Best Friends Forever

28. června 2013 v 21:15 |  Povídky
Best Friends Forever

Přijela jsem do nového města, stěhovali jsme se. Nové město, nová škola, nový život. Šla jsem do školy a chodila tam. Jedna holka se na mě furt mračila a probodávala mě pohledy. Tak jsem to nevydržela a jednou jsem si jí vzala stranou tehdy jsem jí ještě neznala. ,,Tak hele přestaň se na mě takhle dívat" Dívka byla menší než já, měla zelené oči a blonďaté vlasy. Nelíbilo se mi jak se mračí.
,,Jak bych se teda podle tebe měla dívat?" vyštěkla.
,,Normálně ,ale rozhdoně ne jakoby si mě chtěla zabít!"
,,Tak fajn" pokrčila rameny a odešla. Další dny už na mě koukala normálně zjistila jsem ,že se jmenuje Perrie. Už tehdy jsem byla ve škole ňákou dobu a s lidmi jsme se tak trochu začala bavit.
Jednou mě minula a zeptala se mě: ,,Nilo, už koukám normálně?" usmála se na mě. Usměv jsem jí oplatila. ,,Jo" usmála jsem se. Tehdy bylo po škole a já šla ze školy se Susan. Vůbec mě nepřekvapilo ,že ví jak se jmenuju, to si konec konců pohla zjistit sama tak jako já. Už ani pořádně nevím co se událo ale začli jsme se zdravit a když se moje tehdejší nejlepší kamarádka Susan odstěhovala tak jsem přešla do jiné třídy kde byla Perrie a taky pár holek s kterýma jsem se kamarádila. S Perrií jsme se začli víc bavit. Ona byla tichá a o přestávkách furt seděla na místě jako Mischel, holka s kterou se nikdo nebaví, ale Perrie taková nebyla, jen byla ne moc kamarádská jinak se s ní lidi bavili normálně. Seděla tehdy s Renny když jsem se kamarádila se Sheilou tak jsem na ní mco času neměla ale vždy jsem si nechala aspoň chvilku a opřestávce s ní jen tak na rychlo poklábosila. Přišla mi fajn, jen mě štvalo ,že moc nekonverzuje. Zjistila jsme že bydlí ve stejném městě jako já a tak jsme si někdy domluvili schůzku a když jsme zjistili že je nám spolu fajn a celý den sjem si užili tak jsme spolu začli chodit ven častěji. Teprve zehdy se z nás stali kamarádky a ne jen známé. Začla jsem jí brát jako kamarádku když jsme spolu chodili ven a o přestávkách jsme se bavili. Sice jsem byla často se svojí partou a mojí tehdejší novou nejlepší kámoškou Sheilou po odchodu Susan...ale čas jsme si na sebe vždycky našli. Perrie začla být víc komunikativnější a víc se začla usmívat. Bylo to fajn, byla uplně jiná než Sheila a to se mi líbilo. Postupem času jsme se se Sheilou začli víc hádat a naše kamarádství už nebylo jako dřív. Tehdy v létě než jsme nastoupili do osmé třídy jsme si s Perrií domluvili ,že si sednem spolu. A to teprve se z nás stali nejlepší kamarádky. Seděli jsme spolu a furt o hodinách žvanili. Teprve naše sezení z nás udělali nejlepší kamrádky a víc nás sblížili. Se Sheilou jsem se přestala postupem času bavit. S Periií jsme se stali nerozluční. Byli jsme skoro furt spolu. Sedělí jsme spolu po škole jsme chodili ven a prostě jsme byli NEROZLUČNÍ (alespoň tak to vidím já). Už je konec osmičky a to znamená že už je to celý školní rok co jsme nejlepší kamarádky...(aspoň z mé strany). Perri mám ráda a za nic na světě bych jí nevyměnila...pravda to jsou silná slova..ale doufám že naše přátelství nám vydrží dlouho...Mám jí hrozně ráda...ale taky mám pocit ,že jsem jí skazila a taky že jo a mrzí mě to...možná jsme špatná...možná ne, jsem drzá a neomalená ale taková hold jsem..Perrie je teť taky přidrzlejší to má však po mě ;) Aspoň si umí obhájit svůj názor a to by předtím těžko zvládla...takhel to tedy vydím já nevím jak to vidí Perrie :D Perrie...v září budeme mít výročí přátelství ;) :D Tak to musíme oslavit :D


Překlad obrátku: Jediný způsob jak mít přítele, je sám jím být.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 myred myred | Web | 29. června 2013 v 11:43 | Reagovat

Jasně, že to oslavíme. ;) A nepřijde mi, že si mě zkazila. :) Jsem moc ráda, že jsem se poznaly.:) A mám tě moc ráda. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama