Unwatned love 9

22. června 2013 v 10:55 |  Povídky
Unwanted love 9

Zhluboka jsem se nadechla. Kendall čekal. ,,Kendalle...já..."
Prudce se otevřeli dveře. ,,Kendalle, tady si!" uslyšela jsem ženský hlas. Otočila jsem se. Byla to Chris. Vůbec si nevšímala toho ,že tu jsme sami dva, neměla žádné podezření. Přiřítila se k němu a políbila ho. On jí polibek opětoval. Koukla jsem se do země. ,,Hele Nilo, Logan tě všude schání" otočila se ke mně Chris. ,,Logan?" nechápala jsem. ,,Ano, je u pultu, běž za ním" mávla rukou ke klubu. ,,Jasně" přikýla jsem. Kendallovi jsem věnovala jediný pohled a otočila se. ,,Kendalle vypaříme se?" zeptala se Chris Kendalla. Vešla jsem dovnitř. Drala jsem se davem lidí až k pultu. Byl tu. ,,Ahoj Logane" pozdravila jsem ho. ,,Ahoj Nilo! Kdes byla?"
,,No..kdes byl spíš ty ne?"
,,Já jsme furt tady" poklepal na pult. Hrklo ve mně. Proč mi lže?
,,No to teda nejsi, byla jsem tu celou dobu a tys tu nebyl!" obořila jsem se.
,,Ale byl zlato, jen sis mě nevšímala, není divu měla si tu Kendalla!" kopl do sebe panáka. Zdá se mi to nebo je opilý?? ,,Logane přestaň a hned!" vyjela jsem na něj.
,,Já? Spíž ty krásko přestaň s tím vším!"
Ano, byl opilý. Chtěl vyzradit moje tajemství. Tajemství které měl navždy uchovat v tajnosti.
Nemohla jsem mu to dovolit. ,,Logane nic s Kendallem nemám tak už mlč!"
Pár lidí se na nás otočilo. Nevšímala jsem si jich. Do klubu vešla Chris s Kendallem.
,,Hele lidi my s Kendallem půjdem jo?" ozvala se Chris.
,,Jasně" přikývla jsem. ,,Jo,Chris odveď si svého klučinu než ti uteče za jinou!" vstal Logan akopl do sebe další drink. ,,Cože? Logane si opilý taky bys měl jít" ozval se tvrdě Kendall. Perrie s Carlosem přišli. James už taky doputoval na naší parričce. ,,Slyšte slyšte!" zahulákal Logan. Pár lidé se na nás otočilo. ,,Tady slečinka Nila Laurent.....zná jí někdo z vás? Myslím že ne! Já vám povím jaká je!" ožralecky střelil pohledem po Jamesovi, Perrii, Carlosovi, Kendallovi, Chris. Poslední pohled si nechal na mě. Dlouze se na mě zadíval. ,,Nila se zami......." nenechala jsem mu dokončit větu. Vlepila jsme mu pořádnou facku. ,,Logane jediný kdo z vás mě nezná budeš tak ty! Zmlkni nebo naše kamarádství je u konce!" s opovržením jsem se na něj podívala. Zmlkl jakoby váhal. ,,Copak, ty nechceš aby to věděli?" mrkl na mě. ,,Věděli co?" zeptala se Chris. Logan se už nadech k odpovědi. Střelila jsem po něm vražedný pohled. ,,Ale nic pusinko, Kendall ti to vysvětlí" Logan se usmál a opileky doklopítal k východu. Bylo ticho. Chris se otočila na Kendalla. ,,Kendalle?" On mlčel. Kendall se díval na mě ,přímo na mě. Perrie a Carlos se taky dívali na mě. Všichni se na mě dívali až se na mě otočila i Chris. Takže mi dávají najevo ať jim to řeknu?? To přece nemůžu! ,,Co je?" zeptala jsem se i když už jsem věděla co přijde. ,,Hele měla bys jí říct pravdu" ozval se Carlos pohledem na mě. ,,Jo, má právo to vědět" přidal se James. Perrie neříkala nic ,ale bylo jasný že s nima souhlasí. ,,Jakou pravdu? Nilo?" podívala se na mě Chris. Zhluboka jsme se nadechla a zadívala se na Kendalla. Nemlžu jim zničit vztah to prostě nejde! S pláčem jsem utekla pryč. Utíkala jsem tmavou nocí dál a dál od nich. Uslyšela jsem za sebou řev. Byl to Kendall a utíkal za mnou. Utíkala jsem co mi nohy stačili. Zakopla jsem a upadla. Kendall ke mně doběhl a klekl si ke mně. ,,Nilo....notak" zvedl mě do náručí. Dívali jsme si do očí. Byl to krásný pocit. ,,Pojď" vzal mě do náručí a někam mě vzal. Ocitli jsme se před domem. ,,Kde to jsme?" zeptala jsem se ho. ,,To byl můj dům než jsem se stal slavným" vysvětlil mi a položil mě na sedátko u domu. Zvedl kámen a pod ním byl klíč. Odemkl dveře a vzal mě opět do náručí. Ocitli jsme se v domě. Zavřel za náma dveře a posadil mě na gauč. ,,Moc mě mrzí co se tam stalo a díky žes to neřekla" poděkoval mi vděčně. ,,To je v pohodě, nevěděla jsem co mám dělat" vysvětlila jsem mu.
,,Logana to přejde, nebude si nic pamatovat" utěšoval mě a rozdělával v krbu.
,,Nenávidím ho za to!" procedila jsem skrze zuby. Po místnosti se rozlilo světlo ohně z krbu. Bylo to romantické. ,,Máš hlad?" zeptal se mě mile. ,,Ano" přikývla jsem. Vedl mě do kuchyně. ,,Něco uvařím" řekl. Sedla jsem si na židli a pozorovala ho. Bral do rukou různé věci a začal vařit. Bylo krásné se na něj dívat. Vypadal mnohem hezčeji když vařil. ,,Ták" posolil jakousi věc. Dal to na stůl a slavnostně řekl:,, Tadá! Dobrou chuť" usedl a já taky. To jídlo jsem neznala ale krásně to vonělo. Chtěla jsem se ho zeptat co to uvařil ale měla jsem takový hlad že jsme jen zahuhlala:,, Dobrou chuť" a pustila se do jídla. Když jsme se najedli šli jsme opět do obýváku kde krásně praskal oheň.
,,Kouknem se na film?" zeptal se. ,,Proč ne? Cokoli abych nemusela do hotelu" špitla jsem.
,,Jo, mám to samý" přikývl. Koukli jsme se na zamilovaný film Notebook-zápisník jedné lásky. Usl mi na klíně. Vypadal tak úžasně při všem co dělal. Bylo mi s ním dobře to už jsem věděla. Po dlouhé chvíli jsem sula taky. Nevím jak se to stalo ,ale probrala jsem se v jeho náručí. Dívala jsem se jak spí. Měla jsem chuť ho probudit sladkými polibky. Poté otevřel oči a když mě uviděl usmál se. ,,Dobré ráno" šeptl mi. ,,Ahoj" usmála jsem se. Koukla jsem se dolu. Ufff, měli jsme oblečení takže k ničemu extra nedošlo. Jen jsme prostě usli vedle sebe. Šla jsem do koupelny. Vypláchla jsme si ústa a když jsem poté vylezla z koupelny přišel ke mně a šeptl:,, Zkouška" a nahl se ke mě..........

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 myred myred | Web | 23. června 2013 v 11:39 | Reagovat

Je to hrozně dobrý. Prosím, ať to má víc dílů než jenom deset.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama