Školní výlet

19. června 2013 v 19:52 |  Planś Day
Školní výlet

Dne:19.června jsme jeli na školní výlet. Popíšu vám celý den :D
Takže vstala jsem extrémě brzo což je v 6:00 (jinak vstávám v 7). Zjistila jsem že připravit se mi trvá tak hoďku. V 7:05 jsme měli straz s Chris a Perrií ale dámičky si napochodovali až v 7:11!!!
Tak jsme vyrazili do coopu, měli jsme fůru času protože jnám autobus do křišťanovic jel až v 9:15.
Po coopu jsme šli na hřbitovní cestu a tam mi zavolala kámšoka a tak jsem se odpojila a holky si šli sednotu na lavičku. Když jsme dotelefonovala tak jsme je pak namazala krémem (já jediná jsem snad byla uplně vybavená!) :D Byla to sranda, a pak jsme se vydali na autobusové nádraží. Tam byli kluci i holky překvapení že jedu (protože normálně nejezdim). A tak jsme nastoupili do busu a my: Já, Perrie, Chris a Tina jsme si sedli uplně dozadu. Mě po delší době jízdy začlo být trošku šoufl ale vydržela jsem to. Tak jsem vystoupili na rozcestí a šli pěšky k rybníku. Holyk vlítli hned do vody ale mě se nechtělo a tak jsem si povídala s Hannah K a bylo to dopst dobrý, pak jsme se šla projít s Michael a tak objevila v lese kouzelný potůček! Když jsme se vrátili z průzkumu tak jsme šli taky na průzkum s Hannah a Renny. Každýmu jsme musela vysvětlovat proč se mi nechce plavat! Ale nakonec jsem šla a bylo to užasný! A pak jsem se převlékal zpět a holky tam ještě byli. Povídala jsem si s Radkem a Hannah K. Bylo to super. Pak jsme se vydali zase k autobusové zastávce. Museli jsme čekat na bus páč měl zpoždění. Jediná z celé třídy jsem nebyla spálená od slunce! To byla sranda! I když Perrii a Chris lituju (vážně) :D:P
A když jsme přijeli zpět do PT tak jsme šli do penny a pak opět šli na busák páč Chris a Tina jeli busem domů. S Perrií jsme se vydali ještě do penny a pak šli si sednout na lavičku a kecali jsme. Já jsme měla dát na radu Perrie a koupit si ty brambůrky co mi radila já blbka jsme si koupila uplně hnusný! Šli jsme poté ke škole a tam Perrie čekala na maminku tak jsme kecali. Když odešla tak jsme se vydala domů Dnešní den byl fakt suprovej...jen jedno bylo špatné..že jsem nepotkala Korka!!!!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 myred myred | Web | 20. června 2013 v 6:45 | Reagovat

Jo no, včerejšek byl fakt supr! :D Jenom škoda, že si nevydržela v tý vodě dýl. :/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama