Unwanted love 10

23. června 2013 v 12:14 |  Povídky
A je tu poslední díl Unwanted love-Nechtěné lásky. Doufám že se vám to bude líbit ;)

Unwanted love

,,Zkouška" zašeptal a nahnul se ke mně. Někdo zabušil na dveře. Odskočila jsem a Kendall zaklel.
,,Schovej se" špitl mi. Utíkala jsem do koupelny schovat se. Kendall otevřel dveře.
,,A-ahoj" vykoktal. Slyšela jsem vše skvěle ale neviděla jsem kdo to je.
,,Nazdar" řekl ženský hlas protivně. Byla to Chris. Její hlas jsem poznala.
,,Můžu dál? Nebo jí tady máš?!" štěkla. Takže ona to ví?? Zrychlil se mi dech.
,,Nikoho tu nemám, pojď dál" uslyšela jsme říkat Kendalla. Proč jí lže? Stydí se snad za mne?
,,Dobře, takže si promluvíme" řekla když se zavřeli dveře.
,,Tak mluv" pobýdl jí.
,,Všechno mi teť hned vysvtělíš" dupla si. Přiměla jsem se zůstat na místě.
,,Dobře, tak se posaď" pobýdl jí. Uslyšela jsem šustění a vzdych.
,,Takže...mi řekni co víš" vyzval jí Kendall. ,,No...jen to...co říkal Logan, taky furt někam mizíš a nechápu kde jsi byl a proč si utekl za Nilou...ani nevím kde Nila je"
,,Nevím taky kde je...dohonil jsem jí a řekl jí ať se vrátí a vše ti vysvětlí....ale ona mě neposlechla a utekla" Pocítila jsem strašný vzetk. Proč jí lže? Takhle to přece není!
,,Dobře, věřím ti" řekla Chris. Tak to by teda neměla! Chtěla jsem se vyřítit z jeho úkrytu ale jeho slova mě bodla do hrudi jako ostrý nůž a já zůstala na místě.
,,Věř mi, miluji jen tebe, ne Nilu...nevěř co ti budou ostatní říkat, Nila je jen má kamarádka"
Zalapala jsem po dechu. Slza mi stekla po tváři. Podlomili se mi kolena a já po stěne sjela dolů.
,,Taky tě miluju a nedovolím ti aby si mi uetkl" uslyšela jsem Chris a pak jen smích a ticho. Vzdech a laskání. To všechno mi bylo do srdce. ,,Dobře, všichni Nilu hledají asi bych jí měla zavolat" uslyšela jsem poté. ,,Ne, to ne!" vykřikl Kendall. ,,Co šílíš? Jen zavolám svojí kamarádce" uslyšela jsme tikání do displeje. ,,Ne, určitě je v pořádku..nenechme si zrušit naši chvilku" požádal jí.
,,Dobře" zafuněla a už jsme uslyšela jen ticho. Vyplížila jsem se z koupelny. Pomalu jsem otevřela dveře a zmizela za nima. Utíkala jsem co mi nohy stačili. Slzy mě v očích pálili. Utekla jsem na pláž. V kapse mi zařinčel mobil. Zvedla jsem to. ,,Ano?"
,,Ahoj Nilo, kde jsi?"
,,Ahoj Perrie, jsem v..v...pohodě" vykoktala jsem.
,,To teda nejsi, kde jsi?"
,,Na pláži"
,,Přijdem tam" típla telefon. Přijdem? Fakt řekla přijdem? O společnost moc nestojím!
Po chvíli jsem uslyšela zvuk a ke mně se přiřítila Perrie ruku v ruce s Carlosem. Když spatřila že pláču vytrhla se mu a běžela mě objemout. ,,Zlatíčko, neplač" pošeptala mi.
,,Jsem v pohodě, Perrie" odtáhla jsem se. Nevím proč ale bylo mi líp. Otřela jsem si slzy a pohlédla na zbylé v partě. James stál u ňáký holky. Ta holka byla Lucy Hale...kterou jsem spatřila na té soutěži! ,,Ahoj lidi" zamávala jsem. ,,Čau Nilo, seš v pohodě?" přišel ke mně Carlos.
,,Jo, díky Carlosi" usmála jsem se na něj. Pousmál se a objal mě. ,,Tohle často nedělám, jen kaamrádkám co mám rád, tak si toho važ!" pošeptal mi a pak se hlasitě rozesmál.
,,Jasný, díky Carlosi" taky jsem se zasmála. Carlos opět přistoupil k Perrii a dali si rychlou pusu. Usmála jsem se na ně. Pak jsem se podívala na ty ostatní. ,,Ahoj Jamesi, ahoj...Lucy?" podívala jsme se na pěknou brunetu. ,,Ahoj, ráda tě poznávám, vyděli jsme se na té soutěži ,že?" přiběhla ke mně ta dívka a podala mi ruku. Vděčně jsem se jí chytla. ,,Jo, jsem...."
,,Nila Laurent...já vím" doplnila Lucy. Usmála jsem se. ,,Ahoj Nilo" pozdravil mě James.
,,Ahoj Jamesi" mávla jsem mu. Obrátil oči v sloup. ,,Mávání je pro nicoty ne pro kámoše" Přišel ke mně a jako Carlos mě objal. ,,Díky Jamesi" poděkovala jsem mu vděčně. Opodál stál Logan a koukal se do země. Momentálně jsem měla dobrou náladu díky Perrii a mím novým přátelům. Nechtěla jsem si to kazit. ,,Ahoj Logane" pozdravila jsem ho. Podíval se na mě a usmál se. Přišel ke ěm blíž. ,,Ahoj Nilo...jen chci abys věděla jak moc mě to...mrzí...nechtěl jsem..." umlčela jsem ho polibkem. ,,To nevadí, díky za všechno" poděkovala jsem mu. Usmál se, chytl mě do náruče a dlouze políbil. I když má srdce stále prahlo po Kendallovi věděla jsem ,že ho mít nemůžu. A Logan byl vlastně moc hodný...a chtěl mi pomoci. Měla jsem ho ráda, ale nemilovala jsem ho jako Kendalla. Až teť jsem si uvědomila, že jsme se do Kendalla Schmidta zamilovala. Všichni výskali a tleskali a řvli:,, do toho Logane!" když jsme se s Loganem odtáhli usmáli jsme se na sebe a chytli se za ruce. Slunce pomalu zapadalo a tak jsme si sedli do písku a rozdělali oheň. Byla jsem skvělá parta. Perrie vedle Carlose se na sebe zamilovaně koukali. James celý šťastný že má Lucy zase zpátky a Logan rád ,že teť patřím k němu. Možná si říkáte proč jsem s Loganem když miluju Kendalla, ale láska je někdy složitá na to aby jste jí pochopili. Je to jak začarovaný kruh. Já jsem zamilovaná do Kendalla, Kendall do bůh ví koho ale já to rozhodně nejsem...a Logan do mě. Lidské vztahy jsou někdy složité a věřím že jediný muž který mi pomůže zacelit rány které způsobil Kendall je právě Logan. Kdo ví...třeba se do Logana někdy zamiluju.....někdy možná ano...ale teť momentálně jsem ráda, že jsem se svojí partou, která mě podrží. Šťastně jsem pohlédla na Perrii. Hlavně na Perrii, ta dívka je prostě úžasná, i když se někdy hádáme, stále jí mám ráda, rozveselý mě i v těch nejsmutnějších chvílích. Mám jí ráda. Vstala jsem. Perrie taky jakoby můj pohled ihned pochopila. Carlos pustil hudbu a s Perrií jsme šli tančit. Později se přidal i James a Lucy a tančili spolu i Logan s Carlosem. Chtělo se mi smát jak jsou od sebe daleko a trsají. S Perrií jsme tančili na pláži při západu slunce a do nohou nás hřál oheň. Byla to prostě paráda. Milovala jsem svojí partu, a právě teť jsem se cítila šťastná................

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 myred myred | Web | 23. června 2013 v 12:24 | Reagovat

Škoda, že si to tak rychl ukončila, ale ten konec byl suprovej! :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama