Unwanted love 4

17. června 2013 v 15:18 |  Povídky
Unwanted love

Ňáká vysoká dívka k němu přiběhla a obejmula ho. Neviděla jsem jí do obličeje měla veliký klobouk. Byla velice štíhlá a měla kráťásky. Kendall se k ní otočil a objal jí. Ona se zasmála a něco mu řekla. Poté se políbili. Perrie si sedla vedle mě. ,,Smůla má holku Nilo" pohladila mě soucitně po ruce. Odfrkla jsem si. ,,To by mě zajímalo s kým mám tu čest!" sykla jsem nenávistně. I když jsem tu dívku neznala a pořádně ani neviděla už teť jsem jí nenáviděla. Jakoby mi brala něco co je moje. Blbost! Proč si ho přivlastňuju? Není přece můj a nikdy nebude! Vstala jsem. Ačkoli pařilo slunce, přeběhl mi po zádech mráz. Cítila jsem ztrátu. Proč? Otočila jsem se a bez dalšího slova odešla. Perrie běžela hned za mnou. ,,Nilo, co se stalo?" přiběhla ke mně. Už jsme nebyli na pláži takže mě Kendall a ta holka nemohli vidět. ,,Nilo, nebreč" objala mě. Ani jsem si nevšimla ,že brečím. Když jsem se vyplakala šli jsme spolu do hotelu. Osprchovala jsem se a v pokoji jsme si s Perrií pouštěli písničky. Snažila se mě rozveselit. Povedlo se jí to. Už jsem zapoměla na něho i na tu holku. Perrie v tomhle prostě byla úžasná, nedopustila by nikdy abych byla smutná a to na ní mám ráda. Pak už byl večer a to jsme se vydali do baru. Oblékla jsem si slušivé noční šaty a namalovala se. Dlouhé hnědé vlasy jsem tentokrát měla rozpuštěné. Perrii to taky moc slušelo. Vydali jsme se do nočního klubu, baru nebo jak to mám nazývat. Objednali jsme si pití. ,,Kolik vám je?" zeptal se barman. ,,Sedmnáct" řekla Perrie. ,,I jí?" kývl hlavou na mě. ,,Jo" přikývla Perrie. Barman nám tedy dal pití co jsme si objednali. ,,Je to tu hezký" řekla jsem otočená zády k baru a pozorovala bavící se lidi. ,,Jdu si zatančit, jdeš taky?" zeptala se mě. ,,Nevím" váhala jsem. ,,Tak pojď!" povýdla mě. Je tak šťastná! Proč taky nemůžu mít takové bezstarostné štěstí? Odložila jsme drink na pult. Perrie mě vzala za ruce a šli jsme tančit. Dávali zrovna písničku 1D. Perrie pyštěla a pořádně tančila. Byla legranční a zábavná. Házela vlasama a trsala. Musela jsem uznat že 1D zpívá hezky. Tančila jsem tedy s ní. Když píseň skončila Perrie se jakoby zarazila a pak se rychle koukla na mě. ,,Jdem k baru?" řekla až moc rychle. ,,Proč? Co se....." teť jsem to uviděla taky. Kendalla jak se líbá s tou holkou. Byla to blondýnka. Něco mi ta dívka říkala nevím co, jakobych jí znala. Ale do obličeje jsem jí neviděla. ,,Jdem k baru, pojď" táhla mě k baru. Podlomili se mi kolena a já si dřepla rovnou na barovou židli. Chtělo se mi ječet, vřískat, pyštět a mlátit okolo sebe. Neudělala jsem to. Zůstala jsem nehybně sedět a raději do sebe rychle kopla zbytek pití, co jsem si sem před tím odložila.
,,Jestli chceš půjdem pryč" navrhla Perrie mile. ,,Ne, to je dobrý, bar je i tak dost velký už jí nemusím vidět" zhluboka jsem se nadechla a objednala si vodku. Perrie po mě hodila soucitný pohled. ,,To asi není dobrý" hlesla pohldem mezi lidi. Koukla jsem se tam taky. Šli k baru. On a ona. Se smíchem dorazili k baru. Byli dál od nás ale přísahala bych, že ten smích důvěrně znám.
Perrie při pohledu na dívku ztuhla. Rychle si stoupla ke mně. ,,Nekoukej se tam" zahleděla se mi pevně do očí. ,,Proč?" nechápala jsem. ,,Je...je tam obří pavouk" skousla si spodní ret a podívala se jinam. Takže mi lže. ,,Nelži Perr, co je?" chtěla jsem se tam podívat ,ale zabránila mi v tom. ,,Perrie dost!" odstrčila jsem jí a zahleděla se na ten zamilovaný pár. Ztuhla jsem hrůzou. Byla to vysoká blondýnka, hezká a měla krásný úsměv. Tak proto jsem jí tak důvěrně znala, byla to totiř Chris......


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 myred myred | Web | 17. června 2013 v 20:27 | Reagovat

Ty jo, je to napínavý a hodně dobrý. :D Těším se na další dí. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama