Liam&Nila/2

25. července 2013 v 12:15 |  Povídky/Nila/

Slavná herečka a modelka Nila Laurent má jistý poměr s Liamem Paynem ze slavné hudební skupiny One Direction. Zdá se že zbylí členové skupiny jeho hrátky s herečkou podporují...Další sledujte s námi za pět minut!

,,Ne, ne ne ne!" zakvílela jsem a složila si hlavu do dlaní. Věděla jsem ,že novináři jsou nepředvídatelní,ale až takhle?! Copak tomu asi říká Ian?! Nesmí věřit timhle žvástům! Nevěděla jsem,že pláču dokavaď jsem si nespočila ruce. Otřela jsem si tvář kapesníkem a rázně se vysmprkala. Musím být silná. Vstala jsem a začla se oblékat. Byla už noc,ale do studia mám jít okolo desáté večer. Bylo půl desáté. Oblékla jsem si prouškované triko a jeansy. Samozřejmě,že jsem byla unavená z dlouhé cesty v letadle, ale tohle jsem musela zarazit dřív než by se to doneslo k Ianovi. Nemohla jsem dovolit aby nám tyhle lži skazili náš vztah. Když jsem byla oblečená za pět minut naskočili další zprávy....
Před domem kde žije Liam Payne je spousta novinářů. Zdá se,že Liam není doma, nebo nechce být? Musíme zjistit více, každý je zvdavý jak to ve skutečnosti je se vztahem Nily a Liama! Ale že by z nich byl hezký páreček,že? Kdo ví co tomu řekne snoubenec Nily Laurent-Ian Somerhalder a to ještě jsme zvědavý co tomu řekne přítelkyně Liama Payna-Danielle Peazer. Před hotelem Nily střeží novináři a fotografové. Snad nám tato krásná herečka řekne více o svém tajném poměru! Sledujte s náma.


,,Už to nemůže být horší!" šeptla jsem sama pro sebe.Šla jsem k oknu a rozhrnula závěsy. Před hotelem opravdu byla kupa novinářů. Paráda, to se zase nikam nedostanu! Blesklo mi hlavou.
Ale, musela jsem jít. Popadla jsem kabelku a vyšla z hotelu. Alespoň jim vyvrátim jejich stupidní iluze! Napadlo mě. Sjela jsem výtahem až dolů. A vyšla vstříc světu.....

,,Nilo! Nilo..je pravda co se říká?" ,,Jak můžete podvádět Iana Somerhalda! Teť je z toho určitě strašně zničený!" nebo :,, Jak dlouho máte poměr s Liamem? Prosím odpovězte! Viděli jsme vás spolu!" Spoustu dotazů, tolik fotografů a každý čekal na na mé prohlášení. Tak do toho! Pobýdla jsem se v duchu. ,,Ahoj, všechny vás zdravím" začla jsem. Měla jsem obrovský knedlík v krku.
,,Ahoj Nilo! Zdravíme tě!" pyštěli sborově vzadu fanynky. Teť nebo nikdy!
,,Ne, není pravda co se říká. Já Iana nepodvádím, nikdy bych ho nepodvedla ,protože ho miluji. Kdybych ho nemilovala zrušila bych zásnuby a rozešla se s ním. Nejsem typ na cizoložnici, to buďte v klidu. Ian moc dobře ví,že bych mu tohle nikdy neudělala"
,,Ale jak nám tedy vysvětlíte ty vaše zamilované pohledy na Liama?" ptali se dál.
,,Zamilované? Doporučila bych vám aby jste sledovali jak se dívám na Iana a jak na Liama a pak říkejte jaký pohled je zamilovaný!"
,,Má pravdu" zařval někdo v zadu. Davem se dral kdosi. Přede mnou se objevil Liam.
,,Ahoj Nilo" pozdravil mě zdvořile.....

/Liam/

,,Ahoj Liame" uslyšel jsem její pozdrav. Zřejmě byla velmi zaskočená,že mě vidí. Postavil jsem se vedle ní a chystal se čelit světu s ní. ,,Liame, a jaký je váš názor?!" ,,A co Danielle?!"
,,Tak za prvé Danielle je má přítelkyně a ta si nebude myslet takové blbosti co si s prominutím myslíte vy!" ,,Ale my jsme vás spolu viděli!" zařval někdo vzadu.
,,Ano viděli, já jsem přijela pracovně do Londýna a taky na odpočinek. Zastihli mě fanoušci když jsem šla z letiště. Strávila jsem s nima dvě hodiny a možná bejvale víc kdyby Liam nepřišel a nezachránil mě s jeho kamrádama z One Direction. Jsem Liamovi opravdu vděčná,ale nic mezi námi není. Mrzí mě ,že musím sklamat některé novináře co nemají co psát a proto si vymýšlí takovéhle blbosti. Teť mě prosím omluvte už musím jít" vložila se do toho hravě Nila. Obdivoval jsem jí za to. Řekla to hezky a po tomhle prohlášení by novinářům věřil jedině hluchý.
Nastalo dlouhé ticho. ,,Chcete ještě něco dodat nebo vám to stačí?!" ozval jsem se do ticha.
,,Promiňte nám Nilo Laurent, nechtěli jsme vám spůsobovat potíže. Vám se také omlouváme" otočila se novářka na nás. ,,To je v pořádku" odmávl jsem to. Nila se jen usmála.
Novinářka co se nám omluvila si všimla ,že Nila už musí jít a tak zařvala: Uvolňete cestu Nile a Liamovi!" zařvala. Všichni jí poslechli. Nila si přivolal taxíka a otočila se ke mně: ,,Díky ,že si mě zachránil. Zase" usmála se na mě. ,,Není zač, ale ty si naše kariery prakticky zachránila sama. To prohlášení bylo tak upřímný až muselo proniknout do srdcí každého zoufalého blbečka prahnoucí po skandálech" Vybuchla ve smích. ,,Dobře, už musím tak se měj" nasedla si do taxíka a srolovala okínko. ,,Taky se měj a děkuju ti" sklonil jsem se abychom měli na stejno obličej.
,,Rádo se stalo, můj dluh u tebe je splacen" Přikývl jsem a ona odjela. Díval jsem se na odjíždějícího taxíka. A tehdy jsem poznal,že rozhodně není tak špatná jak jsem si myslel....

/Nila/

Dojela jsem do studia a mluvila jsem tam o sobě jak jsme se stala slavnou o mích snech a o Ianovi.
,,Povězte až budete Nila Laurentová Somerhaldová, budete chítt mít dítě?"
,,No..dítě rozhodně chtít budu, ale nevím jestli je to na dohled. Když budu mít dítě lidi na mne zapomenou a bude to práce na víc. Ještě jsem o tom nepřemýšlela"
,,Rozumím a do kdy je stanovený datum svatby?" ptala se dál.
,, No..až budeme mít čas. Asi tak za dva měsíce. On má spousty práce a já také, prostě až se to bude hodit."

O dvě hodiny později jsem ležela v posteli a nemohla usnout. Opravdu mé prohlášení bylo upřímné to ano. Copak teť asi dělá Ian? Převalovala jsem se v posteli a nad ránem teprve usla. Probalo mě klepání na mé dveře. ,,Nilo?!".......

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 adelaidebooks adelaidebooks | Web | 26. července 2013 v 19:23 | Reagovat

Je to moc hezký :)

2 myred myred | Web | 27. července 2013 v 17:56 | Reagovat

Je to suprový. :)

3 Nila Nila | 28. července 2013 v 13:44 | Reagovat

[1]:

[2]: Děkuju :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama