Liam&Nila/1

24. července 2013 v 19:10 |  Povídky/Nila/

Vylezla jsem z letadla které přistálo v Londýně a popadla jsem svoje zavazadla. Měla jsem dlouhé hnědé vlasy rozpuštěné a na očích sluneční brýle. Šortky od Guciho, tyrkysovou kabelku prada, modré tílko s rozeplou černou mikinou a okolo krku náhrdelník co sahal až k pupíku. Jednou rukou jsem si přidržovala kabelku aby mi nespadla a v levé ruce jsem pevně svírala ucha mého zavazadla.
Právě jsem přiletěla z L.A kde jsem dotáčela poslední scénu seriálu : The Vampire Diaries- 1x05. Musela jsem si dát pauzu a tak jsem přijela sem do Londýna. Kdo ví co mě tu čeká? Navíc mám tu mít rozhovor a něco v televizi o sobě povědět. Tak to už mám dva důvody být zde v Londýně. Lidé mě znají pod jménem Nina Dobrev nebo také Nila Laurent. Můj snoubenec Ian Somerhalder se mnou přijet nemohl,protože ještě dotáčí 1x05 a ke všemu jsme se pohádali. To vám vyprávět nebudu,to je na dlouhé vyprávění......

/Liam/

Seděli jsme s klukama skrytý před lidma,tak aby nás neviděli a zároveň tak abychom na ně vyděli my. Vedle mne seděl Zayn a něco mi říkal. Kluci se hlasitě smáli a prostě jsme si užívali slunného dne v Londýně než budeme muset jít zase pracovat. S Klukama takhle vždycky sedáme skrytí před bláznivými fanoušky. Asi před týdnem jsme se vrátili z Ameriky z turné. Louis se ke mně nahnul a něco mi začal říkat. Usmál jsem se na něj a mluvil dál, ale v půli věty jsem ho přestal poslouchat.
Spatřil jsem mladou ženu jak jde z letiště. Očividně právě přiletěla, napadlo mě. Měla rozpuštěné hnědé vlasy a na očích sluneční brýle takže jsem jí pořádně nepoznal,ale něco mi říkalo ,že už jsme jí někde vyděl. Byli jsme schovaný v kavárně nahoře na terase a shlíželi jsme dolů na londýňany.


Žena byla pěkná a rozhodně mě hryzal neblahý pocit,že už jsem jí někde, někdy viděl.
,,Hůů, Liame" Pronikl ke mně hůas Zayne jak mi mává před oblyčejem. Zamrkal jsem a podíval se na Zayna. ,,Copak je?" zeptal jsem se ho nechápavě. ,,Kam čučíš?" zeptal se Niall.
,,Já., jen..." podíval jsem se opět na tu povědomou ženu. Lidé dole začli pyštět a shlukli se kolem ní.
,,Co to má znamenat?" zabrblal jsem si sám pro sebe. Zayn mě ,ale slyšel.
,,To jsou bláznivý fanoušci, chudák Nila" zavrtěl nesouhlasně hlavou nad fanouškama.
,,Jaká Nila? Ty tu ženu znáš?" zeptal jsem se ho a hned jsem zbystřil.
,,Mám pro tebe novinu, ty já taky znáš!" poplácal mě po zádech. Kluci se začli smát. Plácl jsem se do čela. Tak proto mi byla tak šíleně povědomá! To je přece Nila Laurent!
,,To nic kamaráde, taky jsem jí málem nepoznal" utěšoval mě Hazza. Usmál jsem se na ně. Nila rozdávala autogramy a fotila se s lidmi a usmívala se. Vypadala příjemně. Vždycky jsem jí vyděl v televizi nebo v časopisech a neměl jsem jí rád. Přišlo mi,že se přetvařuje,ale musel jsem uznat,že je to pěkná žena. Nevím co..,ale něco mě k ní táhlo. ,,To nevadí, ale vypadá to,že potřebuje pomoc" usoudil jsem pohledem stále vysejíc na Nile. ,,To nemůžeš, nemůžem jí pomoci" ozval se Loui nesouhlasně. ,,Loui, kdyby nás taky chytli fanynky bez bouidiquardů tak by jsme na ulici strávili s nima celý den!" zamračil jsem se na něj. Štvalo mě, že to říká. ,,Dobře, jdi jí pomoci" souhlasil Zayn. ,,Vážně? Vy my pomůžete?" zeptal jsem se s úsměvem. ,,Ne kámo, ty jí chceš pomoci. Ty jí zachraň" řekl Louis. Louis se občas chová děsně protivně,ale mám ho rád. Ve skutečnosti ,když ho poznáte líp, takový není. ,,Díky za pomoc Louisi!" založil jsem si ruce na prsou a předstíral naštvanýho. ,,Ale notak kamaráde..co by tomu řekla Danielle, kdyby se objevilo ve zprávách že si zachraňoval Nilu od bláznivých fanoušků?!" namítl Niall. ,,Nic, ta je v Německu na modelingové agentuře, jakobys to nevěděl Nialle" vrhl jsem po něm podezřelí pohled. Zvedl ruce jakože se vzdává. ,,Já to vím,ale ví to i ten..víš kdo.." podíval se Niall do mého rozkroku.
,,Nialle dost! Nebuď nechutný!"
,,Nejsem...jen nemusíš skočit po každé holce co uvidíš,když nemáš u sebe Daniell"
,,Nialle dost! Já bych Daniell nikdy nepodvedl tak si to nech ano? A navíc Nilu přece nemám rád, tak co plašíš? Moment..." teť mi to došlo. ,,Chceš mi říct,že jsem děvkař?" vyštěkl jsem.
,,To jistě Niall nechtěl říct Liame, klid" vložil se do naše rozhovoru Hazza. Niall neříkal nic.
,,Fajn, jdete se mnou nebo ne?!" zeptal jsem se a přejel pohledy každého: Zayna, Louise,Harryho, Nialla...Louis vrtěl halvou jakože ne. Zayn se na mě nedíval,což znamenalo ne. Harry mlčel ,ale pevně se díval na mě a Niall jediný promluvil:,, Ne, nejdeme kámo, chcem si užít klid, než budem muset jít dolů mezi bláznivé fanoušky"
,,Kámo?! Neříkej mi tak. Kdybs byl kámoš pomohl by si mi!" naštval jsem se a prudce vstal až jsem převrhl židli..........

/Nila/

Obklopovali mě kupa lidí, fanoušků. Každý chtěl můj autogram a každý mě fotil. Abych jim udělala radost tak jsem se s nima vyfotila a dala každému autogram. Pyštěli div mi nepraskli ušní bubínky.
,,Jééé, Nilo, vyfotíš se semnou?" řvala na mě jedna blondýnka. Usmála jsem se na ní.
,,Ale jistě, jak se jmenuješ?" zeptala jsem se milé blondýnky.
,,Agnes! Angnes Seymour" představila se mile. Vyfotila jsem se s ní. ,,Kočičko, chceš pozvat na čajíček?" zeptal se mě jeden chlápek za mnou. Otočila jsem se. ,,Ne, děkuji" odbyla jsem ho mírně.
Dostal se až ke mně a otočil mě prudce k němu. ,,Ale jo chceš!" sykl. Z jeho dechu jsem ucítila alkohol. Za bílého dne? No fuj! Vytrhla jsem se mu. ,,Ne to nechci! Já vím co říkám" silně jsem ho odstrčila. Chlap chtěl něco namítnout,ale zarazil se. V dáli jsem uslyšela něčí mužský hlas:,, Zdovolením prosím...Tak pozorte lidi!" U mě se objevil...Liam Payne?? Nemohla jsem si pomoci a nadzvedla obočí. ,,Dobrá co to bude, fotka nebo autogram?" zeptala jsem se. Rozhodně bych nikdy nečekala že Liam Payne z hudební skupiny One Direction by byl můj fanoušek. Nemohla jsem si pomoci ale nemám One Direction ráda. ,,Ááá Liame!! Dáš mi svůj autogram??!!" pyštla ta blonďatá dívka Agnes. On jí ,ale ignoroval, díval se na mě. Co je na mě tak zvláštního?! Podivila jsem se.
,,Ne, ani jedno..díky" usmál se. Jen tak jsme se na sebe koukali.....

/Liam/

Nevim co se to semnou dělo,ale když jsem se zahleděl do jejích oříškových očí, úplně jsem ztratil pojem o čase, místě ba dokonce jsem zapoměl na fanynky co chtěli můj autogram. Nevnímal jsem jejich pyštění..vnímal jsem Ji. Prudce jsem zamrkal. To přece nemůžu! Co kdyby někdo viděl jak se na ní dívám?! Zvědavě se na mě dívala očividně čekala na odpověď. ,,Prosím?" zeptal jsem se.
,,Tak co tady chceš?!" znovu zopakovala svojí otázku. ,,Přišel jsem tě zachránit" upřesnil jsem.
,,Zachránit?!" rozhlédla se kolem. ,,To by bylo od tebe velkorysé, ale obávám se ,že to nedokážeš" otočila se po chvíli zase na mě. ,,Lidi! Kdo chce náš autogram?!" uslyšel jsem v dáli Louisův hlas.
,,Jsme One Direction a s každým se vyfotíme! Tak pojďte k nám!" uslyšel jsem další hlas svého kamaráda Nialla. Usmál jsem se. Lidi nás začli opoušťět a šli za hlasama kluků. ,,Jednoduše" usmál jsem se na ní. Taky se usmála. Měla krásný úsměv. Přece jen nemusí být tak špatná jak si o ní myslím.........

/Nila/

Přece jen nemusí být tak špatný... Napadlo mě. Lidi nás už opustili takže jsem konečně mohla odejít. ,,Děkuju ti za pomoc, máš to u mě" zavděčila jsem se mu a usmála se na něj. ,,Hlavně díky patří mím přátelům" řekl velkoryse Liam. ,,Ty víš kdo jsem takže se nemusím představovat ,že?" zeptala jsem se. ,,Ano vím a ty to taky víš, ale stejně se můžem předtavit" navrhl.
,,Jsem Nila Laurent" natáhla jsem k němu ruku. Chytl se jí a pěvně stiskl. Měl teplou ruku jako každý chlap. ,,Liam Payne, těší mě" podíval se mi do očí. Usmála jsem se. Popadla jsem své zavazadlo co jsem položila na předtím na zem. ,,Tak zatím ahoj Liame"
,,Jasně, měj se Nilo" usmál se a já jsem se také usmála. Otočila jsem se a odešla. Za rohem jsem zamířila k taxikáři. Nasedla jsem si a řekla mu adresu hotelu. Za chvíli jsem se ubytovala v hotelu a pustila jsem si televizi. Odložila jsem si oblečení a šla se sprchovat mezitím co běželi písničky na MTV. Když jsem v županu přišla do pokoje přepla jsem kanál na zprávy. Chvíli jsem poslouchala. To snad není pravda!..........
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 adelaidebooks adelaidebooks | Web | 24. července 2013 v 19:53 | Reagovat

Zní to docela zajímavě :) jsem zvědavá, jak se to bude dále vyvíjet ;)

2 Nila Nila | 24. července 2013 v 20:07 | Reagovat

[1]: Děkuju, jsme ráda,že se ti má povídka líbí :) určitě se brzo dočkáš dalšího dílu :)

3 myred myred | Web | 27. července 2013 v 17:47 | Reagovat

Je to fajn,doufám,že to bude mít hodně dílů. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama