Unwanted love 6

18. června 2013 v 20:35 |  Povídky
Unwanted love

,,Co? O čem to mluvíš?" trhla jsem s sebou když se Logan ocitl vedle mne. ,,Moc dobře víš o čem" šeptl mi. Rozhlédla jsem se kolem. Nikdo nás neposlouchal. Usmál se na mě a pak řekl:,, Nikomu to neřeknu, slubuju" zvedl ruku ve znaku slibu. ,,Děkuju" hluboce se mi ulevilo. ,,Pojď na vzduch" pobýdl mě. Přikývla jsem. Vstali jsme z pohovky. ,,Hele, lidi jdem se s Nilou projít" ozval se Logan. Všichni přikývli, vlastně si nás tak úplně nevšímali. Vyšli jsme s Loganem z pokoje. Zamířili jsme k výtahu. ,,Musíš mi vše vysvětlit" požádal mě. Nastoupili jsme do výtahu a jeli dolů.
,,Nemusím nic, Logane" řekla jsem ostřeji než jsem zamýšlela. Vystoupili jsme z výtahu. Mlčeli jsme až celou cestu ven před hotel. Sedli jsme si na lavičku kde seděli poprvé když jsem je spatřila.
Byla noc. Zhluboka jsem se nadechla čerstvého vzduchu. Trpělivě seděl a díval se na mě. Cítila jsem to. Pak jsem se konečně na něj odhodala podívat. ,,Nic, to neznamená" řekla jsem šeptem.
,,Obávám se, že ano" zavrtěl hlavou. ,,Co tím myslíš?" zeptala jsem se. Místo toho položil vlastní otázku. ,,Kdo všechno to ví?"
,,No, skoro nikdo, jen Perrie a teť ty" vysvětlila jsem mu. ,,Dobře, čím míň lidí o tom ví, tím líp"
,,Nesmíš to nikomu říct" hlesla jsem. Zavrtěl hlavou. ,,Tebe bych nikdy nezradil, tvé tajemství je u mne v bezpečí" poklepal si na srdce. Usmála jsem se. Je tak hodný!
,,Díky, jseš moc hodnej kámoš" drkla jsem do něj. ,,Díky, a ty dobrá kámoška i když tě znám ani ne den" zazubil se. Taky jsem se usmála. ,,Můžem už jít dovnitř" vstala jsem z lavičky. Logan hned taky vstal. ,,Jasně, hlavně se snaž na Kendalla tolik necivět, je to divný" radil mi. ,,Jo, díky" ale hlas se mi třásl. Objal mě jednou rukou. ,,To bude ok"
,,Díky, bojím se ,že ne" hlesla jsem. Vešli jsme do hotelu. A jeli výtahem mlčky. Dorazili jsme k pokoji a než jsme stihli zaklepat, protože Logan si klíč nevzal. Vletěla mi do náruče Perrie.
,,Pomoc" zavřeštěla takřka v mém ráručí. Koukla jsem se za ní. Carlos se jí snažil polít šampaňským. Zasmála jsem se. ,,Perrie, klídek" odtáhla jsem jí od sebe s úsměvem. Taky se usmála. ,,Carlosi, nech mě" založila si ruce na prsou a snažila se dělat vážnou, moc jí to teda nešlo.
S Loganem jsme s úsměvem prošli kolem nich až do pokoje. Carlos mířil na chodbě šapmaňským na Perrii. ,,Kde jste byli?" zeptal se Kendall a rozdával zákusky.
,,Šli jsme ven Kendalle, měl by sis víc všímat okolí, než jen Chris" řekl Logan naštvaně.
Dívali se na sebe jak dva býci. ,,Ehm...já si ten zákusek dám" zachránila jsem situaci a vytrhla zákusek Kendallovi z ruky. ,,Ehm..jasně" přikývl a dřepl si vedle Chris. ,,Tak, jaký je to venku?" zeptala se mile Chris jakoby si vůbec nevšimla té atmosféry. Perrie s Carlosem se ňěkam vypařili.
Sedla jsem si na pohovku. ,,Je, tam hezký vzduch" přisvědčila jsem. ,,To je fajn" přikývla Chris mile. Chris si sedla ke mně a začli jsme si povídat. Něco mi právě říkala. Kluci šli do kuchyně. Špicovala jsem uši abych je slyšela. Neslyšela jsem nic. ,,Ehm..promiň cos říkala?" konečně jsem soustředila svojí pozornost na Chris. ,,No..že by jsme šli třeba na pláž zítra co říkáš?" navrhla.
,,Kdo přesně?" zeptala jsem se. ,,Já, ty ,Perrie, Carlos, James, Kendall a Logan" vyjmenovala.
,,D-dobrý nápad" přisvědčila jsem. ,,Dobře, tak domluveno" přikývla a vstala. ,,Pojď semnou za klukama jdeme jim to říct" natáhla ke mně ruku. Chytla jsem se jí a blížili jsme se ke kuchyni.
,,Co si tim chtěl říct?" vyjel právě Logan na Kendalla. ,,Nic, hlavně jí......" zbytek jsem neslyšela protože Chris otevřela dveře a ony rázem zmlkli. Viděšeně se na nás koukali, nejvíce na mně. Bavili se snad o mne? Ne, to je hloupost, zavrhla jsem to hned. ,,Kluci, něco nás napadlo" řekla Chris. ,,Copak miláčku?" usmál se na ní Kendall. Chris jim to řekla. ,,To je super nápad, puso" usmál se Kendall a Chris políbil. Bolelo to. ,,Já..já..jdu najít C..ca" začla jsem couvat a narazila tak do skleněných vytríny. Ta se roztříštila a já se překulila. Dopadlo na mě sklo. Něco se mi ostře zabodlo do ruky. ,,Nilo!" zakřičel Logan a hned ke mně běžel. ,,Proboha Nilo!" přiběhla ke mně Chris. Kendall nic neříkal ,ale tvářil se vyděšeně. ,,Au" zavřískla jsem a pokusila se vstát. ,,Lež, máš střep v ruce" upozornil mě Logan. Taky, že ta ruka pálila jako čert. Začala jsem se smát. Víc a ještě víc až jsem propadla vytlemovací agonii. Perrie s Carlosem přiběhli a nevěděli co se stalo. Ležela jsem na zemi okolo mne střepy a v ruce zabodnutý veliký střep, všichni se nade mnou viděšeně skláněli a já se tam chechtám jako kůň. Taky bych nevěděla co si o tom mám myslet. Vážně jsem se zbláznila? Pohled na líbající se Chris s klukem co se mi líbí, to mě vážně mohlo tak rozhodit? Začla jsme se tlemit ještě víc a víc......................

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 The Archive Of Lost Dreams- TVD fanfiction The Archive Of Lost Dreams- TVD fanfiction | Web | 18. června 2013 v 20:43 | Reagovat

pekná časť :) prečítam aj ostatné

2 myred myred | Web | 20. června 2013 v 6:51 | Reagovat

Supr část. ;) Doufám, že dneska napíšeš další. ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama