Liam&Nila/3

26. července 2013 v 10:00 |  Povídky/Nila/

Zakňourala jsem a podívala se na hodiny. Bylo teprve půl šesté ráno. Skopala jsem ze sebe deku.
,,Nilo?!" ozvalo se další zabušení na dveře. Copak hoří?! Vyletěla jsem v duchu. Vstala jsem z postele a pořádně si zívla. Kdo to může být? Jediný co jsem rozeznala byl mužský hlas a dost naštvaný. Sice je ten muž za dveřmi naštvaný ,ale já budu víc za to ,že mě vzbudil! Přešla jsem místnost až ke dveřím. ,,Tak Nilo!" ozvalo se další zařvání tentokrát bez bouchání. Měla jsem na sobě tepláky a košilku. Byla jsem rozcuchaná a váhala jsem jestli tomu dobyvateli mých dveří mám vůbec otevřít. Byla jsem ,ale zvědavá kdo to je. Najednou mě popadl panický strach,žer je to Ian a přijel z Ameriky aby se semnou pohádal kvůli něčemu co nebylo. Zakňourala jsem. Rozhodně to bude Ian. Teť už se mi nechtělo otevřít. K čemu? Stejně by jsme se pohádali a náš vztah si zničili!
,,Nilo! Tohle by vzbudilo i mrtvýho! Tak otevři!" sotva to dořekl a už jsme věděla,že tohle Ian být nemůže. Otevřela jsem nejdřív na škvíru. Byl to Liam. Otevřela jsem dveře do kořán.
,,Liame tohle není ta nejvhodnější doba" zívla jsem a otočila se. Nechala jsem otevřené dveře v náznaku aby šel dál. Vešel a zavřel za sebou dveře. ,,Ano, taky tě rád vidím" usmál se. Stála jsem a dívala se na něho. Byl upravený na rozdíl ode mne. Sedla jsem si na postel.
,,Jo, čau, tak co chceš?"
,,Téda ty máš náladu!" zaprudoval a založil si ruce na prsou.
,,A ty se mi divíš? Budíš mě v půl šesté ráno! A to pak jsem jak pitbul když mě někdo ráno budí"
,,Oh, budu si to pamatovat" usmál se. Když si všiml ,že jsem pořád naštvaná tak si sedl na postel vedle mě. ,,No, tak promiň" Podívala jsem se po něm. ,,To je dobrý, tak mi konečně řekni co potřebuješ abych mohla jít zase spát!" opět jsme si hlasitě zívla.
,,Nene, už žádné spaní! Chci ti poděkovat za to co si pro mě včera udělala a za to si uděláme SDL"


,,Co je SDL?" nechápala jsem. ,,Summer Day London" vysvětlil mi.
,,Jo, fajn, to je od tebe velmi milé,ale já šla spát až o půlnoci a jsem opravdu hrozně unavená!" promnula jsem si oči......

/Liam/

,,Ale notak, udělám ti kafe a hned budeš čilá jako rybyčka. Prosím, chci ti to splatit!" požádal jsem jí. ,,Jak mi chceš udělat kafe? Čilá možná,ale pak budu taky utahaná! Nene, to já to splatila tobě už si nic nedlužíme" namítla. ,, Tak dobře, mě už nic nedlužíš a já tobě taky ne platí?" navrhl jsem.
,,No jistě, tak se měj už chci jít do postele" pokývla hlavou směrem ke dveřím.
,,Tak za prvé: Už bys stejně nespala, za druhé: mě nic nedlužíš ,ale zapomínáš ,že kluci tě zachránili stejně jako já. Takže to ještě dlužíš jim" usmál jsem se protože jsme věděl ,že jsem nad ní zvítězil.
,,Ty seš ,ale mazanej!" drkla do mě ,ale už se usmívala. ,,Takže si uděláme SDL?" zeptal jsem se.
,,Ano..tak počkej až se zkulturním" vstala a zamířila do koupelny. Něco jídošlo, protože se vrátila. Otočila se a pohlédla na mně. ,,A co lidi? Budou mít zase kecy, konečně jsme jim to vyvrátili a tet si budou tuplem myslet že spolu něco máme! To nemůžu dopustit" Založila si ruce na prsou.
,,O to bude postaráno, neměj strach" usmál jsem se. ,,Cože?" nechápala.
,,Věř mi Nilo a teť šup do koupelny" pokývl jsem jí hlavou směrem do koupelny. Usmála se a zašla do koupelny. Osaměl jsem v jejím pokoji. Rozhlédl jsem se kolem. Ještě neměla pořádně vybaleno jen pár věcí. Na stolku měla hodiny, lampičku a rámeček. Přišel jsem blíž a podíval se na tu fotku.
Byla tam ona s ním. S Ianem. Někde jsem četl ,že je s ním zasnoubená. Nechápu proč její snoubenec je na jiném kontinentě než jeho snoubenka. Já kdybych se zasnoubil s Danielle tak bych jí rozhodně nenechal někde osamotě. Myšlenky mi přišli opět k Danielle. Je to nedávno kdy jsme se s Danielle dali zase dohromady. Předtím jsme se rozešli a nebyli spolu tak rok. Danielle je prostě krásná, úžasná a já jí mám moc rád. Ne, miluju jí. Každý jí zbožňuje je plná života ani nechápu proč jsme se rozešli,ale hlavní je ,že jsme se dali opět dohromady. Uslyšel jsem za sebou kroky. Byl jsem ke koupelně zády a v ruce jsem stále držel fotografii Iana a Nily. Přišla ke mně. Slušelo jí to. Měla rozpuštěné vlasy lehce nakudrnatělé konečky. Namalované oči, na krku měla náhrdelník který jí krásně spadal do klíční jamky. Jakoby byl pro ní stvořený, pomyslel jsem si. Zajímavé černobílé tričko a béžový kabát. Na levé ruce měla snubní prsten. Byla tak krásná. Díval jsem se na ní a v ruce stále držel foptografii. ,,Copak vidíš mě prvně?" zeptala se.....

/Nila/

Bylo to opravdu zvláštní jak se na mě díval. Zamrkal jakoby stratil pojem o čase a podíval se na fotografii. ,,To je hezká fotka, tvůj snoubenec?" zeptal se. ,,Ano, copak ty ho neznáš?" zeptala jsem se. ,,Ne" odpověděl. Nevěděla jsem jestli odpověděl pravdu nebo ne a bylo mi to jedno. Opatrně jí položil zpátky na stolek. ,,Můžem vyrazit?" zeptal se mě. ,,Jistě" přikývla jsem. Popadla jsem kabelku a vyrazili jsme z hotelu. Nasedli jsme do auta a už jsem stála před velikou vilou.
,,Páni, kdo tu bydlí?" zeptala jsem se. ,,To je nás všech, když se nám třeba nechce domů, nebo musíme pracovat dlouho do noci" odpověděl mi. ,,Moc hezká vila" pochválila jsem.
Vešli jsme dovnitř. ,,Lidi? Jste tu?" zařval Liam do velké prázdné vily. ,,Jedna, dva,.." Liam začal počítat. Do tří se objevil kluk, za ním dívka držíce se za ruce z dalším klukem. Další dívka až tu byli všichni. ,,Lidi, tohle je naše nová kamarádka Nila Laurent" představil mě partičce.
,,Ahoj, všichni" pozdravila jsem se mile. Tohle mi silně připomínalo, když kluk představuje svojí holku přátelům. ,,Ahoj já jsem Perrie, budeme určitě skvělí kamarádky Nilo!" přišla ke mně milá blondýnka s růžovýma konečkama co se předtím držela za ruce s ňákým klukem.
,,Taky mě těší Perrie" usmála jsem se na ní. ,,Moment, nezpíváš náhodou ve skupině Little mix?" zeptala jsem se Perrii. Její milá tvář se rozzářila. ,,Ano to zpívám, posloucháš?" zeptala se.
,,Ne, ale můj bratr ano" vysvětlila jsem. ,,Ahoj Nilo, já jsem Zayn" předstoupil přede mně takový tmavý kluk ze skupiny. ,,Ahoj Zayne" pozdravila jsem ho. ,, Chodíme spolu" vysvtělila Perrie. To by vysvětlovalo proč se drželi za ruce. ,,Tak to vám přeju" usmála jsem se na milý pár.
,,Já jsem Louis" představil se další kluk ze skupiny. Opravdu je nemám ráda. Nebo spíše jsme neměla. ,,Ahoj Louisi" pokusila jsem se o úsměv. ,,Tohle je moje snoubenka Eleanor Calder" ukázal na pěknou brunetku co stála opodál. ,,Ahoj Eleanor" pozdravila jsem jí. ,,Prosím jen El" usmála se na mě. ,,Tak ahoj El" pozdravila jsem jí znovu jak mě požádala. ,,Ahoj Nilo" pozdravila též.
,,Já jsem Niall" představil se jediný bloďák ze skupiny. ,,Ahoj Nialle"
,,Ahoj Nilo" navzájem jsme se pozdravili. ,,Já jsem Acacia Brinley Clark a chodím s tímhle kocourem" představila se ošklivá,ale milá blondýnka. ,,Á těší mě, to vám všem moc přeju" usmála jsem se na všechny. ,,Jsem Harry,ale říkej mi Hazza" představil se milý kudrnáč. Vlastně tenhle mi byl ze skupiny nejvíce nesympatický. Každý tu měl holku až na Liama a Hazzyho. ,,Těší mě Hazzo, říkej mi prostě Nilo" usmála jsem se na něj. Je to vlastně docela milá partička. Pomyslela jsem si.
,,Tak vyrazíme?" zeptala se nedočkavá Perrie. ,,Vyrazíme kam?" zeptala jsem se.
,,No přece si uděláme SDL ne?" otočil se ke mně Liam. ,,Á tohle, dobře" přikývla jsem.
,,To se ti bude líbit, je to super" popadla mě za ruku a udělala mi rámě. Chytli jsme se s El.
