Unwanted love 7

20. června 2013 v 21:00 |  Povídky

Unwanted love 7

Probrala jsem se v nemocnici. U mě seděl Logan s puketem růží. Zasténala jsem. Ta ruka čertovsky bolela. ,,Ahoj Logane" pousmála jsem se. Tvářil se smrtelně vážně. ,,Ahoj Nilo" pozdravil mne.
,,Jak se cítíš?" zeptal se mě. ,,No...bylo mi i líp" pokusila jsme si poposednout. Nešlo to, tak jsem zůstala na místě. ,,Tady, jsem ti přinesl růže" položil růže na nemocniční stolek. ,,Děkuji, to je od tebe milé" usmála jsem se opět na něj. ,,To nic" odmávl to rukou. ,,Doktor dovolil jen krátké návštěvy, tak budu muset zachvíli jít" řekl. ,,Aha, a říkal ještě něco?" zeptala jsem se.
,,No...zašili ti to a budeš tu muset zůstat ještě asi tak dva dny" nervozně si začal křupat prsty. Proč ho to tak znervoznuje? Divila jsem se. ,,To je v pořádku, uzdravím se a můžem jít na tu pláž jak jsme se dohodli s Chris" promnula jsem si oči. ,,Už bych měl jít" vstal. ,,Ne, zůstaň" požádala jsem ho. ,,Přijdu zase zítra, někdo by s tebou chtěl mluvit" řekl trpce. Že by Perrie? Chhris? James? Určitě to bude Perrie. ,,Dobře, fajn" přikývla jsem. Těšila jsem se až Perrii zase uvidím, ten její veselý obličejík. Logan odešel a po chvíli do pokoje vešel....to snad není pravda!
Byl to Kendall.
Držel něco za zádama. ,,Ahoj Nilo" pozdravil mě mile. ,,No, nazdar" řekla jsem otráveně. Zatvářil se hned smutně a mě ho bylo líto. ,,Promiň, já jen...." hlas se mi zlomil. Usedl na židli kde seděl přetím Logan. ,,Přinesl jsem ti bílé lilie, snad se ti budou líbit" položil mi je vedle puketu růží od Logana. ,,Aha, pan skromný ti taky něco přinesl, že?!" řekl trpce. Změřila jsme si ho pohledem.
,,Jak to myslíš? Bylo to od něj milé" obhajovala jsem ho. ,,Není takovej jakej se zdá, to je celý" řekl a koukl se jinam. ,,Hm...no víš já ani nevim komu z vás mám věřit"
,,Cože? On něco říkal?" zbystřil hned. ,,Ne, jasně že ne a i kdyby tak co?" pokrčila jsme rameny.
,,Ať ti bude říkat cokoli, nevěř mu"
,,Promiň ,ale nebudeš mi říkat komu mám věřit a komu ne!" poposedla jsem si ale to jsem neměla dělat. Ruka mi šíleně zabolela. Zakvílela jsem bolestí. ,,Nehýbej se" byl hend u mne. Pomohl mi si pořádně sednout a podepřel mě polštářem. ,,Díky, tos nemusel" řekla jsme trpce.
,,Musel, je to má vina" zadíval se do mích očí. Jkao vždy jsem se v jeho očích uplně ztratila.
,,Jasně, že není, co to plácáš?" nerozuměla jsem mu. Že by to taky věděl? Ne! To by Logan neudělal. ,,No...nevím co se přesně stalo, ale mám takovou předtuchu, že je to má vina"
Zhluboka jsem se nadechla. ,,Jasně, že není, pusť to z hlavy a navíc nevim proč by tě měla zajímat kamarádka tvé přítelkyně" řekla jsem smutně možná až moc. Podíval se po mě. ,,Zajímá, jsme přece přátelé...pamatuješ?" Pamatuješ? Mluví jako by jsme se znali hodně dlouho, přitom je to tak 2 dny.
,,Ano, já vím" přikývla jsem hloupě. ,,Chris, Perrie a James tě pozdravují"
,,Děkuji, taky je pozdrav"
,,Až se ti uzdraví ruka, půjdem an tu pláš a já tě naučím surfovat"
,,Ne to ne!" vyjela jsem až moc rychle. ,,Ale notak...jedině tak odčiním své chyby! Dovol mi to" udělal na mě psí oči. Je tak neodolatelný! ,,Ano" uslyšela jsem se říkat. Rozum by to nikdy neřekl ale teť mluvilo srdce. Věděla jsem to. Zoufale jsem toužila se ho dotýkat a líbat jeho překrásné rty.....Ehm... vytrhla jsme se z myšlenek. ,,Tak, se brzo uzdrav já jdu" řekl a vstal. ,,Jojo, čau" zamávala jsem mu zdravou rukou. Usmál se a odešel. Podívala jsem se na stůl kde leželi kdytky. Je to náhoda? Jak mohl vědět že miluju bílé lilie? Áha...Perrie........

O dva dny později už se mi to skoro uzdravilo a tak jsem mohla jít zase do hotelu. Pevně jsme se objímala s Perrií pak i trochu s Chris. A se všema jsem se pozdravila. Den jsem zůstala v hotelu a šli jsme an tu slíbenou pláž. Kendall mě učil surfovat jak slíbil....

,,Tak a teť se postav" řekl mi právě. ,,Takhle?" ukázala jsem postoj na surfu. ,,Jo, skvěle" usmál se.
Byli jsme v moři. Chris byla na pláži a Perrie s Carlosem plavali. James zuřivě psal esemesky na surfu. ,,Tak...a teť...." radil mi. Udělala jsem co mi říkal. Slítla jsem a on mě pak přidržel. Držel mě pevně v náručí a dívali jsme si do očí. Bylo mi s ním tak dobře. Jeho oči byli tak krásné, jako vždy jsme se v nich ztratila. Logan měl zpoždění. Ani jsme si nevšimla že přišel skočil hend do vody a byl u mne. ,,Ahoj Nilo, sorry za to zpoždění"omluvil se. Okamžitě jsem se Kendallovi vytrhla z jeho pevného objetí které trvalo tak pět minut....nebo deset? A jéje bylo to určitě deset..........

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 myred myred | Web | 23. června 2013 v 11:18 | Reagovat

Moc hezký. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama