Unwanted love 3

16. června 2013 v 14:53 |  Povídky
Unwanted love

Přiletěli jsme do Californie. Vypadalo to,že je to tu super. Perrie zavolala taxíka. Který hned přijel.
,,Tady, pojďte nám pomoci s kufry!" křikal jsem na taxikáře. Ten hned vystoupil a řekl mi:,, 20 babek eluso" řekl a vzal hravě čtyři kufry které dal do kufru od taxíka. ,,Díky, tady" vytáhla jsem z peněžeňky 20 babek a dala mu je. ,,Díky slečinko" řekl a sedl si za volant. Perrie už seděla v taxíku. Sedla jsem si vedle ní. ,,Kam to bude dámy?" zeptal se a koukl se na nás přes zrcátko. ,,Ehm...Perrie?" otočila jsem se k ní která horlivě něco psala. ,,Moment, táta nám dal skvělí typ na hotel" na mobilu něco naklikla. ,,Tak bude to?" vyjel taxikář. ,,Klídek jo?" vyjela jsem na něj.
,,Mám to" zajásala Perrie a ukázala mi displej na dotykáči. ,,Takže bude to Ultrica Street" řekla jsem taxikáři. ,,Nechci nic říkat slečinky ale tam žijí jen boháči co si dovolí platit za noc tak 300 určitě tam chcete svést?" otočil se na nás. ,,Zaveďte nás tam" řekla jsem pevně. Změřil si nás pohledem ,ale otočil se a nastartoval. Jeli jsme celkem dlouho. Vytáhla jsem z kapsy mobil a napsala esemesku: Čau Chris, s Perrií jedeme právě do hotelu v Californii! A jak se máš ty? Nila.
Mobil jsem opět zandala. ,,Tak, pěkně si to užijem" usmála jsem se na Perrii. ,,To si tedy piš, že užijem, bude to to nejlepší léto!" zajásala. ,,Hele, Nilo díky" otočila se ke mně.
,,O čem to mluvíš?" usmála jsem se na ní.
,,No..že jsi odpověděla správně, hodně to pro mě znamená"
,,To je dobrý, že tebe bral ten Niall?" zazubila jsem se na ní.
,,Popravdě mě brali všechny...,ale všimla jsme si že jsi ňák pokukovala po Liamovi co?" drkla do mě přátelsky. ,,Měl jen hezký oči" přiznala jsem. ,,Tak oči...hm..." zašklebila se.
,,Nerad ruším vaši nudnou debatu, ale jsme tu" přerušil nás taxikář. Co si to dovoluje?
Perrie si všimla jak pěním. Dobře fajn, když mě někdo vytočí tak jsem nezvladatelná a říkám věci co by mě později mohli mrzet. ,,Jasně díky" řekla Perrie. Vystoupili jsme z taxíku. ,,Ehm, vyndejte nám kufry laskavě" luskla jsem na taxikáře kterýmu bych nejraději vytrhala všechny vlasy.
Perrie na někoho civěla. ,,Proč bych měl? Leda že by jste mi dali 50 babek za to" zazubil se taxikář.
,,No..prosím......vy..." Nedořekla jsem to protože jsme si jich všimla taky. Byli tam čtyři kluci. Zadržel se mi dech. Perrie do mě drkla. ,,Neciv na ně!" Podařilo se mi odtrhnout zrak a přitom nepyštět jak pitomá nána. ,,Tak co bude?" ozval se taxikář. ,,Zaplatím to" vytáhla jsem z kabelky 50 babek a dala mu je. Taxikář se zazubil a kufry nám donesl až k východu hotelu. Ty kluci se něčemu smáli a bezstarostně seděli na lavičce před hotelem. ,,Díky" řekla mile Perrie. Taxikář odjel. Hotelový sluha nám přišel pomoci. ,,Díky" usmála se na něj Perrie. Já stále zírala na toho kluka. Měl světlé vlasy a krásné zelené oči. Měl úžasný smích. Nikdy jsem ho neviděla na živo. Byl to Kendall, Kendall Schmidt ze skupiny Big Time Rush co tak ráda poslouchám. Někdo do Kendalla drkl a ten se podíval na mě. Kendall se díval na mě. Polilo mě horko. Přišlo mi,že jsme tam sami jen já a on. ,,Nilo pojď už" zatahala mě za ruku Perrie. Trhla jsem s sebou. ,,Jo už jdu" řekla jsem jí a vešla do hotelu. Zapsali jsme se a sluha nám donesl kufry až do hotelu. ,,Děkujem" poděkovala jsem mu mile. Usmál se a odešel. Zůstali jsme s Perií sami v krásném hotelovém pokoji. Nemohal jsem ale myslet na nikoho jiného než na Kendalla. ,,Perrie...viděla si co já?" zeptala jsem se užasle.
,,Ovšem, Big Time Rush žijí v tomhle hotelu, to jsi nevěděla?" začla si vybalovat věci ke mně zády.
,,Ne, jasně ,že jsem to nevěděla! Oh, že byl krásný?" otočila jsme se zasněně k Perrii a sedla si tak abych na ní viděla. ,,A který? Bylo jich tam tucet" obrátila oči v sloup. ,,No, Kendall" řekla jsem a skřížila nohy. ,,Jo, ten" mávla nad tím rukou. Perrii se skupina Big Time Rush taky líbila popravdě to ona mi o nich poprvé řekla a mě se zezačátku líbil Logan Henderson a pak se mi začal líbit Kendall Schmidt. Perrii se zalíbila skupina One Direction a BTR už ráda nemá. ,,Oh, panejo! To bude léto" zapyštěla jsem radostně. Šla jsem si vybalovat. Když jsem si dobalila. Perrie řekla s mobilem v ruce:,, jdu si zavolat tátovi, bejt tebou bych taky brnkla tvý mámě jak si jí to slíbila a přestaň myslet furt na Kendalla!" hodila po mě polštář a se smíchem odešla. Taky jsem se zasmála a vytáhla mobil z kapsy. ,,Ahoj mami"
,,Ahoj Nilo, tak co?"
,,Už jsme ubytovaní v jednom hotelu"
,,To je dobře, není moc drahý ,že ne?"
,,Ehm...ne" zalhala jsem
,,Dobře a jak tam je?"
,,Svítí tu slunce a je tu parádně a u vás?"
,,No, prší"
,,Oh, aha, neuvěříš co jsem viděla!"
,,Skus to"
,,Big Time Rush!" zapyštěla jsem do telefonu. Perrie vylezla z druhé místnosti a zařvala na mě.
,,Klid jo? Snažím se telefonovat!" pak zase zalezla.
,,To je bezva Nilo" ozvala se mača. ,,Jo už musím končit, tak pak si zavoláme ano?"
,,Dobře měj se"
,,Ty taky" típla jsem telefon. Perrie taky do telefonovala. ,,Tak co podniknem?" zeptala jsem se jí.
,,Nevím, mlžem sejít na pláž"
,,Super nápad" zazubila jsem se.....

O několik minut později jsme vyšli z pokoje a šli na pláž. ,,Teda ty vlny jsou úžasný" ozvala se Perrie. ,,Jo, škoda, že neumíme surfovat" řekla jsem zklamaně. ,,No, jo no" pokrčila Perrie rameny. Slíkly jsme se do bykyn a chtěli skočit do vody. ,,Nedívej se tam" stoupla sio přede mně Perrie. ,,Co blbneš?" odstrčila jsem jí a koukla se před sebe. Byl tam Kendall jen v šortách. Právě vylez z vody. Na hrudi se mu třpitily kapičky vody. ,,Panejo!" dřepla jsem si rovnou na zadek. Jakoby mě slyšel se podíval přímo na mě......................

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 myred myred | Web | 16. června 2013 v 15:15 | Reagovat

Kdo říká, že už nemám ráda BTR? Jinak moc hezký. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama