se a odešel. Jeho pohledy byli jasné a stručné. ,,Musím si odskočit" zařvala jsem Perrii do ucha a drala se davem lidí. Za ním. Proč? To navěky budu utíkat za ním? Vydrala jsem se ven. On tam čekal. Koukal se na hvězdy a když mě spatřil neusmál se. Jen čekal. ,,Co chceš Kendalle?" zeptala jsem se. Vzduch byl štiplavý a nepříjemný. Chtěla jsem pryč. ,, Odpověď!" zařvaů vzteky. Lekla jsem se a nadskočila.
Nikdy jsem ho neviděla rozzlobeného. ,,Mojí odpověď? Vážně chceš mou odpověď?"
,,Ano!" zařval a bouchl do nedaleké popelnice. Zvažovala jsem pro i proti a rozhodla se...........Unwanted love 7

20. června 2013 v 21:00 Povídky

Unwanted love 7

Probrala jsem se v nemocnici. U mě seděl Logan s puketem růží. Zasténala jsem. Ta ruka čertovsky bolela. ,,Ahoj Logane" pousmála jsem se. Tvářil se smrtelně vážně. ,,Ahoj Nilo" pozdravil mne.
,,Jak se cítíš?" zeptal se mě. ,,No...bylo mi i líp" pokusila jsme si poposednout. Nešlo to, tak jsem zůstala na místě. ,,Tady, jsem ti přinesl růže" položil růže na nemocniční stolek. ,,Děkuji, to je od tebe milé" usmála jsem se opět na něj. ,,To nic" odmávl to rukou. ,,Doktor dovolil jen krátké návštěvy, tak budu muset zachvíli jít" řekl. ,,Aha, a říkal ještě něco?" zeptala jsem se.
,,No...zašili ti to a budeš tu muset zůstat ještě asi tak dva dny" nervozně si začal křupat prsty. Proč ho to tak znervoznuje? Divila jsem se. ,,To je v pořádku, uzdravím se a můžem jít na tu pláž jak jsme se dohodli s Chris" promnula jsem si oči. ,,Už bych měl jít" vstal. ,,Ne, zůstaň" požádala jsem ho. ,,Přijdu zase zítra, někdo by s tebou chtěl mluvit" řekl trpce. Že by Perrie? Chhris? James? Určitě to bude Perrie. ,,Dobře, fajn" přikývla jsem. Těšila jsem se až Perrii zase uvidím, ten její veselý obličejík. Logan odešel a po chvíli do pokoje vešel....to snad není pravda!
Byl to Kendall.
Držel něco za zádama. ,,Ahoj Nilo" pozdravil mě mile. ,,No, nazdar" řekla jsem otráveně. Zatvářil se hned smutně a mě ho bylo líto. ,,Promiň, já jen...." hlas se mi zlomil. Usedl na židli kde seděl přetím Logan. ,,Přinesl jsem ti bílé lilie, snad se ti budou líbit" položil mi je vedle puketu růží od Logana. ,,Aha, pan skromný ti taky něco přinesl, že?!" řekl trpce. Změřila jsme si ho pohledem.
,,Jak to myslíš? Bylo to od něj milé" obhajovala jsem ho. ,,Není takovej jakej se zdá, to je celý" řekl a koukl se jinam. ,,Hm...no víš já ani nevim komu z vás mám věřit"
,,Cože? On něco říkal?" zbystřil hned. ,,Ne, jasně že ne a i kdyby tak co?" pokrčila jsme rameny.
,,Ať ti bude říkat cokoli, nevěř mu"
,,Promiň ,ale nebudeš mi říkat komu mám věřit a komu ne!" poposedla jsem si ale to jsem neměla dělat. Ruka mi šíleně zabolela. Zakvílela jsem bolestí. ,,Nehýbej se" byl hend u mne. Pomohl mi si pořádně sednout a podepřel mě polštářem. ,,Díky, tos nemusel" řekla jsme trpce.
,,Musel, je to má vina" zadíval se do mích očí. Jkao vždy jsem se v jeho očích uplně ztratila.
,,Jasně, že není, co to plácáš?" nerozuměla jsem mu. Že by to taky věděl? Ne! To by Logan neudělal. ,,No...nevím co se přesně stalo, ale mám takovou předtuchu, že je to má vina"
Zhluboka jsem se nadechla. ,,Jasně, že není, pusť to z hlavy a navíc nevim proč by tě měla zajímat kamarádka tvé přítelkyně" řekla jsem smutně možná až moc. Podíval se po mě. ,,Zajímá, jsme přece přátelé...pamatuješ?" Pamatuješ? Mluví jako by jsme se znali hodně dlouho, přitom je to tak 2 dny.
,,Ano, já vím" přikývla jsem hloupě. ,,Chris, Perrie a James tě pozdravují"
,,Děkuji, taky je pozdrav"
,,Až se ti uzdraví ruka, půjdem an tu pláš a já tě naučím surfovat"
,,Ne to ne!" vyjela jsem až moc rychle. ,,Ale notak...jedině tak odčiním své chyby! Dovol mi to" udělal na mě psí oči. Je tak neodolatelný! ,,Ano" uslyšela jsem se říkat. Rozum by to nikdy neřekl ale teť mluvilo srdce. Věděla jsem to. Zoufale jsem toužila se ho dotýkat a líbat jeho překrásné rty.....Ehm... vytrhla jsme se z myšlenek. ,,Tak, se brzo uzdrav já jdu" řekl a vstal. ,,Jojo, čau" zamávala jsem mu zdravou rukou. Usmál se a odešel. Podívala jsem se na stůl kde leželi kdytky. Je to náhoda? Jak mohl vědět že miluju bílé lilie? Áha...Perrie........

O dva dny později už se mi to skoro uzdravilo a tak jsem mohla jít zase do hotelu. Pevně jsme se objímala s Perrií pak i trochu s Chris. A se všema jsem se pozdravila. Den jsem zůstala v hotelu a šli jsme an tu slíbenou pláž. Kendall mě učil surfovat jak slíbil....

,,Tak a teť se postav" řekl mi právě. ,,Takhle?" ukázala jsem postoj na surfu. ,,Jo, skvěle" usmál se.
Byli jsme v moři. Chris byla na pláži a Perrie s Carlosem plavali. James zuřivě psal esemesky na surfu. ,,Tak...a teť...." radil mi. Udělala jsem co mi říkal. Slítla jsem a on mě pak přidržel. Držel mě pevně v náručí a dívali jsme si do očí. Bylo mi s ním tak dobře. Jeho oči byli tak krásné, jako vždy jsme se v nich ztratila. Logan měl zpoždění. Ani jsme si nevšimla že přišel skočil hend do vody a byl u mne. ,,Ahoj Nilo, sorry za to zpoždění"omluvil se. Okamžitě jsem se Kendallovi vytrhla z jeho pevného objetí které trvalo tak pět minut....nebo deset? A jéje bylo to určitě deset..........


Školní výlet

19. června 2013 v 19:52 Planś Day
Školní výlet

Dne:19.června jsme jeli na školní výlet. Popíšu vám celý den :D
Takže vstala jsem extrémě brzo což je v 6:00 (jinak vstávám v 7). Zjistila jsem že připravit se mi trvá tak hoďku. V 7:05 jsme měli straz s Chris a Perrií ale dámičky si napochodovali až v 7:11!!!
Tak jsme vyrazili do coopu, měli jsme fůru času protože jnám autobus do křišťanovic jel až v 9:15.
Po coopu jsme šli na hřbitovní cestu a tam mi zavolala kámšoka a tak jsem se odpojila a holky si šli sednotu na lavičku. Když jsme dotelefonovala tak jsme je pak namazala krémem (já jediná jsem snad byla uplně vybavená!) :D Byla to sranda, a pak jsme se vydali na autobusové nádraží. Tam byli kluci i holky překvapení že jedu (protože normálně nejezdim). A tak jsme nastoupili do busu a my: Já, Perrie, Chris a Tina jsme si sedli uplně dozadu. Mě po delší době jízdy začlo být trošku šoufl ale vydržela jsem to. Tak jsem vystoupili na rozcestí a šli pěšky k rybníku. Holyk vlítli hned do vody ale mě se nechtělo a tak jsem si povídala s Hannah K a bylo to dopst dobrý, pak jsme se šla projít s Michael a tak objevila v lese kouzelný potůček! Když jsme se vrátili z průzkumu tak jsme šli taky na průzkum s Hannah a Renny. Každýmu jsme musela vysvětlovat proč se mi nechce plavat! Ale nakonec jsem šla a bylo to užasný! A pak jsem se převlékal zpět a holky tam ještě byli. Povídala jsem si s Radkem a Hannah K. Bylo to super. Pak jsme se vydali zase k autobusové zastávce. Museli jsme čekat na bus páč měl zpoždění. Jediná z celé třídy jsem nebyla spálená od slunce! To byla sranda! I když Perrii a Chris lituju (vážně) :D:P
A když jsme přijeli zpět do PT tak jsme šli do penny a pak opět šli na busák páč Chris a Tina jeli busem domů. S Perrií jsme se vydali ještě do penny a pak šli si sednout na lavičku a kecali jsme. Já jsme měla dát na radu Perrie a koupit si ty brambůrky co mi radila já blbka jsme si koupila uplně hnusný! Šli jsme poté ke škole a tam Perrie čekala na maminku tak jsme kecali. Když odešla tak jsme se vydala domů Dnešní den byl fakt suprovej...jen jedno bylo špatné..že jsem nepotkala Korka!!!!

Unwanted love 6

18. června 2013 v 20:35 Povídky
Unwanted love

,,Co? O čem to mluvíš?" trhla jsem s sebou když se Logan ocitl vedle mne. ,,Moc dobře víš o čem" šeptl mi. Rozhlédla jsem se kolem. Nikdo nás neposlouchal. Usmál se na mě a pak řekl:,, Nikomu to neřeknu, slubuju" zvedl ruku ve znaku slibu. ,,Děkuju" hluboce se mi ulevilo. ,,Pojď na vzduch" pobýdl mě. Přikývla jsem. Vstali jsme z pohovky. ,,Hele, lidi jdem se s Nilou projít" ozval se Logan. Všichni přikývli, vlastně si nás tak úplně nevšímali. Vyšli jsme s Loganem z pokoje. Zamířili jsme k výtahu. ,,Musíš mi vše vysvětlit" požádal mě. Nastoupili jsme do výtahu a jeli dolů.
,,Nemusím nic, Logane" řekla jsem ostřeji než jsem zamýšlela. Vystoupili jsme z výtahu. Mlčeli jsme až celou cestu ven před hotel. Sedli jsme si na lavičku kde seděli poprvé když jsem je spatřila.
Byla noc. Zhluboka jsem se nadechla čerstvého vzduchu. Trpělivě seděl a díval se na mě. Cítila jsem to. Pak jsem se konečně na něj odhodala podívat. ,,Nic, to neznamená" řekla jsem šeptem.
,,Obávám se, že ano" zavrtěl hlavou. ,,Co tím myslíš?" zeptala jsem se. Místo toho položil vlastní otázku. ,,Kdo všechno to ví?"
,,No, skoro nikdo, jen Perrie a teť ty" vysvětlila jsem mu. ,,Dobře, čím míň lidí o tom ví, tím líp"
,,Nesmíš to nikomu říct" hlesla jsem. Zavrtěl hlavou. ,,Tebe bych nikdy nezradil, tvé tajemství je u mne v bezpečí" poklepal si na srdce. Usmála jsem se. Je tak hodný!
,,Díky, jseš moc hodnej kámoš" drkla jsem do něj. ,,Díky, a ty dobrá kámoška i když tě znám ani ne den" zazubil se. Taky jsem se usmála. ,,Můžem už jít dovnitř" vstala jsem z lavičky. Logan hned taky vstal. ,,Jasně, hlavně se snaž na Kendalla tolik necivět, je to divný" radil mi. ,,Jo, díky" ale hlas se mi třásl. Objal mě jednou rukou. ,,To bude ok"
,,Díky, bojím se ,že ne" hlesla jsem. Vešli jsme do hotelu. A jeli výtahem mlčky. Dorazili jsme k pokoji a než jsme stihli zaklepat, protože Logan si klíč nevzal. Vletěla mi do náruče Perrie.
,,Pomoc" zavřeštěla takřka v mém ráručí. Koukla jsem se za ní. Carlos se jí snažil polít šampaňským. Zasmála jsem se. ,,Perrie, klídek" odtáhla jsem jí od sebe s úsměvem. Taky se usmála. ,,Carlosi, nech mě" založila si ruce na prsou a snažila se dělat vážnou, moc jí to teda nešlo.
S Loganem jsme s úsměvem prošli kolem nich až do pokoje. Carlos mířil na chodbě šapmaňským na Perrii. ,,Kde jste byli?" zeptal se Kendall a rozdával zákusky.
,,Šli jsme ven Kendalle, měl by sis víc všímat okolí, než jen Chris" řekl Logan naštvaně.
Dívali se na sebe jak dva býci. ,,Ehm...já si ten zákusek dám" zachránila jsem situaci a vytrhla zákusek Kendallovi z ruky. ,,Ehm..jasně" přikývl a dřepl si vedle Chris. ,,Tak, jaký je to venku?" zeptala se mile Chris jakoby si vůbec nevšimla té atmosféry. Perrie s Carlosem se ňěkam vypařili.
Sedla jsem si na pohovku. ,,Je, tam hezký vzduch" přisvědčila jsem. ,,To je fajn" přikývla Chris mile. Chris si sedla ke mně a začli jsme si povídat. Něco mi právě říkala. Kluci šli do kuchyně. Špicovala jsem uši abych je slyšela. Neslyšela jsem nic. ,,Ehm..promiň cos říkala?" konečně jsem soustředila svojí pozornost na Chris. ,,No..že by jsme šli třeba na pláž zítra co říkáš?" navrhla.
,,Kdo přesně?" zeptala jsem se. ,,Já, ty ,Perrie, Carlos, James, Kendall a Logan" vyjmenovala.
,,D-dobrý nápad" přisvědčila jsem. ,,Dobře, tak domluveno" přikývla a vstala. ,,Pojď semnou za klukama jdeme jim to říct" natáhla ke mně ruku. Chytla jsem se jí a blížili jsme se ke kuchyni.
,,Co si tim chtěl říct?" vyjel právě Logan na Kendalla. ,,Nic, hlavně jí......" zbytek jsem neslyšela protože Chris otevřela dveře a ony rázem zmlkli. Viděšeně se na nás koukali, nejvíce na mně. Bavili se snad o mne? Ne, to je hloupost, zavrhla jsem to hned. ,,Kluci, něco nás napadlo" řekla Chris. ,,Copak miláčku?" usmál se na ní Kendall. Chris jim to řekla. ,,To je super nápad, puso" usmál se Kendall a Chris políbil. Bolelo to. ,,Já..já..jdu najít C..ca" začla jsem couvat a narazila tak do skleněných vytríny. Ta se roztříštila a já se překulila. Dopadlo na mě sklo. Něco se mi ostře zabodlo do ruky. ,,Nilo!" zakřičel Logan a hned ke mně běžel. ,,Proboha Nilo!" přiběhla ke mně Chris. Kendall nic neříkal ,ale tvářil se vyděšeně. ,,Au" zavřískla jsem a pokusila se vstát. ,,Lež, máš střep v ruce" upozornil mě Logan. Taky, že ta ruka pálila jako čert. Začala jsem se smát. Víc a ještě víc až jsem propadla vytlemovací agonii. Perrie s Carlosem přiběhli a nevěděli co se stalo. Ležela jsem na zemi okolo mne střepy a v ruce zabodnutý veliký střep, všichni se nade mnou viděšeně skláněli a já se tam chechtám jako kůň. Taky bych nevěděla co si o tom mám myslet. Vážně jsem se zbláznila? Pohled na líbající se Chris s klukem co se mi líbí, to mě vážně mohlo tak rozhodit? Začla jsme se tlemit ještě víc a víc......................


Unwanted love 5

17. června 2013 v 21:31 Povídky
Unwanted love

Nemohla jsem tomu uvěřit. Chris se směje a Kendall jí objímá kolem pasu! Zamotala se mi hlava a musela jsem se přidržet okraje pultu. ,,Nilo!" přiskočila ke mně Perrie. ,,Jsem v pohodě" zadržela jsem jí. Zhluboka jsem se nadechla a podívala se na Chris. Zamrkala jsem jestli se mi to nezdá, ale nezdálo. Byla to skutečně ona. ,,Notak, Nilo, jdem pryč" chitla mě za ruku Perrie. V tu chvíli se chris otočila a úsměv jí zmizel ze rtů. ,,A-ahoj holky" pozdravila nás váhavě. Kendall se na nás taky otočil. ,,Ahoj, Chris" pozdravila jí naštvaně Perrie. Chris čekala až jí taky pozdravím. ,,Ahoj Chris co ty tady?" vypravila jsem ze sebe roztřeseným hlasem. Dělalo mi problém nekoukat se na Kendalla. ,,Já, jsem tady na prázdniny" vypravila ze sebe. Hlasitě jsem polkla. Koukali jsme se na sebe a mlčeli. Konečně Kendall přerušil to trapné ticho. ,,Ahoj já jsem Kendall" podal mi ruku.
Zhluboka jsem se nadechla podala mu jí a při pohledu do jeho očí řekla: ,, Ahoj, já jsem Nila"
Usmál se ,ale pak se hned koukl na Perrii a taky jí podal ruku. Chytla se jí a zamumlala něco v pozdravu a ,že se jmenuje Perrie. ,,Holky tohle je můj přítel" dodala pak Chris. Bodlo mě u srdce. Přítel? Nejraději bych jí teť vytrhala všechny zuby. Podařilo se mi na ní falešně usmát. ,,To už nám došlo" řekla jsem s kamenným výrazem. Chris měla v hlase zoufalost když se ptala:,, Nilo, ty se zlobíš?" zeptala se. Kendall se mezitím vrátil na své původní místo, vedle ní. ,,No, psala jsem ti" řekla jsem. ,,A já se tě snažila dovolat" ozvala se Perrie. ,,Mrzí mě to, mám nový mobil" pípla.
,,Jasný tak na tohle nenaletíme" vyprskla Perrie znechuceně. Chris byla naše kamarádka patřila do naší trojky. Měla jsem ,ale pocit, že mě něčím zradila. ,,Nebuďte na Chris hnusné" ozval se Kendall.
,,Bejt tebou bych zmlkla frajírku" ozvala se Perrie. Přihlouple jsme se na sebe dívali. Popadla jsem telefon a vytočila Chrisiino číslo. V kabelce jí začal vyzvánět mobil. Otevřela to a když zjistila že jsem to já podívala se poraženecky na mně. ,,Tak nový mobil jo?" podívala jsem se na ní zle.
,,Neměla jsem čas, omlouvám se" píla opět.
,,Neměla si čas na svoje kamarádky? A kvůli komu? Nech mě hádat tady tomu zpěváčkovi, že?" pohodila hlavou Perrie ke Kendallovi. ,,Nechám vás ať si to vyřešíte" řekl a vstal. Zmizel v davu lidí. ,,Mrzí mě to, vážně" otočila se k nám omluvně. I když mě rádoby zradila, stejně to byla moje kamarádka. Přišla jsem k ní a objala jí. ,,To je dobrý, ale už to nikdy nedělej" zašeptala jsem jí do ucha. ,,Nebudu, slubuji" odtáhla se s úsměvem ode mě. Perrie váhala. Pak nakonec Chris taky objala. ,,Takže, kde ses tu vzala?" zeptala jsem se jí a objednali jsme si pití. ,,No..jeli jsme sem na prázdniny s rodinou" vysvětlila. ,,Aha, a jak si poznala Kendalla?" zeptala se Perrie. ,,Na jedný akci, seznámil mě s celou skupinou BTR" usmála se na nás. ,,To je fakt super" řekla jsme nadšeně.
,,Jestli chceš můžu vás s nima taky seznámit jsou to kámoši mího přítele" pohodila hlavou na čtyři kluci a mezi nimi byl i Kendall. ,,Hm..Carlos je k nakousnutí" skousla si spodní ret Perrie. ,,Dobře" přikývli jsme s Perrií unisono. ,,Ale nejdřív mi řekněte jak jste se sem dostali vy" pohodlně si sedla.
Tak jsme jí to všechno řekli. ,,To je něco s 1D? No nekecej!" hvízdla.
,,Co je s 1D?" ozval se za ní Kendall. ,,Ále nic" usmála se. ,,Jen..že..." a vše mu vyklopila. ,,No, teda to je super ne?" otočil se na nás Kendall. ,,No..ani ne" nervozně jsme se ošila. ,,Jakto, že ne?"
Sedl si a zadíval se na mě. Měla jsem pocit, že naslouchá a ,že mu můžu říct všechno. Tak jsme mu to řekla, že 1D moc nemusím a ,že jsem je ani pořádně neznala. A že mám raději BTR. K naší maličké bandičce přišli zbilí kluci. ,,Tak tohle je carlos Pena, určitě znáte" představil mě a Perri.
,,Ahoj Carlosi, jsem Perrie" podala mu ruku a zamrkala na něj. Ten se usmál a pak podal ruku mně. ,,Ahoj, jsem Nila" podala jsem mu jí. ,,Ták tohleto je náš ťulpas James Maslow" představil dalšího ze skupiny. ,,Ahoj jsem Nila" pozdravila jsem ho a potřásla si s ním rukou. ,,Ahoj" pozdravil a podal ruku Perrii. ,,Ahoj, Perrie" podala mu jí. ,,A tohle je Logan Henderson" ukázal na docela pohledného hnědovlasího klučinu. ,,Ahoj, jsem Perrie" podala mu hend ruku. ,,Ahoj Logan" chytl se jí a mile pozdravil. Pak jeho pohled sletěl ke mně. Podal mi ruku a řekl:,, Nila Laurent, že?" usmál se na mě. ,,Ano, jak to víš?" zasmála jsem se. ,,Byla si v teplce taky s Perrií a s tima 1D" vysvětlil s úsměvem. ,,A jéje" obrátila jsem se smíchem oči v sloup. Když bylo po velké seznamovačce rozhodli jsme se, že půjdem na hotel. Zaplatili jsem a vydali se do hotelu. Já si povídala s Loganen, Perrie s Carlosem, Kendall s Chris a James zuřivě psal esemesku. ,,Komu to píše?" zeptala jsem se Logana. ,,No..." otočil se na Jamese. ,,Svý holce, která je někde v Japonsku" vysvětlil mi takřka šeptem. ,,Aha" zasmála jsem se. ,,To, musí mít těžký, chudák" politovala jsem ho. ,,Jo, no jeho holka se jmenuje totiž Lucy Hale, nedávno byla s tebou v telce ne?" zeptal se.
,,Jo, jasně že byla, fakt? A jak pracuje?" zeptala jsem se. ,,No..ona hodně cestuje víš? James je z toho nešťastný ale furt tvrdí ,že je v pohodě, neříkej mu že jsme ti to řekl. Mohl by mě udusit polštářem" zašeptal. Zasmála jsem se a podívala se na Jamese. ,,Hej, co je?" zeptal se ale s úsměvem. ,,Ale nic Jame, pozdravuj Lucy" uchecht se Logan. James se usmál a něco horlivě napsal do mobilu. Zajásal se když mu přišla zpráva. Už jsme byli u hotelu. ,,Viděl jsem tě jak komunikuješ s tím taxikářem" drkl do mě. ,,Jo, no ehm...byl strašný měla jsem chuť ho nakopat...no víš kam" nervozně jsem se ošila. K mému překvapení se zasmál. ,,Úplně ti rozumím, ale já se musím držet, musím si uchránit svojí reputaci" zamlátil si do hrudi jako gorila. ,,Aha, tak to hodně štěstí" usmála jsem se. Vešli jsme do hotelu. ,,Půjdem k nám ne?" zeptal se nás Kendall. Perrie přikývla a tak já taky. Jejich pokoj byl mnohem luxusnější než ten náš. ,,to luxus" hvízdla jsem si. ,,Že?" usmál se James který přestal psát esemesky své přítelkyni. ,,Dáte si něco k pití Perrie, nebo Nilo?" otočil se k nám Kendall. Perrie si ho nevšímala uvelebila se vedle Carlose a něco s ním rozprávěla. Všichni usedli unaveně na pohovky. ,,Jo, jasně" přikývla jsem. ,,Tak pojď, něco si vybereš" popadl mě přátelsky za ruku a táhl do soukromí do kuchyně. Nechtěla jsem s ním být osamotě. Bála jsem se ,že to nezvládnu. ,,Víš ty co, něco mi vyber já asi...." rozklepali se mi kolena a já málem upadla kdyby mě nechitil. ,,Děje se něco?" zeptal se mě. Byl u mě tak blízsko. Držel mě a já cítila jeho pevné svaly. Zahleděla jsem se do Kendallovích zelených očí. Málem bych se v nich ztratila. ,,Ehm..Nilo?" zeptal se. ,,Ehm..." koukal jsem se jinam. Uvědomila jsem si jak to asi musí vypadat a vytrhla jsem se mu. ,,Jseeem v v v pohodě" vykoktala jsem ze sebe roztřeseně. ,,Nilo, udělal jsem ti něco? Chováš se ňák odtažitě" přiblížil se ke mně. ,,Já...nic si neudělal" ucouvla jsem od něj. Bála jsem se, že když budu v jeho blízkosti ztratím se. ,,To je dobře, tak proč ode mě couváš? Ty se mě bojíš?" zeptal se ale zůstal stát na místě. ,,Ne, jde tady o něco jinýho" zavrtěla jsem hlavou až mi dlouhé vlasy spadli do obličeje. ,,Aha, asi mi nechceš říct o co" zeptal se pro jistotu. Zavrtěla jsme hlavou. ,,Dobře, jseš přece kámoška mojí přítzelkyně ne? Buďme k sobě hodní" zadíval se na mě. Nevydržela jsem to a podívala se do jeho očí.Tak on mě vidí jako kámošku jeho přítelkyně? A co jinýho? Jsem snad úplně tupá? ,,Nilo?" pobýdl mě Kendall. ,,Jasně že jo, jsme kámoši ne?" pokusila jsem se na něj usmát. ,,Jasně, tak co si dáš?" otočil se k ledničce a otevřel jí. ,,Já...dej mi co tam máš" mávla jsem nad tím rukou. ,,Dobře, třeba colu?" zeptal se. ,,Jo, třeba" přikývla jsem. ,,Chytej" hodil mi jí. Hravě jsme jí chytla a poděkovala. Otevřela jsem to a hluboce se napila. S Kendallem jsm se vrátili mezi ostatní. On si sedl vedle Chris a políbil jí do vlasů. Záviděla jsem jí. Zasněně jsem se na Kendalla koukla. Logan si ke mně přisedl. A pošeptal mi: ,,bejt tebou bych brzdil"


Unwanted love 4

17. června 2013 v 15:18 Povídky
Unwanted love

Ňáká vysoká dívka k němu přiběhla a obejmula ho. Neviděla jsem jí do obličeje měla veliký klobouk. Byla velice štíhlá a měla kráťásky. Kendall se k ní otočil a objal jí. Ona se zasmála a něco mu řekla. Poté se políbili. Perrie si sedla vedle mě. ,,Smůla má holku Nilo" pohladila mě soucitně po ruce. Odfrkla jsem si. ,,To by mě zajímalo s kým mám tu čest!" sykla jsem nenávistně. I když jsem tu dívku neznala a pořádně ani neviděla už teť jsem jí nenáviděla. Jakoby mi brala něco co je moje. Blbost! Proč si ho přivlastňuju? Není přece můj a nikdy nebude! Vstala jsem. Ačkoli pařilo slunce, přeběhl mi po zádech mráz. Cítila jsem ztrátu. Proč? Otočila jsem se a bez dalšího slova odešla. Perrie běžela hned za mnou. ,,Nilo, co se stalo?" přiběhla ke mně. Už jsme nebyli na pláži takže mě Kendall a ta holka nemohli vidět. ,,Nilo, nebreč" objala mě. Ani jsem si nevšimla ,že brečím. Když jsem se vyplakala šli jsme spolu do hotelu. Osprchovala jsem se a v pokoji jsme si s Perrií pouštěli písničky. Snažila se mě rozveselit. Povedlo se jí to. Už jsem zapoměla na něho i na tu holku. Perrie v tomhle prostě byla úžasná, nedopustila by nikdy abych byla smutná a to na ní mám ráda. Pak už byl večer a to jsme se vydali do baru. Oblékla jsem si slušivé noční šaty a namalovala se. Dlouhé hnědé vlasy jsem tentokrát měla rozpuštěné. Perrii to taky moc slušelo. Vydali jsme se do nočního klubu, baru nebo jak to mám nazývat. Objednali jsme si pití. ,,Kolik vám je?" zeptal se barman. ,,Sedmnáct" řekla Perrie. ,,I jí?" kývl hlavou na mě. ,,Jo" přikývla Perrie. Barman nám tedy dal pití co jsme si objednali. ,,Je to tu hezký" řekla jsem otočená zády k baru a pozorovala bavící se lidi. ,,Jdu si zatančit, jdeš taky?" zeptala se mě. ,,Nevím" váhala jsem. ,,Tak pojď!" povýdla mě. Je tak šťastná! Proč taky nemůžu mít takové bezstarostné štěstí? Odložila jsme drink na pult. Perrie mě vzala za ruce a šli jsme tančit. Dávali zrovna písničku 1D. Perrie pyštěla a pořádně tančila. Byla legranční a zábavná. Házela vlasama a trsala. Musela jsem uznat že 1D zpívá hezky. Tančila jsem tedy s ní. Když píseň skončila Perrie se jakoby zarazila a pak se rychle koukla na mě. ,,Jdem k baru?" řekla až moc rychle. ,,Proč? Co se....." teť jsem to uviděla taky. Kendalla jak se líbá s tou holkou. Byla to blondýnka. Něco mi ta dívka říkala nevím co, jakobych jí znala. Ale do obličeje jsem jí neviděla. ,,Jdem k baru, pojď" táhla mě k baru. Podlomili se mi kolena a já si dřepla rovnou na barovou židli. Chtělo se mi ječet, vřískat, pyštět a mlátit okolo sebe. Neudělala jsem to. Zůstala jsem nehybně sedět a raději do sebe rychle kopla zbytek pití, co jsem si sem před tím odložila.
,,Jestli chceš půjdem pryč" navrhla Perrie mile. ,,Ne, to je dobrý, bar je i tak dost velký už jí nemusím vidět" zhluboka jsem se nadechla a objednala si vodku. Perrie po mě hodila soucitný pohled. ,,To asi není dobrý" hlesla pohldem mezi lidi. Koukla jsem se tam taky. Šli k baru. On a ona. Se smíchem dorazili k baru. Byli dál od nás ale přísahala bych, že ten smích důvěrně znám.
Perrie při pohledu na dívku ztuhla. Rychle si stoupla ke mně. ,,Nekoukej se tam" zahleděla se mi pevně do očí. ,,Proč?" nechápala jsem. ,,Je...je tam obří pavouk" skousla si spodní ret a podívala se jinam. Takže mi lže. ,,Nelži Perr, co je?" chtěla jsem se tam podívat ,ale zabránila mi v tom. ,,Perrie dost!" odstrčila jsem jí a zahleděla se na ten zamilovaný pár. Ztuhla jsem hrůzou. Byla to vysoká blondýnka, hezká a měla krásný úsměv. Tak proto jsem jí tak důvěrně znala, byla to totiř Chris......Unwanted love 3

16. června 2013 v 14:53 Povídky
Unwanted love

Přiletěli jsme do Californie. Vypadalo to,že je to tu super. Perrie zavolala taxíka. Který hned přijel.
,,Tady, pojďte nám pomoci s kufry!" křikal jsem na taxikáře. Ten hned vystoupil a řekl mi:,, 20 babek eluso" řekl a vzal hravě čtyři kufry které dal do kufru od taxíka. ,,Díky, tady" vytáhla jsem z peněžeňky 20 babek a dala mu je. ,,Díky slečinko" řekl a sedl si za volant. Perrie už seděla v taxíku. Sedla jsem si vedle ní. ,,Kam to bude dámy?" zeptal se a koukl se na nás přes zrcátko. ,,Ehm...Perrie?" otočila jsem se k ní která horlivě něco psala. ,,Moment, táta nám dal skvělí typ na hotel" na mobilu něco naklikla. ,,Tak bude to?" vyjel taxikář. ,,Klídek jo?" vyjela jsem na něj.
,,Mám to" zajásala Perrie a ukázala mi displej na dotykáči. ,,Takže bude to Ultrica Street" řekla jsem taxikáři. ,,Nechci nic říkat slečinky ale tam žijí jen boháči co si dovolí platit za noc tak 300 určitě tam chcete svést?" otočil se na nás. ,,Zaveďte nás tam" řekla jsem pevně. Změřil si nás pohledem ,ale otočil se a nastartoval. Jeli jsme celkem dlouho. Vytáhla jsem z kapsy mobil a napsala esemesku: Čau Chris, s Perrií jedeme právě do hotelu v Californii! A jak se máš ty? Nila.
Mobil jsem opět zandala. ,,Tak, pěkně si to užijem" usmála jsem se na Perrii. ,,To si tedy piš, že užijem, bude to to nejlepší léto!" zajásala. ,,Hele, Nilo díky" otočila se ke mně.
,,O čem to mluvíš?" usmála jsem se na ní.
,,No..že jsi odpověděla správně, hodně to pro mě znamená"
,,To je dobrý, že tebe bral ten Niall?" zazubila jsem se na ní.
,,Popravdě mě brali všechny...,ale všimla jsme si že jsi ňák pokukovala po Liamovi co?" drkla do mě přátelsky. ,,Měl jen hezký oči" přiznala jsem. ,,Tak oči...hm..." zašklebila se.
,,Nerad ruším vaši nudnou debatu, ale jsme tu" přerušil nás taxikář. Co si to dovoluje?
Perrie si všimla jak pěním. Dobře fajn, když mě někdo vytočí tak jsem nezvladatelná a říkám věci co by mě později mohli mrzet. ,,Jasně díky" řekla Perrie. Vystoupili jsme z taxíku. ,,Ehm, vyndejte nám kufry laskavě" luskla jsem na taxikáře kterýmu bych nejraději vytrhala všechny vlasy.
Perrie na někoho civěla. ,,Proč bych měl? Leda že by jste mi dali 50 babek za to" zazubil se taxikář.
,,No..prosím......vy..." Nedořekla jsem to protože jsme si jich všimla taky. Byli tam čtyři kluci. Zadržel se mi dech. Perrie do mě drkla. ,,Neciv na ně!" Podařilo se mi odtrhnout zrak a přitom nepyštět jak pitomá nána. ,,Tak co bude?" ozval se taxikář. ,,Zaplatím to" vytáhla jsem z kabelky 50 babek a dala mu je. Taxikář se zazubil a kufry nám donesl až k východu hotelu. Ty kluci se něčemu smáli a bezstarostně seděli na lavičce před hotelem. ,,Díky" řekla mile Perrie. Taxikář odjel. Hotelový sluha nám přišel pomoci. ,,Díky" usmála se na něj Perrie. Já stále zírala na toho kluka. Měl světlé vlasy a krásné zelené oči. Měl úžasný smích. Nikdy jsem ho neviděla na živo. Byl to Kendall, Kendall Schmidt ze skupiny Big Time Rush co tak ráda poslouchám. Někdo do Kendalla drkl a ten se podíval na mě. Kendall se díval na mě. Polilo mě horko. Přišlo mi,že jsme tam sami jen já a on. ,,Nilo pojď už" zatahala mě za ruku Perrie. Trhla jsem s sebou. ,,Jo už jdu" řekla jsem jí a vešla do hotelu. Zapsali jsme se a sluha nám donesl kufry až do hotelu. ,,Děkujem" poděkovala jsem mu mile. Usmál se a odešel. Zůstali jsme s Perií sami v krásném hotelovém pokoji. Nemohal jsem ale myslet na nikoho jiného než na Kendalla. ,,Perrie...viděla si co já?" zeptala jsem se užasle.
,,Ovšem, Big Time Rush žijí v tomhle hotelu, to jsi nevěděla?" začla si vybalovat věci ke mně zády.
,,Ne, jasně ,že jsem to nevěděla! Oh, že byl krásný?" otočila jsme se zasněně k Perrii a sedla si tak abych na ní viděla. ,,A který? Bylo jich tam tucet" obrátila oči v sloup. ,,No, Kendall" řekla jsem a skřížila nohy. ,,Jo, ten" mávla nad tím rukou. Perrii se skupina Big Time Rush taky líbila popravdě to ona mi o nich poprvé řekla a mě se zezačátku líbil Logan Henderson a pak se mi začal líbit Kendall Schmidt. Perrii se zalíbila skupina One Direction a BTR už ráda nemá. ,,Oh, panejo! To bude léto" zapyštěla jsem radostně. Šla jsem si vybalovat. Když jsem si dobalila. Perrie řekla s mobilem v ruce:,, jdu si zavolat tátovi, bejt tebou bych taky brnkla tvý mámě jak si jí to slíbila a přestaň myslet furt na Kendalla!" hodila po mě polštář a se smíchem odešla. Taky jsem se zasmála a vytáhla mobil z kapsy. ,,Ahoj mami"
,,Ahoj Nilo, tak co?"
,,Už jsme ubytovaní v jednom hotelu"
,,To je dobře, není moc drahý ,že ne?"
,,Ehm...ne" zalhala jsem
,,Dobře a jak tam je?"
,,Svítí tu slunce a je tu parádně a u vás?"
,,No, prší"
,,Oh, aha, neuvěříš co jsem viděla!"
,,Skus to"
,,Big Time Rush!" zapyštěla jsem do telefonu. Perrie vylezla z druhé místnosti a zařvala na mě.
,,Klid jo? Snažím se telefonovat!" pak zase zalezla.
,,To je bezva Nilo" ozvala se mača. ,,Jo už musím končit, tak pak si zavoláme ano?"
,,Dobře měj se"
,,Ty taky" típla jsem telefon. Perrie taky do telefonovala. ,,Tak co podniknem?" zeptala jsem se jí.
,,Nevím, mlžem sejít na pláž"
,,Super nápad" zazubila jsem se.....

O několik minut později jsme vyšli z pokoje a šli na pláž. ,,Teda ty vlny jsou úžasný" ozvala se Perrie. ,,Jo, škoda, že neumíme surfovat" řekla jsem zklamaně. ,,No, jo no" pokrčila Perrie rameny. Slíkly jsme se do bykyn a chtěli skočit do vody. ,,Nedívej se tam" stoupla sio přede mně Perrie. ,,Co blbneš?" odstrčila jsem jí a koukla se před sebe. Byl tam Kendall jen v šortách. Právě vylez z vody. Na hrudi se mu třpitily kapičky vody. ,,Panejo!" dřepla jsem si rovnou na zadek. Jakoby mě slyšel se podíval přímo na mě......................


Unwanted love 2

16. června 2013 v 13:55 Povídky
Unwanted love

,,Hele zbal si taky to super tričko jasný?" křikla na mě v mobilu Perrie. ,,Jo neboj, hned co to najdu?" zaštebetala jsem a začla se prohrabovat ve skříni. Niall vyhlásil dvojci mě a Perrii. Jeli jsme do Californie na celé léto. ,,Mám ho!" zajásala jsem a pečlivě si ho zbalila do jednoho z mnoha kufrů. Někdo zaklepal na mé otevřené dveře. Byla to mamka. ,,Ano?" otočila jsem se k ní.
,,Ale, nic nemůžu najít svoje boty od pardy" ozvala se Perrie v mobilu. ,,Ale, na tebe nemluvím Perr" odbyla jsem kamarádku a omluvně se obrátila k mamce. ,,Nilo, zlato" přejela očima po mém prázdném pokoji. ,,Nemusíš si balit celý pokoj!" dodala pak. Perrie se v mobilu rozchychotala.
,,Ale kus Perrie!" okřikla jsem jí a ta hned zmkla. ,,Ale, nene mami jedu na celé léto, chápeš? Musím mít vše" máchla jsem pažemi. ,,No, dobře nechceš svést na letiště?" zeptala se mě mile maminka. ,,Ne, díky Perriin otec nás tam hodí" nervozně jsem si v puse přežvykovala spodní ret.
,,Tak, dobře" řekla maminka. Zatvářila se zklamaně. ,,Ale, notak mami, za dva měsíce mě zase uvidíš a budeš doufat, že zmizím" zazubila jsem se. ,,Ale jdi ty!" zazubila se maminka. ,,Fajn, až budeš zbalená přijď dolu" řekla a odkráčela dolu do kuchyně. Povzdychla jsem si.
,,Notak Nilo, to bude OK" ozvala se Perrie v mobilu. Mobil jsem měla na stole a byl zaplý na reproduktory takže jsem to nemusela mít u ucha jak ichtyl. ,,Já, jsem v pohodě" protestovala jsem.
,,Nejsi, klid s mamčou si budete psát a volat" uklidňovala mě Perrie.
,,Štve mě jak dobře mě znáš!" zašklebila jsem se i když jsme věděla ,že mě vidět nemůže.
,,No,jo no" usmála se. ,,Hele nevíš co je s Chris?" zeptala jsem se Perrie.
,,Ne, volala jsem jí ale nebrala to" řekla Perrie zamyšleně.
,,Ehm, to je zvláštní" zadumala jsem.
,,No, ani ne mobili nebere nikdy" připoměla mi Perrie. ,,To je fakt" přikývla jsem.
Když už jsem měla zbaleno, pečlivě jsem zavřela skříň. Máma měla pravdu krom postele tu z mých krámů nebylo nic. Popadla jsem dva obří kufry a šla dolů do kuchyně. Předstvala že celé léto strávím v Americe byla prostě bombastická. Kufry jsem si dala na chodbu. ,,Nilo? Si to ty?" ozvalo se z kuchyně. Šla jsem tedy tam. Telefon jsem zatím típla. ,,Jojo jsem to já" opřela jsem se o futra.
,,Udělala jsem ti oblíbené jídlo: Halušky" ukázala na stůl kde krásně ležely halušky. Do nosu mě udeřila příjemná vůně mého oblíbeného jídla. ,,Tak se posaď" usmála se. Někdo zazvonil u dveří.
,,To bude Perrie" informovala jsem mamku.
,,Tak jí pozvy taky, sní si to s náma" usmála se mile.
,,Nestihnem letadlo" protestovala jsem. Mamka se zatvářila hodně zklamaně a mě bodlo u srdce, že jí musím takhle ubližovat. Kašlu na letadlo! ,,Pozvu jí" usmála sem se na maminkuz a šla otevřít.
,,Ahoj Perrie" objala jsem se s ní.
,,Čauky Nilo" objetí mi opětovala.
,,Jedem?" zeptala se mile. Z aní už stálo auto a v něm její otec. ,,Dobrý den pane Edwards" pozdravila jsem ho. ,,Ahoj Nilo" zamával mi z auta. ,,Hele, ještě nemůžu" otočila jsem se na Perrii.
,, Jakto, že ne? Za dvacet minut letí letadlo do Californie" připoměla mi Perrie.
,,Musím sníst jíslo, deš taky?" pozvala jsem jí.
,,Pro pána krále Nilo! V Californii bude jídla!" mávla nad tím rukou.
,,Máma udělala mé oblíbené jídlo" založila jsem si ruce na prsou. Obrátila oči v sloup.
,,Nemůže to počakt?" zeptala se tiše. ,,Ne, už tak je dost zklamaná!" udělala jsem na Perrii psí oči.
,,Běž tam hned přijdu" mávla rukou. ,,Díky" zazubila jsem se na ní a vlítla do kuchyně.
,,Hmmm...vypadá to úžasně" dřepla jsem si a vzala do ruky lžíci.
,,Děkuji, Perrie nepřijde?" zeptala se maminka. ,,Ehm..."
,,Jsem tu" ozval se Perrin hlas a napochodovala i s tátou do kuchyně. ,,dobrý den paní Laurent" pozdravila Perrie mojí mamču. ,,Jé, ahoj Perrie" mamka vstala a Perrii objala.
,,Dobrý den pane Edwardsi" natáhla ruku mamča k tátovi mý mámi. Perrie mamču nemá a tak má jen tátu. Já pro změnu mám jen mámu. ,,Dobrý den paní Laurent" potřásli si rukama. Perrie si sedla vedle mě. Když jsme všichni usedli ke stolu pustili jsme se do jídla. Přidala jsem si a bylo to moc dobré. ,,Vaříte skvěle" pochválil jí otec Perr mamču. ,,Děkuji, no když jsou naše dcery nejlepší přítelkyně mužem si tykat ne?" navrhla mile maminka.
,,Moc rád" zazubil se tatík Perr. Po jídle jsem se rozloučila s mámou. Táta Perr as Perr už seděli v autě. Čekali jen na mě. ,,Dávej na sebe pozor!"
,,Neboj mami, ty taky"
,,Piš mi a volej ano? A udělej spoustu fotek"
,,Udělám, slibuju"
,,Dobře, užij si léto"
,,Děkuju, ty se moc nepřepracuj"
,,Neboj se"
,,Mám tě ráda mami"
,,I já tebe Nilo"
S mámou jsme se objali. Tátík Perr zatroubil ať si pospíšíme. Naedla jsem tedy do auta a ještě mámě mávala do té doby než mi zmizela ze zorného pole. ,,Tak bez dozoru jak se cítíš Nilo?" zeptal a se Perrie. ,,Skvěle a smutně zároveň" řekla jsem popravdě. Zasmáli jsme se. Dorazili jsme na letiště. ,,Tak Perrie dávej na sebe pozor"
,,Neboj tati budu, ty taky"
,,Piš mi a volej ano? Udělej památky"
,,Udělám slibuju"
,,Dobře, užij si léto"
,,Děkuju budeš mi chybět" řekla Perrie.
,,Ty mě taky zlato" objal jí a ona se přivinula k jeho hrudi. Bylo to roztomilý.
,,Mám tě rád Perrie" šeptl jí do ucha.
,,I já tebe tatí" usmála se na něj. Vyrazili jsme k letadlu. Její táta se opíral o auto a mával nám. Nastoupili jsme do letadla. Sedli jsme si a zavazadla si dali nahoru jako každý aby nepřekáželi.
,,Jaké to je bez dozoru?" zeptala jsem se jí na oplátku.
,,Skvělé a smutné zároveň" zopakovala mojí odpověď. Obě jsme se na sebe zazubili..........


Unwanted love 1

16. června 2013 v 11:46 Povídky
Unwanted love

A je tu nová povídka Nechtěná láska. Doufám, že se vám to bude líbit...asi to bude na pokračování.

Drala jsem se lidmi do předu, kde na mě horlivě mávala Perrie. Konečně jsem se k ní doprala. Perrie vypadala krásně, měla luxusní růžovou sukni,modré ofiltrované tričko a černou koženou bundu. Koukla jsem se na její boty. Dnes měla vysoké jehli v barvě bronzy. Koukla jsem se na ní. Měla nakulmované blonďaté vlasy, tedy spíše špinavé blond vlasy, hezky namalovaná s elánem. Připomínala mi jednu herečku ,ale nemohla jsem si vzpomenout jakou. ,,Haloo, Země volá Nilu" drkla do mě kamarádka. ,,Ehm, co?" podívala jsem se na ní. ,,Říkala jsem právě,že to za 20 minut začíná" připoměla mi. ,,Jo, jasně, zkoumala jsem tě, vypadáš fešně" zvedla jsem oba palce nahoru. Zazubila se. ,,Děkuji tobě to taky sluší" prohlédla si mě od hlavy až k patě. Musela jsem uznat ,že měla pravdu. Měla jsem na sobě pěkné tmavé ryfle, zelené tílko a zelené balerínky. Své dlouhé hnědé vlasy jsem měla seplé do culíku. V uších jsem měla zlaté kruhy co jsem dostala loni k narozkám. Oboum nám to moc slušelo. Ňáká holka do mě strčila. Ale ta si nedělala hlavu. Chtěla jsem po ní vyjet, ale Perrie mě zadržela:,, Sebe ovládání Nilo!" popadla mě za ruku a táhla někam do předu. Tlačili jsem se v tlačenici. Perrie nás prodrala do předu a už jsme byli ve vnitř té budovy.
,,Ehm, Perrie kde že to jsme?" zeptala jsem se nervozně. Perrie řekla ,že půjdem někam kde je hodně lidí ať si vezmu hezké oblečení, víc nic. ,,No..uvidíš" chytla mě opět za ruku a už jsme se ocitli v té hlavní budově. Bylo tam podium kde stáli pět kluků. Neznala jsem se. Lidi se tlačili a pyštěli. ,,Áha, takže koncert?" otočila jsem se na Perrii která hltala očima ňákýho blonďáka.
,,Perrie, huů" zacloumala jsem s ní. ,,Ehm, co?" trhla s sebou. ,,Takže koncert jo?" zopakovala jsem svojí otázku. ,,Jo" přikývla a zase se pro změnu zadívala na ňákýho kudrnáče. ,,Perrie, víš dobře že koncerty nesnáším" řekla jsem otráveně. Byla to pravda, bohatě mi stačilo ,že mě rodiče vzali na koncert v 10 letech Boba Marlyho bo jak. Nesnáším jak se lidi tlačí a řkouv do ucha druhým, pyští jakoby viděli pavouka (teda v mém případě) a hltají očima zpěváky. Je to děs. Přejel mi mráz po zádech,že bych to musela znova podstoupit. ,,Hele Nilo" otočila se ke mně pyštící Perrie.
,,Vím, že to nesnášíš ,ale tohle není ledajaký koncert"
,,Že ne? Pyštící lidi, tlačenice, focení, je to uplně stejný a to vždycky!"
,,To není! One Doirection jsou jedinečný!" dupla si Perrie.
Tak One Direction? Tak takhle se jmenují ty týpci na parketu?
,,Navíc je neznám, nevím proč bych tu měla být" koukla jsem se jinam.
,,Pojď musíme uplně dopředu, před nimi" popadla mě za ruku a zuřivě drala k parketu. Když jsme tam dorazili málem mi praskli ušní bubínky. Hudba řvala a pět kluků na poidum zpívalo.
Perrie zamilovaně koukala střídavě na blonďáka, pak na kudrnáče a na zbylí tři taky. ,,Perrie, a co tady?" zeptala jsem se. Nechtěla jsem jí kazit radost, vím že je má ráda jakýsi 1D ,ale mě to nudí a navíc mám z tlačenice fobii. ,,No...bude tu sloutěž" řekla. Sotva to dořekla blonďák vzal mikrofon a začal říkat:,, Ták vítáme vás!" Lidi zapyštěli a zařvali:,, Jo, Niall Horan!" zapyštěla skupina dívek.
Takže ten blonďák je Niall? Neobvyklé jméno...pomyslela jsem si. Niall předal mikrofon tomu kudrnáči. ,,Přišli jste jsem kvůli soutěži je to tak?"
,,Áno, Jooo Harry!" zapyštěl kdosi vzadu. ,,Přesně tak jsem Harry Styles" uklonil se. Všichni zapyštěli včetně Perrie. Mikrofon teť držel třetí ze skupinky. ,,A já jsem Louis Tomlinson" představil se další. No, jo vypadali v pohodě ty týpci na parketu. ,,Ták já vám řeknu průběh tohohle večera ano?" ozval se opět Louis. Všichni zapyštěli, že ano. ,,Ták, takže zazpíváme jendu písničku a pak pár dívek dáme pět vystoupí sem na parket a my jim budem dávat různé otázky jak dobře znáte One Direction a podobně, poté kdo bude znát všechny otázky tak dvě nejlepší dívky vyhrají lístky do Californie v Americe" Tak o to tady šlo? O lístky? ,,A já jsem Liam Payne, zdravim vás" řekl další. Na pozdrav všichni zapyštěli. Mikrofon dostal další. ,,Jsem Zayn Malik, přeju vám hodně štěstí" zařval. Opět všichni zapyštěli. ,,Perrie, tohle není dobrý nápad" zařvala jsem na Perrii která by mě jinak neslyšela. ,,Ále, jdi, vyhrajem na to vsadím svoji oblíbenou kabelku od prady" uchechtla se. ,,Tak se připrav, že o ně přijdeš protože to nemůžem vyhrát" naklonila jsem se k ní aby mě lépe slyšela. ,,Proč by ne?" pokrčila rameny.
,,Ty možná..jo ,ale já ne"
,,Ale proč ne?" zeptala se neodbytně.
,,Diť já je vůbec neznám, kdby ne nepředstavili asi bych hádala typu Marry Popyns!" vyjela jsem.
,,Ále, jdi to zvládneš, tak já ti o nich něco řeknu jo?" navrhla. A už to začlo všechno co o nich věděla ona mi řekla. Ani jsem neměla čas si je poslechnout a tak je ohodnotit. ,,A soutěž začíná!" zařval Niall. Byla to fakt náhoda. Harry vytáhl na podium jednu dívku. Zayn taky jednu, Niall vytáhl Perrii. Louis vytáhl taky jednu. Smála jsem se jak Perrie zasněně kouká na Nialla. A pak se to stalo. Liam natáhl ke mně ruku. ,,Ne..ne" vykoktala jsem. ,,Tak pojď" naléhal. Musím to udělat pro Perrii ,ale vůbec se mi to nechtělo. Neochotně jsem se chytla jeho ruky a už jsem byla na podium vedle jedné dívky. ,,A soutěž může začít!" zařval Harry. ,,Pro začátek se každá dívka představí" řekl Niall. Sheila Loock, Margery Coatt, Perrie Edwards, Lucy Hale a já: Nila Laurent.
,,Dobrá dámy, jste připravené?" zeptal se Louis. Všichni jsme přikývli jakože ano. A pak to začlo. Niall přicházel k jedné pěkně popořádě jak jsme stáli a dával jim otázky. ,,Jaký původ má One Direction?" ptal se Niall Perrie. ,,Britsko-irská" řekla rozjařená Perrie. Pak přešel k Lucy co byla vedle mě. ,, Jména a příjmení všech ze skupiny One Dorection" Lucy se nadechla a nervozně začla vypočítávat: ,,Skupinu tvoří: Niall Horan, Zayn Malik, Liam Payne, Harry Styles a Louis Tomlinson" Niall se na ní usmál a pak přistoupil ke mně. ,, V jaké serii jsme skončili v X-factoru?" zeptal se mě. Mlčela jsem a horlivě přemýšlela. Perrie mi to říkala ale nemohla jsem si vzpomenout. ,,Nevíš?" zeptal se Niall. ,,Vím" pípla jsem a horlivě přemýšlela jako nikdy. Nechtěla jsem To Perrii zkazit. Takhle jsem nepřemýšlela ani pči matice. ,,Třetí v sedmé serii" vyletělo ze mě. Niall mlčel ale pak se široce usmál:,, Správně" řekl a odešel na začátek. Ulevilo se mi. Šlo další kolo. Harry přišel k první dívce Sheile Loock. ,,Jak to bylo? S x-factorem?" zeptal se. ,,No..chtěli jste zpívat každý zvlášť ,ale porotci vás dali dohromady a tak z vás byla skupina" vypravila ze sebe Sheila.
,,Jakou píseň jsme zpívali?" zeptal se Margery Coatt. ,,Torn a pak jste postoupili do semifinálovýho kola" odpověděla bez problemu Margery. ,,Jaké písně jsme zpívali v X-Factoru?" zeptal se Harry Perrie. ,,Viva la Vida od skupiny Coldplay, My Life Would Suck without You od Kelly Clarkson, Nobody Knows od Pink, Total Eclipse of the Heart od Bonnie Tyler, Kids in America od Kim Wilde, The Way You Look Tonight od Eltona Johna, All You Need Is Love od The Beatles, Summer of 69 od Bryana Adamse, You Are So Beautiful od Joa Cockera, ' Only Girl in the World od Rihanny, Chasing Cars od Snow Patrol, Your Song od Eltona Johna, She's the One (s Robbiem Williamsem) a opět Torn od Natalie Imberglie." Všichni pochvalně zapískali. Pak Harry přešel ke mně. ,,Kde všude jsme měli koncety?" zeptal se mě Harry. ,,No...všude" vypravila jsem ze sebe a hlasitě polkla. ,,Konkrétně?" zeptal se mile Harry. ,,No..." opět jsme přemýšlela co mi radila Perrie.
,, ve Spojeném království, Irsku, Austrálii, Novém Zélandu, USA, Kanadě a Mexiku" Byla jsme tak ráda ,že jsem dávala pozor když mi to Perrie říkala. Pak odešel a mikrofon dostal Louis. Ptal se až přišel ke mně a zeptal se: ,,V březnu jsme vystupovali s jednou americkou skupinou...jak se jmenovala?" zeptal se. To jsem věděla, měla jsem je totiž ráda:,, Big time rush" odpověděla jsem bez problému. Louis ze zazubil a odešel. Nastoupil Zayn a zrovna se ptal Perrie: ,,V jaké roce jsme získali cenu a za jakou píseň?" ptal se zrovna Perrie. ,,V roce 2012 vyhráli s písní What Makes You Beautiful cenu BRIT AWARD za nejlepší britský singl." odpověděla rádoby s potížemi. Pak přišel Zany k Lucy a zeptal se: ,,Jaké knihy jsme vydali?" zeptal se. ,,Forever Young a Dare to Dream." odpověděla brunetka vedle mě. Pak Zayn přišel ke mně. ,, V jakém seriálu jsme si zahráli?" zeptal se. ,,V iCarly v epizodě iGo One Direction (6. série, díl 96) a objevili se také v show Saturday Night Live(série 37, díl 720). Dvakrát se objevili v show Alan Carr Chatty Man." sama jsem žasla jak dobře to vím. Pak přišlo poslední kolo. Liam doputoval až ke mně a zeptal se:,, v jakém roce jsem se narodil?" zeptal se mile. ,,29. srpna 1993" odpověděla jsem. Liam měl úžasné hnědé oči.
,, Dobře...takže...dvě dívky vyhráli...a budou to..." začal Niall.................


Blížící se KONEC!

14. června 2013 v 15:55 Planś Day

Blížící se konec!

A je tu opět Plan´s day! Dlouho jsem nepsala Plan´s day protože jsme ani neměla čas nebo se mi nechtělo. Teť už čas mám tak a jdu na věc :D

Takže už se blíží konec školního roku! Máme 14.června dámy a pánové! Ke všemu je pátek, no není to paráda?? :D Já jsme strašně ráda! Konečně ten pátek! Blíží se konec roku a to je super. Dnes jsme se fotili, panečku to byl záhul! V 6.třídě jsem měla na sobě zelené tričko, v 7 také ale jiné a ke všemu mé zlatíčko (náš třídní) nám neoznámil že se budem fotit! A hádejte co! Já si vzala zelené tričko! Naštěstí mám pokaždé jiné ale stejně! Školní fotograf, toho máme vždy stejného. Si mě pamatuje a víte jakou mi dal přezdívku?? Zelená! Vždy ,,Ty ta zelená, pojď dopředu!"
To mě nasralo a zároveň pobavilo! :D No, jo ta skleroza ,že pane třídní?? Ten nám nikdy nic neoznamuje v čas! Ale co, zbožňuju ho a na tom záleží. Pro někteří týpci je mu 50...a zbožňuju v jiném smyslu! Teda asi 52 :? no nevim..ňejak tak :P
Potom jsme se vrátili do tříd. A Lucas a ještě někdo po mě furt chtěli číslo! Magoři! Nebojte, jen to chtěli pro blbečka číslo 1! Fakt záhul........................
Jináč vše bylo prima, celkem, už se tak těším na prázdniny! Pojedu totiž pryč ale jen asi na 10 dní, strašně se těším! Už jen 11 dní! Nepočítaje výkendy! Paráda! A jak jste na tom vy?? Ach jo! Chci prázdniny a taky nechci...kvůli jisté osobě...Perrie byla bych ti vděčná kdybys mi pomohla protože Chris to asi udělat nehodlá :( Perrie, pomoz! Vím ,že netušíš jak! Ani já nevím jak bych pomohla sama sobě ,asi tak že se nebudu dívat..... ale to nejde věříš mi? :( Pomoz! Please!

A nebo se z toho vylíýžu sama ;) Jestli mi to pomůže ty dva měsíce.... :/ třeba ne, a třeba taky jo...no dost o tom D. Tak a kdo z vás se těší na prázdniny?? Asi blbá otázka, jasně že se těšíte všichni! Ještě aby ne! Já...bych tak trochu brala vrátit celý rok zpět ;) Ale hold, jo a jdu slavit! Nepropadám, ufff.
Tak a to je asi vše :D doufám že vás to pobavilo... :D Hodně štěstí se školou!!!!!!!!!

Vaše Nila.


Letter

13. června 2013 v 15:15 Povídky

Letter

Milý Pére

Vím, že jsem dlouho nenapsala a omlouvám se. Možná si myslíš, že jsem na tebe zapoměla, ale tak to není. Myslím na tebe a moc mi chybíš. Kéž by ses vrátil, jde to snad? Ne, nejde. Naše cesty budou už navždy rozdělené. Mrzí mě to ale není to má vina. Pamatuju si skoro vše co jsme spolu prožili. Taky i to, co jsi provedl. Nevím co si o tom mám myslet a tak si raději nemyslím nic. Zbožňovala jsem tě i když jsem tě často neviděla. Pamatuju si jak si vždy přišel. Byla jsem tak ráda, že tě vidím! Prosím Pére, vrať se mi! Potřebuji tě! Myslíš i ty na mne? Nebo si na mne zapoměl? Vždy tě ráda uvidím i když moc dobře vím, že tě už nikdy neuvidím, nikdy neobejmu. Vlastně jsem tě ani pořádně neznala ale to málo co o tobě vím, tak vím ,že to byli hezké vzpomínky. Zchránil si mi život, pokud vím tak jednou, jestli má paměť slouží dobře :) děkuju ti, kéž bych já mohla udělat to samé pro tebe. Chybíš mi, a nezapomeň na mne jako já nezapomenu na Tebe!
Tvá fille,(Nila)


Ian Somerhalder

9. června 2013 v 19:08 Povídky
Ian Somerhalder


Jmenuju se Ian Somerhalder, jsem synem maskérky a stavaře. Narodil jsem se v městečku Covington v Luisianě roku 1978. Tehdy byl 8. prosinec. Když mi bylo 10 let byl jsem dost hezký chlapec a tak si mě všimli chlapy z agentury a začli mě fotit. Ještě než mi bylo 18 let, procestoval jsem Evropu. Teprve poté jsem zakotvil na vysoké škole a pokusil se věnovat herectví. Objevil jsem se v několika filmech a seriálech jako třeba: seriál Ztraceni ve kterém jsem se seznámil s herečkou Maggie Grace se kterou jsem později chodil. Moje máma se jmenuje Edna Somerhalder. Máma mi v 10 letech našla agenta a ten ve mně našel zalíbení. Tak každé léto jsem odlétal do New Yorku na focení. Když jsem začal chodit na střední školu, na modeling jsem se an chvíli vykašlal a začal se věnovat sportu. O pár let později jsme dostal nabýdku dělat modela v Evropě a já přijal. Než mi bylo 17 procestoval jsem celý svět. Fotil jsem v Londýně, Paříži dokonce i Miláně. Když jsem se po ňákém čase opět vrátil, usídlil jsem se v New Yorku a začal se věnovat herectví. Chodil jsem na lekce k soukromému učiteli herectví. Můj první film se jmenoval Black & White který jsem natočil roku 1999. Měl jsem malé chvilkové role v Kriminálce Miami i Kriminálce New York. Objevil jsem se v několika dílech seriálu: Smallville. Poté jsem si taky zahrál v seriálu: The Vampire Diaries kde jsem hrál upíra Damona Salvatora, tam jsem potkal herečku, modelku a zpěvačku Ninu Dobrev která hrála roli Eleny Gilbertové a Katherine Priceové. S Ninou jsem chodil tři roky. V dubnu 2013 jsmr se s rozešli.....................

Omlouvám se, že je to tak krátké ,ale zkrátka nemám víc co dodat. Snad se vám to líbilo. Nila.


Never say never and never say forever!

8. června 2013 v 13:27 Povídky

Never say never and never say forever!

Nikdy neříkej nikdy a nikdy neříkej navždy!

Přátelství je někdy víc než láska. Kdyby jste si měli zvolit mezi pravým přátelstvím nebo falešnou láskou? Odpovíte Přátelství. Ale kdyby jste si měli vybrat mezi pravým přátelstvím a pravou láskou...tak už budete váhat. Co si zvolíte? Budete váhat, Láska nebo přáteltsví? Ať si vyberete jakkoli pamatujte jedno: Nic netrvá věčně a to platí úplně o všem! Jednou na to přijdete.....
Přátelství je to nejcennější co člověk v životě má! Ale láska je to nejůžasnější co člověk v životě má. Je to těžká volba, říkáte si že můžete mít obojí...ale to občas takhle není. Někdy přijde den kdy si budete muset vybrat co to bude? Láska? Přátelství? Miluju ten pocit když jsme naštvaná nebo nejsem sama s sebou a přátelé tě podrží, dělají si o tebe starosti, můžeš se jim svěřit s čímkoli co tě tíží. Miluju ten pocit když se potřebuješ vyplakat a máš někoho kdo tě utěší. Miluju přátelství!
Láska se ptá přátelství: ,,Proč si na světě ty když žiju já?"
Přátelství odpoví:,, Protože ty ubližuješ ale já utěšuju a hojim!"
Pocit kdy někomu věříš a pak zjistíš, že tě zradil. Pocit kdy máš bezva přátelé a musíš je opusti, myšlenky že už nikdy takové přátelství nezažiješ. Přátelství jak se vlastně pozná pravé přátelství?
Přátelství je to kdy se můžeš spolehnout, máš v něm důvěru a on v tobě, kdy se navzájem podporujete a držíte při sobě, uznáváte vlastní chyby protože to jseš ty! Máte takové přátelství? Tak to buďte rádi, vážně chcete toto přátelství ztratit kvůli lásce? Zeptejte se sami sebe.
Miluju ten pocit když přátelství můžu obejmout, když je s tebou někdo v těch nejhorších chvílich, v těch nejheuzčích chvílích. Nebo když máte přátelství a vzáhy zjistíte že nebylo pravé, že to byla jen přetvářka. Stále po tom truchlíte protože vám to chyby i když víte že to bylo celé falešné. Zklamání, to je to nejhorší co může být a nebo snad ne? Nevím...zeptejte se sami sebe........