Elena Alexandra Apostoleanu

29. června 2013 v 12:41 |  Povídky
Elena Alexandra Apostoleanu

Chci napsat životní příběh mé nejoblíbenější zpěvačky, jejíž jméno umělecké je Inna.


Mé pravé jméno je Elena Alexandra Apostoleanu. Narodila jsem se 16.října 1986 v Mangalii (Rumunsko). Jsem rumunská klubová zpěvačka. Zpívat jsme začla už v dětství. Seděla jsem venku u táboráku se svými přáteli a vzpomínala jak se mé jméno vlastně proslavilo....
Od osmi let jsem začala pravidelnými lekcemi zdokonalovat ve zpěvu. Vystudovala jsem střední ekonomickou školu v Konstantě a poté politické vědy na tamní univerzitě.
,,Eleno, dáš si?" zeptal se mě kamarád a podával mi vodku. Přijala jsem jí a hluboce se napila.
Můj první sing byl ,,Hot" Díky kterému jsem se proslavila. 8.srpna 2009 jsem získala 2. místo na festivaluSopoty Hit Festival 2009 v kategorii nejlepší zahraniční hit léta. ,,Díky Thome" vrátila jsem vodku svého kamarádkovi. S vděčností jí přijal a hluboce se napil. Zahleděla jsem se do velikého ohňe. U táboráku na pláži nás bylo celkem pět. Užívali jsme si to.
Je mi 26 let a už jsem toho dokázala dost. Celý svět mě zná a proslavuje mě pod jménem: Inna.
Jsem slavná zpěvačka po celém světe a svojí práci miluju ale někdy si musím dát pauzu jako třeba teť. Zahleděla jsem se do rozbouřeného oceánu.Jaké by to bylo kdybych byla obyčejnou dívkou? Zeptala jsem se sama sebe. ,,Eleno, co ti je?" zeptala se mě kamarádka Leona. ,,Ale, nic, přemýšlím nad svým životem" přiznala jsem. ,,Tak to jo, pojď jsme tančit" podala mi ruku Leona a já vstala ze země. Začli jsme tančit a pak jsme se všichni šlůi nahý vykoupat do rozbouřeného oceánu. Možná jsem naivní ale občas mi přijde, že mě mí přátelé využívají ke slávě. Nikdy ale nezjistím jestli to tak skutečně je nebo ne. Jednou jedinkrát jsem zatoužila být obyčejnou dívkou..a to když mě přítel opustil kvůli tomu,že si našel slavnější a bohatší dívku Miley Cyrus.


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 myred myred | Web | 29. června 2013 v 13:10 | Reagovat

Moc hezký a zajímavý. :)

2 hodnocenifilmu hodnocenifilmu | 25. července 2013 v 13:49 | Reagovat

moc pěkný a zajímavý blog

3 Nila Nila | 1. srpna 2013 v 13:21 | Reagovat

[2]: Děkuju

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama