Never say never and never say forever!

8. června 2013 v 13:27 |  Povídky

Never say never and never say forever!

Nikdy neříkej nikdy a nikdy neříkej navždy!

Přátelství je někdy víc než láska. Kdyby jste si měli zvolit mezi pravým přátelstvím nebo falešnou láskou? Odpovíte Přátelství. Ale kdyby jste si měli vybrat mezi pravým přátelstvím a pravou láskou...tak už budete váhat. Co si zvolíte? Budete váhat, Láska nebo přáteltsví? Ať si vyberete jakkoli pamatujte jedno: Nic netrvá věčně a to platí úplně o všem! Jednou na to přijdete.....
Přátelství je to nejcennější co člověk v životě má! Ale láska je to nejůžasnější co člověk v životě má. Je to těžká volba, říkáte si že můžete mít obojí...ale to občas takhle není. Někdy přijde den kdy si budete muset vybrat co to bude? Láska? Přátelství? Miluju ten pocit když jsme naštvaná nebo nejsem sama s sebou a přátelé tě podrží, dělají si o tebe starosti, můžeš se jim svěřit s čímkoli co tě tíží. Miluju ten pocit když se potřebuješ vyplakat a máš někoho kdo tě utěší. Miluju přátelství!
Láska se ptá přátelství: ,,Proč si na světě ty když žiju já?"
Přátelství odpoví:,, Protože ty ubližuješ ale já utěšuju a hojim!"
Pocit kdy někomu věříš a pak zjistíš, že tě zradil. Pocit kdy máš bezva přátelé a musíš je opusti, myšlenky že už nikdy takové přátelství nezažiješ. Přátelství jak se vlastně pozná pravé přátelství?
Přátelství je to kdy se můžeš spolehnout, máš v něm důvěru a on v tobě, kdy se navzájem podporujete a držíte při sobě, uznáváte vlastní chyby protože to jseš ty! Máte takové přátelství? Tak to buďte rádi, vážně chcete toto přátelství ztratit kvůli lásce? Zeptejte se sami sebe.
Miluju ten pocit když přátelství můžu obejmout, když je s tebou někdo v těch nejhorších chvílich, v těch nejheuzčích chvílích. Nebo když máte přátelství a vzáhy zjistíte že nebylo pravé, že to byla jen přetvářka. Stále po tom truchlíte protože vám to chyby i když víte že to bylo celé falešné. Zklamání, to je to nejhorší co může být a nebo snad ne? Nevím...zeptejte se sami sebe........
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 myred myred | Web | 8. června 2013 v 15:34 | Reagovat

Moc pěknej článek. :) Fakt moc pěknej a k zamyšlení. :)

2 Ni-Ia Ni-Ia | 9. června 2013 v 16:55 | Reagovat

[1]: děkuju :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama