Unwanted love 1

16. června 2013 v 11:46 |  Povídky
Unwanted love

A je tu nová povídka Nechtěná láska. Doufám, že se vám to bude líbit...asi to bude na pokračování.

Drala jsem se lidmi do předu, kde na mě horlivě mávala Perrie. Konečně jsem se k ní doprala. Perrie vypadala krásně, měla luxusní růžovou sukni,modré ofiltrované tričko a černou koženou bundu. Koukla jsem se na její boty. Dnes měla vysoké jehli v barvě bronzy. Koukla jsem se na ní. Měla nakulmované blonďaté vlasy, tedy spíše špinavé blond vlasy, hezky namalovaná s elánem. Připomínala mi jednu herečku ,ale nemohla jsem si vzpomenout jakou. ,,Haloo, Země volá Nilu" drkla do mě kamarádka. ,,Ehm, co?" podívala jsem se na ní. ,,Říkala jsem právě,že to za 20 minut začíná" připoměla mi. ,,Jo, jasně, zkoumala jsem tě, vypadáš fešně" zvedla jsem oba palce nahoru. Zazubila se. ,,Děkuji tobě to taky sluší" prohlédla si mě od hlavy až k patě. Musela jsem uznat ,že měla pravdu. Měla jsem na sobě pěkné tmavé ryfle, zelené tílko a zelené balerínky. Své dlouhé hnědé vlasy jsem měla seplé do culíku. V uších jsem měla zlaté kruhy co jsem dostala loni k narozkám. Oboum nám to moc slušelo. Ňáká holka do mě strčila. Ale ta si nedělala hlavu. Chtěla jsem po ní vyjet, ale Perrie mě zadržela:,, Sebe ovládání Nilo!" popadla mě za ruku a táhla někam do předu. Tlačili jsem se v tlačenici. Perrie nás prodrala do předu a už jsme byli ve vnitř té budovy.
,,Ehm, Perrie kde že to jsme?" zeptala jsem se nervozně. Perrie řekla ,že půjdem někam kde je hodně lidí ať si vezmu hezké oblečení, víc nic. ,,No..uvidíš" chytla mě opět za ruku a už jsme se ocitli v té hlavní budově. Bylo tam podium kde stáli pět kluků. Neznala jsem se. Lidi se tlačili a pyštěli. ,,Áha, takže koncert?" otočila jsem se na Perrii která hltala očima ňákýho blonďáka.
,,Perrie, huů" zacloumala jsem s ní. ,,Ehm, co?" trhla s sebou. ,,Takže koncert jo?" zopakovala jsem svojí otázku. ,,Jo" přikývla a zase se pro změnu zadívala na ňákýho kudrnáče. ,,Perrie, víš dobře že koncerty nesnáším" řekla jsem otráveně. Byla to pravda, bohatě mi stačilo ,že mě rodiče vzali na koncert v 10 letech Boba Marlyho bo jak. Nesnáším jak se lidi tlačí a řkouv do ucha druhým, pyští jakoby viděli pavouka (teda v mém případě) a hltají očima zpěváky. Je to děs. Přejel mi mráz po zádech,že bych to musela znova podstoupit. ,,Hele Nilo" otočila se ke mně pyštící Perrie.
,,Vím, že to nesnášíš ,ale tohle není ledajaký koncert"
,,Že ne? Pyštící lidi, tlačenice, focení, je to uplně stejný a to vždycky!"
,,To není! One Doirection jsou jedinečný!" dupla si Perrie.
Tak One Direction? Tak takhle se jmenují ty týpci na parketu?
,,Navíc je neznám, nevím proč bych tu měla být" koukla jsem se jinam.
,,Pojď musíme uplně dopředu, před nimi" popadla mě za ruku a zuřivě drala k parketu. Když jsme tam dorazili málem mi praskli ušní bubínky. Hudba řvala a pět kluků na poidum zpívalo.
Perrie zamilovaně koukala střídavě na blonďáka, pak na kudrnáče a na zbylí tři taky. ,,Perrie, a co tady?" zeptala jsem se. Nechtěla jsem jí kazit radost, vím že je má ráda jakýsi 1D ,ale mě to nudí a navíc mám z tlačenice fobii. ,,No...bude tu sloutěž" řekla. Sotva to dořekla blonďák vzal mikrofon a začal říkat:,, Ták vítáme vás!" Lidi zapyštěli a zařvali:,, Jo, Niall Horan!" zapyštěla skupina dívek.
Takže ten blonďák je Niall? Neobvyklé jméno...pomyslela jsem si. Niall předal mikrofon tomu kudrnáči. ,,Přišli jste jsem kvůli soutěži je to tak?"
,,Áno, Jooo Harry!" zapyštěl kdosi vzadu. ,,Přesně tak jsem Harry Styles" uklonil se. Všichni zapyštěli včetně Perrie. Mikrofon teť držel třetí ze skupinky. ,,A já jsem Louis Tomlinson" představil se další. No, jo vypadali v pohodě ty týpci na parketu. ,,Ták já vám řeknu průběh tohohle večera ano?" ozval se opět Louis. Všichni zapyštěli, že ano. ,,Ták, takže zazpíváme jendu písničku a pak pár dívek dáme pět vystoupí sem na parket a my jim budem dávat různé otázky jak dobře znáte One Direction a podobně, poté kdo bude znát všechny otázky tak dvě nejlepší dívky vyhrají lístky do Californie v Americe" Tak o to tady šlo? O lístky? ,,A já jsem Liam Payne, zdravim vás" řekl další. Na pozdrav všichni zapyštěli. Mikrofon dostal další. ,,Jsem Zayn Malik, přeju vám hodně štěstí" zařval. Opět všichni zapyštěli. ,,Perrie, tohle není dobrý nápad" zařvala jsem na Perrii která by mě jinak neslyšela. ,,Ále, jdi, vyhrajem na to vsadím svoji oblíbenou kabelku od prady" uchechtla se. ,,Tak se připrav, že o ně přijdeš protože to nemůžem vyhrát" naklonila jsem se k ní aby mě lépe slyšela. ,,Proč by ne?" pokrčila rameny.
,,Ty možná..jo ,ale já ne"
,,Ale proč ne?" zeptala se neodbytně.
,,Diť já je vůbec neznám, kdby ne nepředstavili asi bych hádala typu Marry Popyns!" vyjela jsem.
,,Ále, jdi to zvládneš, tak já ti o nich něco řeknu jo?" navrhla. A už to začlo všechno co o nich věděla ona mi řekla. Ani jsem neměla čas si je poslechnout a tak je ohodnotit. ,,A soutěž začíná!" zařval Niall. Byla to fakt náhoda. Harry vytáhl na podium jednu dívku. Zayn taky jednu, Niall vytáhl Perrii. Louis vytáhl taky jednu. Smála jsem se jak Perrie zasněně kouká na Nialla. A pak se to stalo. Liam natáhl ke mně ruku. ,,Ne..ne" vykoktala jsem. ,,Tak pojď" naléhal. Musím to udělat pro Perrii ,ale vůbec se mi to nechtělo. Neochotně jsem se chytla jeho ruky a už jsem byla na podium vedle jedné dívky. ,,A soutěž může začít!" zařval Harry. ,,Pro začátek se každá dívka představí" řekl Niall. Sheila Loock, Margery Coatt, Perrie Edwards, Lucy Hale a já: Nila Laurent.
,,Dobrá dámy, jste připravené?" zeptal se Louis. Všichni jsme přikývli jakože ano. A pak to začlo. Niall přicházel k jedné pěkně popořádě jak jsme stáli a dával jim otázky. ,,Jaký původ má One Direction?" ptal se Niall Perrie. ,,Britsko-irská" řekla rozjařená Perrie. Pak přešel k Lucy co byla vedle mě. ,, Jména a příjmení všech ze skupiny One Dorection" Lucy se nadechla a nervozně začla vypočítávat: ,,Skupinu tvoří: Niall Horan, Zayn Malik, Liam Payne, Harry Styles a Louis Tomlinson" Niall se na ní usmál a pak přistoupil ke mně. ,, V jaké serii jsme skončili v X-factoru?" zeptal se mě. Mlčela jsem a horlivě přemýšlela. Perrie mi to říkala ale nemohla jsem si vzpomenout. ,,Nevíš?" zeptal se Niall. ,,Vím" pípla jsem a horlivě přemýšlela jako nikdy. Nechtěla jsem To Perrii zkazit. Takhle jsem nepřemýšlela ani pči matice. ,,Třetí v sedmé serii" vyletělo ze mě. Niall mlčel ale pak se široce usmál:,, Správně" řekl a odešel na začátek. Ulevilo se mi. Šlo další kolo. Harry přišel k první dívce Sheile Loock. ,,Jak to bylo? S x-factorem?" zeptal se. ,,No..chtěli jste zpívat každý zvlášť ,ale porotci vás dali dohromady a tak z vás byla skupina" vypravila ze sebe Sheila.
,,Jakou píseň jsme zpívali?" zeptal se Margery Coatt. ,,Torn a pak jste postoupili do semifinálovýho kola" odpověděla bez problemu Margery. ,,Jaké písně jsme zpívali v X-Factoru?" zeptal se Harry Perrie. ,,Viva la Vida od skupiny Coldplay, My Life Would Suck without You od Kelly Clarkson, Nobody Knows od Pink, Total Eclipse of the Heart od Bonnie Tyler, Kids in America od Kim Wilde, The Way You Look Tonight od Eltona Johna, All You Need Is Love od The Beatles, Summer of 69 od Bryana Adamse, You Are So Beautiful od Joa Cockera, ' Only Girl in the World od Rihanny, Chasing Cars od Snow Patrol, Your Song od Eltona Johna, She's the One (s Robbiem Williamsem) a opět Torn od Natalie Imberglie." Všichni pochvalně zapískali. Pak Harry přešel ke mně. ,,Kde všude jsme měli koncety?" zeptal se mě Harry. ,,No...všude" vypravila jsem ze sebe a hlasitě polkla. ,,Konkrétně?" zeptal se mile Harry. ,,No..." opět jsme přemýšlela co mi radila Perrie.
,, ve Spojeném království, Irsku, Austrálii, Novém Zélandu, USA, Kanadě a Mexiku" Byla jsme tak ráda ,že jsem dávala pozor když mi to Perrie říkala. Pak odešel a mikrofon dostal Louis. Ptal se až přišel ke mně a zeptal se: ,,V březnu jsme vystupovali s jednou americkou skupinou...jak se jmenovala?" zeptal se. To jsem věděla, měla jsem je totiž ráda:,, Big time rush" odpověděla jsem bez problému. Louis ze zazubil a odešel. Nastoupil Zayn a zrovna se ptal Perrie: ,,V jaké roce jsme získali cenu a za jakou píseň?" ptal se zrovna Perrie. ,,V roce 2012 vyhráli s písní What Makes You Beautiful cenu BRIT AWARD za nejlepší britský singl." odpověděla rádoby s potížemi. Pak přišel Zany k Lucy a zeptal se: ,,Jaké knihy jsme vydali?" zeptal se. ,,Forever Young a Dare to Dream." odpověděla brunetka vedle mě. Pak Zayn přišel ke mně. ,, V jakém seriálu jsme si zahráli?" zeptal se. ,,V iCarly v epizodě iGo One Direction (6. série, díl 96) a objevili se také v show Saturday Night Live(série 37, díl 720). Dvakrát se objevili v show Alan Carr Chatty Man." sama jsem žasla jak dobře to vím. Pak přišlo poslední kolo. Liam doputoval až ke mně a zeptal se:,, v jakém roce jsem se narodil?" zeptal se mile. ,,29. srpna 1993" odpověděla jsem. Liam měl úžasné hnědé oči.
,, Dobře...takže...dvě dívky vyhráli...a budou to..." začal Niall.................

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 myred myred | Web | 16. června 2013 v 12:16 | Reagovat

Jůůů, je to super. :D A přišlo mi to nějak krátký. :D Jo, na první pohled se zdá, že je to dlouhý, ale jak se do toho pak začteš, je to hrozně krátký. :D Ale je to supr. :D Takže Liam má krásný oči jo? :O :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama