Unwanted love 8

22. června 2013 v 10:13 |  Povídky
Unwanted love 8

,,Ehm...ahoj Logane" tyrhla jsem se z Kendallova náručí kterýmu se moc nelíbilo ,že nás Logan vyrušil. ,,Co tady pro pána děláš Logane?" vyjel na něj. ,,Ehm...říkal jsme že přijdu" připoměl mu. ,,Hm..skazil si to" zamumla si pod vousy Kendall. ,,Skazil? A co bych měl kazit? Snad ti tu nevadím nebo jo?" koukl se po něm Logan. Já jen sledovala jak se na sebe dívají a soptí.
,,Učil jsem jí surfovat" vybuchl Kendall. ,,Ve tvém náručí?-Učil si jí ve tvém náručí? Toho se teda dost naučí" suše se Logan usmál. K mému údivu Kendall Logana uhodil. Logan si přiložil ruku na tvář. ,,Co šílíš?" vyjel na něj. ,,To není pravda, jasný? Jen jsem jí učil, tak přestaň šaškovat!" pohrozil mu Kendall. Já tam jen tupě na ně koukala. Bylo mi trapně,že se hádají kvůli mne. Té hádky si všimla i Perrie s Carlosem. A připlavali k nám. ,,Co se to tu děje?" zeptala se Perrie.
,,Ale nic Perrie, můžeš zase odejít" vyjel na ní Kendall. ,,Nikam nejdu, tak zmlkni Kendalle!" vyjela na něj na oplátku Perrie. Všimla jsme si že Perrie moc Kendalla nemusí. Proč to nevím.
,,Víte co, nechte toho a já jdu!" otočila jsme se a plavala pryč. Vylezla jsem na pláš. Chris byla pryč. To ne! Rychle jsem utíkala za ní, jestli to viděla a vyložila si to blbě,tak si to nikdy neodúpoustím! Utíkala jsem do hotelu. Ale tam nebyla. Tak jsme se vrátila na svůj pokoj. Osprchovala jsem se a zavolala mamce. Po hovoru jsem šla spát. Bylo toho už na mě moc. Proč Kendall tak vyjel? A proč se tvářil naštvaně když náš Logan vyrušil? To jsem netušila. Probrala mě Perrie. ,,Vstávej! Notak!" vytáhla mě z postele. ,,co šílíš Perrie? Jsem děsně unavená!"
,,Ale jdi, spíš jen proto, že nevíš co máš dělat, je to tak?" zadívala se na mě. Pohlédla jsem na ty její zelené oči. Proč musí mít vždycky pravdu? ,,Ano, máš pravdu" přikývla jsem a lehla si zpátky do postele. ,,Nenene, vstávej!" odkryla mě. ,,Perrie o co se snažíš?" vyjela jsme na ní a vytrhla jí peřinu z ruky. ,,Nechci aby ses zžírala jen kvůli těm potomečkům!"
,,Já se nezžírám kvůli nim!" vybuchla jsem. ,,Ne? Tak proč tedy?"
,, Chris viděla jak ,její přítel drží v náručí její kamarádku tak proč asi!"
,, Tak jen kvůli Chris? Tak to buď v klidu...Chris odešla ještě dřív než to celé začlo!"
,,Ufffm, víš to jistě? A neřekl jí to někdo?"
,,Buď v klidu všichni jsme se zavázali slibem, že Chris nic neřeknem, tak vstávej!"
Ochotně jsem vstala a zamířila rovnou do koupelny. Pak jsme se převlíkla. ,,Sluší ti to, tak jdem"
,,Kam?" zeptala jsem se. ,,No...jsme tu už tak 5 dní a ještě jsme nikde nebyli spolu"
,,Co kecáš jsme spolu furt" zazubial jsem se.
,,Jo, ale ne sami! Tak jdeme"
,,A kam?"
,,Všide možně, užijem si to"
Vylezli jsme z pokoje a vyšli z hotelu. Šli jsme na nákupy pak do cukrárny a procházeli jsme se městem se zmrzlinou v ruce. Bylo to fajn. Obešli jsme si celé město, bylo krásné. Perrie měla pravdu, nikdy jsme nebyli spolu sami od té doby co jsme přijeli sem do Californie. Vidíte? Perrie má zase pravdu! Pak jsme zašli do parku a vzpomínali. Lehli jsme si do trávy a koukali se do nebe.
,,Nebo pamatuješ jak jsi vyjela na toho učitele?" zazubila se Perrie.
,,Jakýho? Víš na kolik jsme jich já vyjela?" usmála jsem se.
,,Na toho...víš třídního té vedlejší třídy!" usmála se. ,,Jasně, že jo ten byl legrační" zazubial jsem se.
,,Ne, tys byla legrační! Prý:, tak to doufám´ tys byla taky dobrá!"
,, Jo no...nebo jak jsme se procházeli po chodbě a on tam byl a jak si mě silně zatahala za ruku, spíše škubla a stejně si nás všiml Perr!" vzpomínali jsme.
,,Já vím, to bylo tak děsný! Byl na každým rohu!"
,,Nediv se! Měl dozor" usmála jsem se. Dlouho jsme si ještě povídali a vzpomínali a bylo to děsně fajn. Zapoěmla jsme na všechny starosti. K večeru jsme začli do kina a skoukli super film. Udělali jsme si PND-PerrioNiliinDen. Pozdě večer jsme se vrátili do hotelu a usly jak špalky. Další den ráno jsme zašli na snídani s Perrií a Chris. Popovídali jsme si a bylo to dobrý ,ale stále jsem měla blbý pocit. Pak jsme se na chodbě potkali s klukama. Chris letěla s úsměvem za Kendallem, Perrie šla za Carlosem a Logan přišel za mnou. James nedělal nic jinýho než ,že volal.
,,Jak ti je?" zeptala jsem se Logana.
,,Bylo mi i líp, díky"
,,Mrzí mě to Logane"
,,Není to tvá vina Nilo" usmál se a objal. Kendall spatřil jak mě Logan obejmul a zamračil se. Nerozuměla jsem tomu. Šli jsem někam do klubu. ,,Odskočím si jo?" řekl Logan a zmizel v davu lidí. Opřela jsem se o pult a objednala si pití. ,,Fakt, mě to mrzí nevím co to do mě vjelo" ozval se za mnou hlas. Byl to Kendallův hlas. Trhla jsem s sebou. ,,To nic, nechápu proč jste se kvůli mne hádali" nedívala jsem se přitom na něj. Koukala jsem se do davu. ,,Ani já ne" přiznal a sedl si vedle mě na barovou židli. ,,Chris nic neví a ani nezjistí" pošeptal mi. ,,To ne" přikývla jsem.
,,Chci znát pravdu" začal. Teť jsem se na něj kouknout musela, prostě musela. ,,Jakou?" zeptala jsem se roztřeseným hlasem. ,,To...v té vodě" hlas se mu třásl. Hlasitě polkl. ,,Cítila si to taky?" zeptal se přiškrceným hlasem. Dech se mi zpomalil. ,,Cítila co?" dělala jsem hloupou.
,,Ten...pocit,že tě znám moc dobře....že...že...k sobě...nějak pat...patříme" koktal.
Panebože! On to taky cítil? Vstala jsem. ,,Já...ehm..." nevěděla jsem co mám říct.
,,Řekni pravdu, cítila si to?" zeptal se a taky vstal. Dívali jsem si do očí. Byl tak kouzelný. Nikdo nebyl jen já a on. Neslyšela jsem ani Perrii co na mě urputně řve. Nevěděla jsem co mám říct. Jestli řeknu pravdu, že jsem to taky cítila, vše se možná změní. Jestli zalžu vše bude v pořádku. Perrie ke mně přiběhla. ,,Nilo ty si mě neslyšela?" sáhla po mojí ruce. Konečně jsem se odthrhla od jeho pohledu. Podívala jsem se na Perrii. Srdce si hlasitě tlouklo. ,,Ne, promiň cos říkala?" zeptala jsem se jí a pokusila se tak o úsměv. ,,Říkala jsem ti ať jdeš za mnou! To je naše píseň!" zařvala na mě abych jí lépe slyšela. Konečně jsem se zaposlouchala a vnímala trochu okolí. Měla pravdu byla to naše píseň. ,,Máš pravdu, hned jdu" usmála jsem se na ní. Otočila jsem se zpět ke Kendallovi. ,,Promiň jdu tančit s mojí nejlepší přítelkyní" řekla jsem ostřeji než jsem zamíšlela. S Perrií jsme zmizeli v davu lidí. Když píseň skončila. Byli jsme obě udýchané a vysmáté. Byla to sranda. Dobelhali jsme se k pultu a objednali si pití. Kendall seděl na stejném místě kde jsem ho nechala a pozoroval mě. Koukla jsme se na něj. Pozoroval mě celou tu dobu i při tanci. ,,Nevíš kde je Chris?" zeptala jsem se Perrie. ,,Jo, tančí s Jamesem" pokývla hlavou k davu lidí. Podívala jsem se tam. Měla pravdu mě ani Kendalla si nevšímala. Bavila se s kamarádem Jamesem. Logan se někam vypařil. Už jsem ho nespatřila. Znova jsem pohlédla na Kendalla. Čekal na mě. Zvedl se a odešel. Jeho pohledy byli jasné a stručné. ,,Musím si odskočit" zařvala jsem Perrii do ucha a drala se davem lidí. Za ním. Proč? To navěky budu utíkat za ním? Vydrala jsem se ven. On tam čekal. Koukal se na hvězdy a když mě spatřil neusmál se. Jen čekal. ,,Co chceš Kendalle?" zeptala jsem se. Vzduch byl štiplavý a nepříjemný. Chtěla jsem pryč. ,, Odpověď!" zařvaů vzteky. Lekla jsem se a nadskočila.
Nikdy jsem ho neviděla rozzlobeného. ,,Mojí odpověď? Vážně chceš mou odpověď?"
,,Ano!" zařval a bouchl do nedaleké popelnice. Zvažovala jsem pro i proti a rozhodla se...........


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 myred myred | Web | 23. června 2013 v 11:31 | Reagovat

Jé, to je fajn, že si tam zapojila i učitele. :D Sice malinko, ale přece jenom. :) Jinak, je to hodně dobrý a jdu na další díl. ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama