Červenec 2013

Léto 2013

31. července 2013 v 20:17 Planś Day
Léto 2013

Určitě si každý užíváte své prázdniny :) Někdo jel k moři se svojí rodinou, někdo šel stanovat ke svým kamarádům nebo prostě jen odjeli na ňáký čas za přátelema. Nebo je také někdo stráví čas se svojí sestřenkou :D. Chcete vědět jak své prázdniny strávím já? :) Na začátku července jsem hned odjela za mojí dobrou kamarádkou Susan. Kde jsem u ní byla v Udraži u jejího táty. Měla jsem takovou radost,že se zase vidíme :) Prostě jsme si to užívali. Dokonce jsem se seznámila a získala tak novou kamarádku Didi a se spoustu lidí jsem se seznámila jako třeba pošahaným klukem Vikoušem ;) Prostě se Susan jsme si to užívali celý šťastný,že můžeme být spolu. Pak jsme odjeli do Dobříše kde Susan bydlí když je škola. Tak jsme tam byli a další den jsme odjeli do Prahy s jejími rodiči. Byli jsme na Petříně co jsme si vyšlápli pěšky. Taky v zrcadlovým domě co bylo nic moc. U Orloje, na Václaváku. V Anděle (Slavkov) jeli jsem tramvají, metrem a bylo to super. Prostě bezva výlet. Pak jsme se k večeru vrátili do Dobříše a další den mi Susan ukázala Dobříš, byli jsme u zámku ve francouzským parku a prošli jsme si celkově celou Dobříš :) Další den jsme jeli ráno do Prahy do Aquapalace. Byli jsme tam celý den, na divoký řece, v saunách a prostě to bylo děsně super. Taky jsme blbli s prima klukama a divokou řeku jsme brzo překřtili na ,,Úchylnou řeku" :D :D prostě to stálo za to. Večer jsme jeli spátky. Byli jsme utahaný z celýho dne ve vodě a pouštěli jsme si na sluchátkách písničky.

Konspirační teorie

31. července 2013 v 13:35 Povídky
A je tu zase Téma týdne :) Tak zase napíšu povídku a poté co to znamená :) Snad se vám to bude líbit :)

Jednou jsem šla večer na balkon a podívala se na oblohu. Viděla jsem něco zářivého a červeného. Další den to dávali ve zprávách. Týden byl klid. Tak jsem se rozhodla,že půjdu za kámoškou.
,,Ahoj Perrie" pozdravila jsem jí mile. Perrie vypadala,že právě vstala. Stála mezi futrama a přes jedno oko se na mě koukala. ,,Ahoj Nilo" pozdravila mě a hlasitě zívla.
,,Snad jsem tě nevzbudila?" zeptala jsem se jí spíš pro slušnost,když už tak pěkně zívala.
,,Né, neblbni" řekla rychle, všimla si mého pohledu a tak dodala. ,,Tak jo, možná trochu"
Usmála jsem se. ,,Smím dál?" musela jsem se vnutit ,protože ona by mezitim usla na klice.
,,Jasně, pojď" odstoupila abych mohla vejít. Byl krásný srpnový den. Vešla jsem dovnitř a Pezz zavřela domovní dveře. ,,Ty seš ranní práče Nil" promnula si své zelené oči. Zasmála jsem se.
,,Ale jdi! Diť už je..dvě odpoledne?" podívala jsem se na nástěnný hodiny za fňukavou Perrií.
,,Co? To mi vůbec nepřijde" zakňourá znovu. Podle rozhlednosti jejího domu, byla doma sama.
,,Máš kocovinu,že?" zeptala jsem se a automaticky jsem se zula a sundala si bundu.

Liam&Nila/4

28. července 2013 v 17:08 Povídky


/Nila/


,,Na co?" zeptala jsem se. Doufala jsem,že...v co jsem doufala? Už ani nevím.
,,Jestli...by si chtěla..." hlas se mu zadrhl. Snad mě nechce zasvětit do party! To..by nebylo vhodné.
Asi si všiml jak se tvářím a tak změnil výraz ve tváři:,, Jen jsem se tě chtěl zeptat, jestli by jsi chtěla jít nejdřív na Londýnské kolo nebo na Tower bridge" sotva to dořekl. Ulevilo se mi.
,,Já..třeba na to kolo" usmála jsem se na něj. Jsem v Londýně už dva dny a rozhodně se nechci zavazovat abych musela zůstat ať to jsou přátelé, parta či cokoli. Usmál se.
,,Tak dobře jdem na kolo" odpověďel a šel dopředu. Holky se vrátili ke mně, nic neříkali ani já ne.

,,Je to opravdu krása Liame" pošeptala jsem mu,protože jsme nechtěla narušit úžasnou atmosféru.
,,Já vím, tohohle si užívám vždycky, je to překrásné" taky mi zašeptal. Usmála jsem se,ale tak aby mě neviděl. Londánské kolo tvoří několik velikých rádoby vajíček kam se vejdou spousta lidí.
Pohlédla jsem na El jak se šťastně drží za ruce s Louim. Perrie se hlasitě smála a něco ukazovala Zaynovi. Niall líbal Acu a Hazza stál opodál od šťastných párů a smutně se díval na Londýn. Přišlo mi ho líto. Copak se stalo s jeho holkou? Jestli ňákou měl. Přišla jsem k němu.
,,Ahoj" pozdravila jsem ho,ale nedívala jsem se na něj,ale vpřed na Londýn.

Liam&Nila/3

26. července 2013 v 10:00 Povídky/Nila/

Zakňourala jsem a podívala se na hodiny. Bylo teprve půl šesté ráno. Skopala jsem ze sebe deku.
,,Nilo?!" ozvalo se další zabušení na dveře. Copak hoří?! Vyletěla jsem v duchu. Vstala jsem z postele a pořádně si zívla. Kdo to může být? Jediný co jsem rozeznala byl mužský hlas a dost naštvaný. Sice je ten muž za dveřmi naštvaný ,ale já budu víc za to ,že mě vzbudil! Přešla jsem místnost až ke dveřím. ,,Tak Nilo!" ozvalo se další zařvání tentokrát bez bouchání. Měla jsem na sobě tepláky a košilku. Byla jsem rozcuchaná a váhala jsem jestli tomu dobyvateli mých dveří mám vůbec otevřít. Byla jsem ,ale zvědavá kdo to je. Najednou mě popadl panický strach,žer je to Ian a přijel z Ameriky aby se semnou pohádal kvůli něčemu co nebylo. Zakňourala jsem. Rozhodně to bude Ian. Teť už se mi nechtělo otevřít. K čemu? Stejně by jsme se pohádali a náš vztah si zničili!
,,Nilo! Tohle by vzbudilo i mrtvýho! Tak otevři!" sotva to dořekl a už jsme věděla,že tohle Ian být nemůže. Otevřela jsem nejdřív na škvíru. Byl to Liam. Otevřela jsem dveře do kořán.
,,Liame tohle není ta nejvhodnější doba" zívla jsem a otočila se. Nechala jsem otevřené dveře v náznaku aby šel dál. Vešel a zavřel za sebou dveře. ,,Ano, taky tě rád vidím" usmál se. Stála jsem a dívala se na něho. Byl upravený na rozdíl ode mne. Sedla jsem si na postel.
,,Jo, čau, tak co chceš?"
,,Téda ty máš náladu!" zaprudoval a založil si ruce na prsou.
,,A ty se mi divíš? Budíš mě v půl šesté ráno! A to pak jsem jak pitbul když mě někdo ráno budí"
,,Oh, budu si to pamatovat" usmál se. Když si všiml ,že jsem pořád naštvaná tak si sedl na postel vedle mě. ,,No, tak promiň" Podívala jsem se po něm. ,,To je dobrý, tak mi konečně řekni co potřebuješ abych mohla jít zase spát!" opět jsme si hlasitě zívla.
,,Nene, už žádné spaní! Chci ti poděkovat za to co si pro mě včera udělala a za to si uděláme SDL"

Liam&Nila/2

25. července 2013 v 12:15 Povídky/Nila/

Slavná herečka a modelka Nila Laurent má jistý poměr s Liamem Paynem ze slavné hudební skupiny One Direction. Zdá se že zbylí členové skupiny jeho hrátky s herečkou podporují...Další sledujte s námi za pět minut!

,,Ne, ne ne ne!" zakvílela jsem a složila si hlavu do dlaní. Věděla jsem ,že novináři jsou nepředvídatelní,ale až takhle?! Copak tomu asi říká Ian?! Nesmí věřit timhle žvástům! Nevěděla jsem,že pláču dokavaď jsem si nespočila ruce. Otřela jsem si tvář kapesníkem a rázně se vysmprkala. Musím být silná. Vstala jsem a začla se oblékat. Byla už noc,ale do studia mám jít okolo desáté večer. Bylo půl desáté. Oblékla jsem si prouškované triko a jeansy. Samozřejmě,že jsem byla unavená z dlouhé cesty v letadle, ale tohle jsem musela zarazit dřív než by se to doneslo k Ianovi. Nemohla jsem dovolit aby nám tyhle lži skazili náš vztah. Když jsem byla oblečená za pět minut naskočili další zprávy....
Před domem kde žije Liam Payne je spousta novinářů. Zdá se,že Liam není doma, nebo nechce být? Musíme zjistit více, každý je zvdavý jak to ve skutečnosti je se vztahem Nily a Liama! Ale že by z nich byl hezký páreček,že? Kdo ví co tomu řekne snoubenec Nily Laurent-Ian Somerhalder a to ještě jsme zvědavý co tomu řekne přítelkyně Liama Payna-Danielle Peazer. Před hotelem Nily střeží novináři a fotografové. Snad nám tato krásná herečka řekne více o svém tajném poměru! Sledujte s náma.

Liam&Nila/1

24. července 2013 v 19:10 Povídky/Nila/

Vylezla jsem z letadla které přistálo v Londýně a popadla jsem svoje zavazadla. Měla jsem dlouhé hnědé vlasy rozpuštěné a na očích sluneční brýle. Šortky od Guciho, tyrkysovou kabelku prada, modré tílko s rozeplou černou mikinou a okolo krku náhrdelník co sahal až k pupíku. Jednou rukou jsem si přidržovala kabelku aby mi nespadla a v levé ruce jsem pevně svírala ucha mého zavazadla.
Právě jsem přiletěla z L.A kde jsem dotáčela poslední scénu seriálu : The Vampire Diaries- 1x05. Musela jsem si dát pauzu a tak jsem přijela sem do Londýna. Kdo ví co mě tu čeká? Navíc mám tu mít rozhovor a něco v televizi o sobě povědět. Tak to už mám dva důvody být zde v Londýně. Lidé mě znají pod jménem Nina Dobrev nebo také Nila Laurent. Můj snoubenec Ian Somerhalder se mnou přijet nemohl,protože ještě dotáčí 1x05 a ke všemu jsme se pohádali. To vám vyprávět nebudu,to je na dlouhé vyprávění......

/Liam/

Seděli jsme s klukama skrytý před lidma,tak aby nás neviděli a zároveň tak abychom na ně vyděli my. Vedle mne seděl Zayn a něco mi říkal. Kluci se hlasitě smáli a prostě jsme si užívali slunného dne v Londýně než budeme muset jít zase pracovat. S Klukama takhle vždycky sedáme skrytí před bláznivými fanoušky. Asi před týdnem jsme se vrátili z Ameriky z turné. Louis se ke mně nahnul a něco mi začal říkat. Usmál jsem se na něj a mluvil dál, ale v půli věty jsem ho přestal poslouchat.
Spatřil jsem mladou ženu jak jde z letiště. Očividně právě přiletěla, napadlo mě. Měla rozpuštěné hnědé vlasy a na očích sluneční brýle takže jsem jí pořádně nepoznal,ale něco mi říkalo ,že už jsme jí někde vyděl. Byli jsme schovaný v kavárně nahoře na terase a shlíželi jsme dolů na londýňany.

Pro Ana blog

22. července 2013 v 18:23 Povídky


Ana blog

Máme psát o Ana blogu a tak sem napíši povídku a poté co to znamená. Snad se vám to bude líbit.

Ahoj! Jsem Nila Laurent a ráda bych vám vyprávěla můj smutný příběh! Snad se z něj poučíte..
Kdysi dávno..jsem ještě byla normální holka..bylo mi tehdy asi tak čtrnáct let,když to všechno začlo....
Prohlížela jsem si časopis modelek. Byl parní den. Byli prázdniny. Prázdniny jsou skvělé ,když máte co dělat,ale když se nudíte raději by jste si zvolili školu. Není to tak? U mě tedy ano...
Ráda se oblíkám a pečuji o svůj vzhled. Vždycky jsem si přála být tou krásně hezkou a hubenou slavnou modelkou jaký vídám v časopisech Show Beaty nebo Union One tam jsou tak krásné modelky a tak hubené a opálené..prostě dokonalé. Tak proč nebýt jako oni? Můj sen se to stal už když mi bylo deset let,ale tomu jsme moc pozornosti nevěnovala. Tady! Očima jsem přejela nadpis: Návod jak být krásná a hubená. Ihned jsem si to začla číst. Takže se tu psalo míň jíst a jíst jen: ovoce, žádné maso a v žádném případě žádné pečiva. Nevím proč ,ale věřila jsme tomu hloupému časopisu! Začla jsem se podle něj ztravovat. Chodila jsem ráno běhat a cvičila po každém jídle.

Zakázané ovoce

21. července 2013 v 19:43 Povídky
,,Ale prosimtě! To je mi jedno,že to nemůžu, já to chci!" mávl nad tím Ian a dupl si. Vždycky musel mít co chtěl a momentálně chtěl jednu dívku vlastně ženu. Byla krásná zrzavá, špulila své rudé rtíky na svého manžela a usmívala se na něj jak je šťastná. Musím jí mít! řekl si Ian a vydal se k ní.
,,Dobrý den, slečno" usmál se na mladou ženu. Žena odtrhla zamilovaný pohled od svého muže.
,,Dobrý den" taky se na muže usmála. Dostat jí bude hračka! Říkal si právě v duchu ,když jí zval na drink. Jeho nejlepší kamarád Grygory vrtěl nesouhlasně hlavou nad přítelovo neomaleností. Vždycky musel mít úplně všechno. Když něco dostal odkopl to jako hadr. Nejvíce ho lákalo