,,Vážně a co to konmkrétně je?" zeptala jsem se jí. ,,No, tohle je každý rok děláme vždy okolo letního slunovratu víš? To je prostě nezapomenutelný zážitky! Děvče na to nezapomeneš ani kdybys chtěla!" ujišťovala mě mile El. ,,Rozumím ,ale co to obsahuje?" zeptala jsem se. Z druhé strany přišla Acacia a udělala mi druhé rámě. ,,Nech se překvapit. Na tohle se těšíme každý rok!"
,,To je milé a co lidi? To vás nechávají být?!" ptala jsem se dál.
,,Jedna z výhod SDL, lidi vědí že tenhle den patří nám a prostě všem a že nás nemají otravovat, není to super?" vysvětlila mi El. ,,Oh, to jistě je" ujistila jsem jí. Perrie co šla ruku v ruce se Zaynem se otočila na nás něco pošeptala Zaynovi a Liamovi. Liam se na mě tak podíval až jsem zrudla jako rak a to se mi skoro nikdy neděje. Ostatní kluci se zasmáli a já usylšela jen útržky: Jo, máš pravdu Perrie-ovšem-skvěle se k ná...zbytek jsem neslyšela. Perrie se pustila Zaynovi ruky a šla k nám.
,,Tak jak se ti líbí naše parta Nilo?" zeptala se mě Perrie. ,,Máte opravdu hezkou partu" pochválila jsem. ,, To ano, máme" usmála se. ,,Brzo to bude i tvá parta" pošeptala mi El. ,,Cože?" otočila jsem se na ní nechápavě. ,,Neplácej nesmysly El, Nila by se k nám sice skvěle hodila to ona,ale tohle rozhodnutí nezávisí na nás!" ozvala se Aca. ,,Vůbec vám nerozumím, jaké rozhodnutí?" otočila jsem se na Acu. ,,Zasvěcení do naší party zlato, tohle rozhodnutí" ozvala se Perrie. ,,Nemusím být ve vaší partě. Jsem tu s váma jen proto,že klukům něco dlužím" vysvětlila jsem.
,,Zlato, když se prostě Liam rozhodne tě zasvětit do party tak se tak stane, chtě nechtě" řekla Perrie. ,,Liam? Proč zrovna Liam?" nechápala jsem každé její slovo. ,,To on se s tebou seznámil dřív. Chápeš? Závisí to na něm" vysvětlila El. ,,Holky mlčte, tohle přece nemá vědět" upozornila je Aca.
,,Holky jste fajn,ale trochu mě děsíte" upozornila jsem je. ,,Klídek, nic ti neuděláme" ujišťovala mě Aca. ,,To ne" přikývla Perrie. ,,Perr co si to šeptala Zaynovi a Liamovi?" nevydržela jsem to a zeptala se jí. ,,Tys to slyšela?" zeptala se naštvaně. ,,Ne, proto se ptám"
,,Jen to,že by ses skvěle hodila do naší party to je celé" vysvětlila. Došli jsme na jakýsi místo.
,,Nilo? Můžu s tebou mluvit?" otočil se na mě Liam. ,,Jistě" špitla jsem. Holky mě opustili a běželi za svýma klukama. Liam ke mně přišel. Oni byli dost ve předu,takže jsme měli soukromí.
,,Nilo, chci se tě na něco zeptat......"


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Ariven Ariven | Web | 1. srpna 2013 v 10:57 | Reagovat

Moc pěkný..jdu si přečíst další díl :)

2 Nila Nila | 1. srpna 2013 v 10:58 | Reagovat

[1]: Děkuju ti :) doufám,že se ti bude líbit i následující díl :)

3 myred myred | Web | 2. srpna 2013 v 8:35 | Reagovat

Hezký. :) Omlouvám se,že si to čtu tak pozdě,ale vůbec nestíhám.

4 Nila Nila | 2. srpna 2013 v 11:53 | Reagovat

[3]: To je v pohodě a děkuju :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama