Liam&Nila/4

28. července 2013 v 17:08 |  Povídky


/Nila/


,,Na co?" zeptala jsem se. Doufala jsem,že...v co jsem doufala? Už ani nevím.
,,Jestli...by si chtěla..." hlas se mu zadrhl. Snad mě nechce zasvětit do party! To..by nebylo vhodné.
Asi si všiml jak se tvářím a tak změnil výraz ve tváři:,, Jen jsem se tě chtěl zeptat, jestli by jsi chtěla jít nejdřív na Londýnské kolo nebo na Tower bridge" sotva to dořekl. Ulevilo se mi.
,,Já..třeba na to kolo" usmála jsem se na něj. Jsem v Londýně už dva dny a rozhodně se nechci zavazovat abych musela zůstat ať to jsou přátelé, parta či cokoli. Usmál se.
,,Tak dobře jdem na kolo" odpověďel a šel dopředu. Holky se vrátili ke mně, nic neříkali ani já ne.

,,Je to opravdu krása Liame" pošeptala jsem mu,protože jsme nechtěla narušit úžasnou atmosféru.
,,Já vím, tohohle si užívám vždycky, je to překrásné" taky mi zašeptal. Usmála jsem se,ale tak aby mě neviděl. Londánské kolo tvoří několik velikých rádoby vajíček kam se vejdou spousta lidí.
Pohlédla jsem na El jak se šťastně drží za ruce s Louim. Perrie se hlasitě smála a něco ukazovala Zaynovi. Niall líbal Acu a Hazza stál opodál od šťastných párů a smutně se díval na Londýn. Přišlo mi ho líto. Copak se stalo s jeho holkou? Jestli ňákou měl. Přišla jsem k němu.
,,Ahoj" pozdravila jsem ho,ale nedívala jsem se na něj,ale vpřed na Londýn.


,,Ahoj" taky pozdravil a podíval se na mě,ale já jsem se stále dívala vpřed. ,,To je krásný výhled že?" podívala jsem se na něj,když se pro změnu on díval vpřed. Pohlédl na mně. ,,Ano, úžasný, jseš v Londýně poprvé?" zeptal se a zahleděl se mi do očí. Musela jsem uznat,že jediné co na něm je hezké jsou jeho velké zelené oči. Usmála jsem se. ,,Ano, poprvé, jsem tu něco jako na dovolené"
,,Dáváš si pauzu od snoubence?" zeptal se. To už jsem se zase dívala na výhled. Provrtával mě pohledama,ale já jsem si ho nevšímala a lehce jsem změnila téma.
,,Jseš smutný" prohodila jsem. Sarkastycky se usmál. ,,Ne, to nejsem"
,,Ale ano jseš, já to poznám" podívala jsem se na něj. Opět jsme se střetli s pohledama. Jeho tvář byla neutrální,takže jsem nemohla vyčíst co si právě myslí. ,,Prosím Nilo, nedělej ze sebe něco co nejsi" dlouze jsme na sebe hleděli a pak se podíval opět na výhled. Zaskočil mě. Nevěděla jsem co mu na to mám říct. Konečně jsem ze sebe vysoukala. ,, A to je co?!" štěkla jsem. Dělá to zase. Každý to dělá. Myslí si jak strašně mě zná a ve skutečnosi o mě neví nic! Tohle se mi neděje poprvé. ,,Lítostivá, starostilá co všechno ví a zná nejlíp" pohleděl na mě ve svém šibalském úsklebku. Ne, on mě nemá rád a proto mi tohle musí říkat. V tuhle chvíli bych mu nejraději vrazila facku,ale udržela jsem se, ba dokonce se mi podařilo na něj neštěkat a to je výkon!
,,Opravdu? Vážně si tohle myslíš?!" Donutila jsem ho aby se na mě podíval.
,,To si nemyslím, já to totiž vím" Nastalo dlouhé ticho. Ne, že by mi došla slova,ale proto ,že se sklonil a prudce oddechoval. ,,Hazzo, jsi v pořádku?" zeptala jsem se hned starostlivě. Dřepla jsme si k němu a podpírala ho. Oddechoval. ,,Hazzo...je ti něco?" zeptala jsem se opět. Vstal a zase vypadal v pořádku. ,,Promiň, tak dobře jseš starostlivá,ale zdaleka nic nevíš nejlíp, tak neříkej něco čemu nerozumíš!" Teť mě zaskočil ještě víc. ,,Co to meleš?! Tys mě zkoušel?!" vyštěkla jsem až se na nás Liam a El podívali. ,,Ano, jseš starostlivá, spletl jsem se,ale zdaleko toho o mě nic nevíš"
Co to meleš?! Tys mě zkoušel?!"vyštěkla jsme tak naštvaně jak nejvíc jsem mohla. ,,Tak já ti něco řeknu ty..blbe!" Všichni nás sledovali. ,,Není to jediná věc ve který ses spletl! Nevím,ale poznám člověka co je smutný ty blbečku! Ty si myslíš ,že všechno víš? Ani ty Mě neznáš tak mi neříkej laskavě jaká já jsem!"

/Liam/

Nevím co se stalo. Nila se ode mě odpojila a šla k Hazzymu. Dál jsem je nesledoval. Teť na sebe upozornili jak po sobě štěkali. Nila byla pěkně vytočená z míry. Nejspíš se s Hazzym porafali. Když jsem se jí předtím ptal. Chtěl jsem jí požádat o to aby byla v naší partě,ale pomyslel jsem na Danielle co by tomu asi řekla a pak ten její výraz typu: Neříkej ,že se mě na to chceš zeptat! Tak jsem se zeptal na něco jinýho. Vidím,že je dobře,že jsem jí nepožádal o to aby byla v naší partě. Musí vycházet se všema a teť se rafla s Hazzym. Nestrpěl bych jí v naší partě kdyby takhle štěkala na mé přátelé. ,,Co to meleš?! Tys mě zkoušel?!" když tohle Nila na Hazzyho vyštěkla podíval jsem se po ní. Pak jsem si zase šel po svých. ,,Tak já ti něco řeknu ty..blbe!" při těhlech slovech už nešlo si jich dál nevšímat a sledovali jsme je všechny v kabince. Při slovech: ,,Není to jediná věc ve který ses spletl! Nevím,ale poznám člověka co je smutný ty blbečku! Ty si myslíš ,že všechno víš? Ani ty Mě neznáš tak mi neříkej laskavě jaká já jsem!" se prudce otočila a přešla na další stranu abychom jí nemohli vidět. Hazzy k nám všem přišel. ,,Hazzo cos udělal Nile?" ptala se hned Perrie.
,,Já? Nic, to ona na mě začla krafat, nenechal jsem si to líbit" obhajoval se Hazza. Já to věděl! Byl jsem naštvaný,že Nila štěká na mé přátelé. ,,Hazzo, sice Nilu moc dlouho neznám,ale rozhodně by bezdůvodně na někoho neštěkala" vložila se do toho Aca. ,,A navíc, ty jseš takový poťouchlář Hazzo,že bych po tobě vyjel i já" postavil se za svojí holku Niall. To byla,ale na druhou stranu taky pravda. Teť už jsem nevěděl čemu věřit.....

/Nila/

Když Londýnské kolo skončilo šla jsem naštvaně pryč. ,,Nilo! Nilo!" řval za mnou Liam ,ale já si ho nevšimala. Šla jsem dál. Pak mě zadržel a popadl mě za paži a otočil k němu a tak mě přiměl abych se na něj podívala. ,,Nilo! Neutíkej, prosím" požádal mě. V očích měl jen upřímnost a tak jsem pomalu přikývla. Pustil mě, asi měl jistotu,že mu neuteču. ,,Co si udělala Hazzymu" zeptal se. Ta otázka mě vytočila. Spíš co on udělal mě ne? Vyštěkla jsem v duchu.
,,Já? Co jsem já udělala Hazzymu?!"
,,Ano, vím,že je občas protivný,ale začne být protivný jen když ho někdo něčím vytočí, takže cos mu řekla" zeptal se mě pomalu a zřetelně. ,,Přišel mi smutný a tak jsem mu to řekla, to je celý"
,,Nene, muselo být ještě něco, zničeho nic by neviletěl"
,,Takže ty mi nevěříš?!"
,,Nilo nech toho, jen se to celé snažím vyřešit!"
,,Neni co, odcházím" otočila jsem se,ale on mě předběhl a zadržel mě. ,,Neutíkej, slíbila si to"
,,Jo předtím než si mě nařknul z toho ,že lžu!" prudce jsem do něj strčila. Zavrávoral,ale zase nabyl rovnováhy. ,,Nilo, jen mi řekni cos mu řekla, víc po tobě nechci"
,,Fajn, prostě jsem mu řekla,že je smutný a on si hrozně začal hrát na to jak dobře mě zná, říkal,že jsem starostlivá a pak rádoby se mu udělala špatně. Samozřejmě jsem dostala starost co mu je a on se pak postavil a řekl,že se pletl,že jsem starostliá. Vytočilo mě to ,protože si ze mě prakticky dělal blázny,ale věř si čemu chceš!" celý jsem mu to vysvětlila.
,,Tak promiň, postarám se aby se ti Hazza omluvil" slíbil mi. Sarkastycky jsem se usmála.
,,Od něho nechci omluvu"
,,Tak od koho?!" To není možný, je blbej nebo navedenej? Otočila jsem se a bez dalšího slova odešla. Byla jsem už u hotelu když za mnou přijelo auto a on celý udýchaný přiletěl za mnou. Ani jsem nestihla otevřít dveře do hotelu. ,,Nilo, omlouvám se"
,,To ti došlo až teť?!" ,,Ehm...jo, jsem dost tvrdohlavej, jedna z mnoha věcí co bys o mě měla vědět" Začla jsem se smát. ,,Ty seš a dost tvrdohlvej" usmála jsem se na něj. Taky se usmál.
,,Promiň, pojďme si užít SDL ano?"
,,Tak dobře" přikývla jsem. Nasedli jsme do auta a přijeli za kámošema. Spíše za jeho partou.
S Hazzou jsme s ignorovali. Po londýnském kole jsme šli na památky. Fotili jsme se u Big benu, Tower bridge. Byli jsme v divadle Globe. Bylo překrásné. Fotili jsme se u Buckinghamskýho paláce, londýnský tower. Procházeli jsme okolo St. James´s palace. Kensingtonský palác už tak moc hezký nebyl,ale Louimu se hodně líbil a to pokaždé. Museli jsme také navštívit Hampton Court.
,,A koupíme si ledovou tříšť" navrhl Liam co šel vedle mě. Koupili jsme si ledovou tříšť. Ochutnala jsem. ,,Panejo, je vítečná" úžasla jsem překvapeně. ,,Je Londýnská,l takovou asi v L.A nemáte co?" zeptal se mě a přátelsky do mě drkl. ,,To tedy ne" souhlasila jsem. Další zastávkou byl parlament.
,,Londýn je tak krásný" postavila se vedle mě Aca a užasle zírala vpřed. Otočila jsem se s úsměvem na ní. ,,Ano, jsem v Londýně poprvé a hend se mi zalíbil" přikyvovala jsem.
,,To snad ne!" přihopsala za náma Perrie která se vehementně pustila Zaynovi ruky. ,,Ty seš v Londýně poprvé?!" žasla a chytila mě za předloktí. Šli jsme a kluci se stáhli do pozadí.
,,Ano, vlastně ano" přikývla jsem. ,,Panebože, tak to holky jí musíme udělat AHP!" přidala se k nám El. ,,Ano! To tedy musíme. Nilo slib nám,že si uděláme zítra AHP?!" Zasmála jsem se.
,,Nilo, ty si ale chudáček..hned tě holky otravují co? Chceš zachránit?" naklonil se ke mně mile Niall. ,,Ne, ale děkuji, jsou ve skutečnosti milé" vděčně jsme poděkovala Niallovi, ten se jen usmál a připojil se ke klukům co probírali živou konverzaci. Spokojeně jsme se na ně otočila. Žijí tak spokojený život, pomyslela jsem si. Liam něco dělal s rukama a hlasitě se přitom smál ,když něco vykládal Hazzymu. Je jak malý klučina, usmála jsem se nad touhle myšlenkou.......
,,Nilo? Země volá Nilu!" zahulákala Perrie. ,,Ehm, co?" otočila jsem se na ní.
,,Panebože Nilo!" drkla do mě Aca a El se přidala:,, Jo Aco, už to tak bude, co bys čekala?"
,,Já nevím, napadlo mě to,ale řekla jsme si ,že je to blbost" mluvili o mě přeze mě jako bych byla vzduch. ,,Halo, holky já jsme pořád tady!" vyčítavě jsme se podívala na Acu a pak na El.
,,Nilo, slib nám to!" vedla si zase svou Perrie. ,,Dobře, Perrie, slibuju,ale co je AHP?" dožadovala jsem se vysvětlení. Procházeli jsme se po Londýnské ulici. ,,Akutní Holčičí Párty!" zapyštěla Perrie.....

/Liam/

,,Akutní Holčičí Párty!" zapyštěla Perrie a tak mě vytrhla z mého živého rozhovoru s Hazzym.
Vzhlédl jsem. Perrie pyštěla jak divá kdykoli se promluví o ňáké Párty. Nila se hlaistě smála. Má krásný smích...pomyslel jsem si. Díval jsem se na ní. Vypadalo to,že si to s holkama užívá. Byla ...vypadala....,,Liame?" promluvil do mých myšlenek Hazzy. ,,Ehm, ano?" otočil jsem se na něj.
,,Copak ti je?" zeptal se mě ustaraně. ,,Mě? Nic" odbyl jsem ho. ,,Tvůj pohled vypadal překvapeně a potěšeně...je ti něco?" vysvětlil mi a zeptal se mě znova. ,,Ne" zavrtěl jsem hlavou.
,,Hazzy, nevšímej si Liama, je duchem mimo" poradil mu Louis. Hazza se zasmál. Štvalo mě že si Nila nevšímá Hazzyho a naopak. Chtěl jsem to vyřešit. Samozřejmě jsem věděl,že se do toho nemám plíst,ale musel jsem. Takovej už hold jsem. ,,Poslyše Hazzy" začal jsem.
,,Copak" pobýdl mě vřele Hazza. ,,Co máš proti Nile?" zeptal jsem se. ,,Nile? Nic, proč se ptáš?" zeptal se vyhýbavě. ,,No..nemluvíte spolu" připoměl jsem mu.
,,Nikdy jsme nemluvili, ona nezná mě, já neznám jí, finito"
,, To chápu,ale je docela fajn ne?" zeptal jsem se. ,,Když myslíš?" pokrčil rameny a díval se do země. ,,Ne, ptám se na tvůj názor jasný?" donutil jsme ho aby se na mě podíval.
,,Já nevím co chceš slyšet" ,,Pravdu" řekl jsme tonem jakoby to už nebylo dost jasný.
,,Přišla mi fajn, ale pak jak se na tom londýnském kole začla chovat jako kdyby mě znala líp než všichni ostatní tak mé názory převrátila"
,,Takže jí nemáš rád?" zeptal jsem se abych se ujistil. ,,Ne a už se o tom nechci bavit" dodal.
Chodili jsme po památkách a přemýšlel jsem o Nile. Tak si to shrneme, jak dobře jí znám:
1) znám jí už 3 dny...začal jsem počítat body v duchu.
2) Nemá ráda,když jí někdo budí
3) Jmenuje se Nila Laurent, je jí 24 let.
4) Má snoubence Iana
5) Přijela sem aby si tu odpočala
6) Miluje latte...to bylo vše co jsem o ní věděl. Nic víc a nic míň. Přesto jsem měl pocit,že jí znám dost dlouho.
,,Čau kovboji" zničeho nic se vedle mě objevila zářící Nila. Usmívala se jako nikdy. Vypadá šťastně, pomyslel jsem si. ,,Ahoj Nilo" usmál jsem se na ní. ,,Je to super" řekla.
,,Já ti říkal,že se ti to bude líbit" drkl jsem do ní. ,,Jo" přikývla. Začlo se stmívat a tak jsme šli do restaurace a objednali si něco k jídlu. O tři hodiny později už bylo okolo 11 večer a to jsme se rozhodli,že náš den zapečetíme v klubu. Zašli jsme do klubu. ,,Je to tu pěkný" uslyšel jsem říkat Nilu co si povídala s Louim. ,,Tak Loui a kdy si budeš brát El?" zeptala se....
/Nila/

,,No..asi za měsíc, jseš pozvaná" usmál se na mě. ,,Jé, děkuju" zazubila jsem se. Celý dnešek byl suprovej. ,,Nemáš zač a ten tvůj snoubenec je taky pozvanej"
,,Děkuju, Loui seš moc milý" usmála jsem se na něho. Hudba hrála a já popíjela jeden drink za druhým. Když jsem byla poloopilá začla kluci začli zpívat. Stoupli si na parket a začli zpívat jednu z jejích písní. S Acou jsme na ně tančili. Perrie s El něco řešili. ,,Wow!" hvízdala Aca. Ś Acou jsme to pořádně roztočili. Bylo to děsně fajn. Pak skončili a Liam ke mně přišel. ,,Chceš si zatančit?" zeptal se mě mile. ,,Jistě" usmála jsem se. Začli jsme tedy tančit....

/Liam/

Nila už byla opilá a tak když jsme si dotančili jsem řekl ostatním,že jí odvedu do hotelu a oni přikývli. Šli jsme. ,,Já ještě nechci jít" namítala furt dokola. ,,Ale chceš" řekl jsem jí. Stáli jsme před hotelem. ,,Děkuju za doprovod Liame" usmála se na mě a spadla na zem. ,,Nilo!" vyděsil jsem se a pomohl jí na nohy. ,,Jseš prima kluk Liame" řekla mi poté.
,,Vážně? Díky, ty seš zase prima holka" usmál jsem se na ní. Furt jsem jí držel v náručí.
,,Miluješ mě?" zeptala se mě a já nevěděl co odpovědět. ,,Mám tě rád, jseš skvělá kamarádka Nilo"
,,Nene, ptala jsem se tě jestli mě miluješ" přerušila mě a tak upřímě se na mě dívala.
,,Já..nevím, neznáme se příliš dlouho a pak je tu Danielle"
,,Takže mě nemiluješ" přikývla a odtáhla se. ,,Notak..Nilo..nebuď smutná" požádal jsem jí.
,,Já přece nejsem smutná Liame, jen jsem si myslela,že mě miluješ"
,,A k čemu by to bylo? Ty máš stejně Iana a já Daniell, ty odjedeš a Danielle přijede"
,,Bylo by dobrý to vědět" pokrčila rameny. ,,A co ty..miluješ mě?" zeptal jsem se jí na oplátku. Nastalo dlouhé ticho.. ,,Ano, já tebe miluju" šeptla a pak jen zašla do hotelu......


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Coco Coco | Web | 30. července 2013 v 13:01 | Reagovat

Máš úžasný blog!!Četla jsem si tvé povídky a jsou opravdu senzační!!Máš veliký talent!:DUž se těším na další :D

2 Nila Nila | 30. července 2013 v 16:07 | Reagovat

[1]: Děkuju ti :)

3 myred myred | Web | 2. srpna 2013 v 8:50 | Reagovat

Je to hodně dobrý. ;)

4 Nila Nila | 2. srpna 2013 v 11:53 | Reagovat

[3]: Děkuju

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama