Zakázané ovoce

21. července 2013 v 19:43 |  Povídky
,,Ale prosimtě! To je mi jedno,že to nemůžu, já to chci!" mávl nad tím Ian a dupl si. Vždycky musel mít co chtěl a momentálně chtěl jednu dívku vlastně ženu. Byla krásná zrzavá, špulila své rudé rtíky na svého manžela a usmívala se na něj jak je šťastná. Musím jí mít! řekl si Ian a vydal se k ní.
,,Dobrý den, slečno" usmál se na mladou ženu. Žena odtrhla zamilovaný pohled od svého muže.
,,Dobrý den" taky se na muže usmála. Dostat jí bude hračka! Říkal si právě v duchu ,když jí zval na drink. Jeho nejlepší kamarád Grygory vrtěl nesouhlasně hlavou nad přítelovo neomaleností. Vždycky musel mít úplně všechno. Když něco dostal odkopl to jako hadr. Nejvíce ho lákalo

..Zakázané ovoce.
Chtěl to co nemohl mít. ,,Ne děkuji, jste velmi milý" odbyla ho jemně žena.
,,Ach prosím, takový nevinný přátelský drink a vašeho bratra pozveme též" podíval se Ian na muže. Dobře věděl ,že je to její muž,ale brzo nebude. Už předem Ona patří Jemu!
,,Ach, tohle je můj manžel Teddy Sttar" představila žena svého muže. Muž se na Iana křenil.
,,Dobrý den a vy jste?" zeptal se Teddy Iana.
,,Ian Somerhalder, velmi, velmi mě těší" zahleděl se Ian do očí krásné zrzky a políbil jí ruku.
,,Oh, mě též jsem Magda Sttarová" usmála se na něj žena.
Tak tahle moc rozumu nepobrala, do půlnoci bude Má! Troufal si Ian.
,,Děkujeme za pozvání,ale s Magdou si dáme něco jiného-SAMI!" zdůraznil naštvaný Teddy když uviděl jak Ian svádí Jeho novomanželku a dokonce se mu to daří.
,,Ale jdi Teddy, je to jenom drink a konec konců, vždy jsi chtěl mít npvé přátelé!" Odbyla ho Magda pohledem stále vysejíc na Ianovi.

O pár hodin později

,,Nemůžu uvěřit ,že mě Teddy nechal!" žadonila v baru Magda.
,,Ale notak, šel jen domů má drahá Magdo" políbil jí na šíji Ian. ,,Iane, co to pro pána děláš?" vyštěkla Magda. ,, Vím,že mě chceš a Teddy to taky věděl, proto šel domů" Políbil jí něžně na rty. Odtáhla se od něj. ,,To tedy ne Iane to nejde!" Magda popadla kabelku a rázovala z baru. Ian jí však zadržel. ,,Ne tak rychle, chci tě"
,,No a?" odsekla a chtěla ho obejít.
,,Budeš moje..notak puso..." opět jí políbil. Gregory se mezitím někam ztratil.
,,Já miluji Teddyho!" pokusila se ho od sebe odtrhnout, ale nemohla. Popadl jí do náruče a nesl jí pryč. Ocitzli se v pokoji. Magda řvala ať jí pustí ,ale on nepustil. Za každou cenu jí musel mít.
Tak Magdu znásilnil a ona utekla s pláčem pryč. Vždy dostal co chtěl..Nejvíce ho lákalo Zakázané Ovoce. O pár let později Ian zjistil,že chytil pohlavní nemoc. Bylo mu hrozně líto,že byl tak ctižádostivý a chamtivý. Zakázané ovoce pro něj už nemělo žádnou cenu.....

Zakázané ovoce
Psala jsem povídku na zakázané ovoce snad to nevadí...Je to něco no nemůžete mít proto je to Zakázané. Název je z bible kdy Eva a Adam nesmějí sníst jablko. Proto to bylo Zakázané ovoce ale oni prostě to tak moc chtěli až si dali a byli vyhoštěni z ráje. Na toto téma je má povídka. Snad jste dobře pochopili co je Zakázané Ovoce :)

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 lee-chan lee-chan | Web | 21. července 2013 v 22:16 | Reagovat

Krásný:)

2 Radka Radka | E-mail | Web | 21. července 2013 v 22:56 | Reagovat

Zajímavý konec, dostal i nečekaný bonus!

3 myred myred | Web | 22. července 2013 v 6:38 | Reagovat

Dost zajímavý a hezký. :)

4 Nila Nila | 22. července 2013 v 12:04 | Reagovat

[1]: Děkuju :)

[2]:  Moc děkuju :)

[3]: Díky, doufala jsem ,že se vám to bude líbit :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama